5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Přírodní sirná mast949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
INCIA Gelový krém proti striím 75 ml9 733,33 Kč/1l
730,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Linola Ochranný balzám 50 ml6 617,00 Kč/1l
330,85 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Maria Treben Měsíčkový balzám 100 ml3 586,00 Kč/1kg
358,60 Kč
Prodejce: apohealth

Mast s propolisem
6 350,00 Kč/1l
132,77 Kč
-5,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
127,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Ochranný krém 75 ml | VEMAL INTIM
3 754,38 Kč/1l
300,35 Kč
Prodejce: taleoo

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
2 035,18 Kč/1kg
514,90 Kč
Prodejce: apohealth

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
5 156,30 Kč/1l
515,63 Kč
Prodejce: apohealth

Retterspitz Hyaluronový gel 30 ml
24 069,00 Kč/1l
722,07 Kč
Prodejce: apohealth

Kneipp měsíčková mast na ochranu pokožky
2 505,87 Kč/1l
187,94 Kč
Prodejce: apohealth

EUBOS HAUTBALSAM F Lotio Náplň do sáčku
1 276,27 Kč/1kg
510,51 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Coryt Desqua Creme 100 ml
3 588,50 Kč/1l
358,85 Kč
Prodejce: apohealth

Regenerační mast s vitamínem E AtopCare
249,00 Kč
-12,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,00 Kč
Prodejce: HEDDA

Sebameda c Emulze bez mýdla 500 ml
1 193,64 Kč/1l
596,82 Kč
Prodejce: somnia24

Optolind mast zklidňuje a chrání pokožku, 30 ml masti
13 909,00 Kč/1l
417,27 Kč
Prodejce: apohealth

Ziajka Maść pośladkowa przeciw odparzeniom od urodzenia, 50 ml
104,46 Kč
Prodejce: MANADA

VEA Lipogel 200, 200 ml gelu
1 142 749,95 Kč/1l
1 142,75 Kč
Prodejce: apohealth

Bepanthol Sensicontrol Creme 400ml
2 001,55 Kč/1l
800,62 Kč
Prodejce: Parfumtoi
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Stručný popis
Krém DEUMAVAN Lavanda 100 ml je ochranná, zklidňující intímní péče s jemnou vůní levandule. Péče o citlivou pokožku, zmírňuje podráždění a podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
- Ochranná intímní péče s vůní levandule
- Zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku
- Chrání před vlhkostí a třením
- Ideální při suchosti, zarudnutí a podráždění
- Vhodné pro ženy i muže
Vlastnosti
Krém DEUMAVAN Lavanda vytváří ochrannou lipidovou vrstvu, která chrání pokožku před třením, suchostí a vnějšími vlivy. Péčící oleje podporují regeneraci, zatímco jemná vůně levandule navíc zajišťuje příjemný pocit při péči. Krém je zvláště vhodný pro citlivou pokožku, která má tendenci k zarudnutí nebo podráždění, a lze jej používat denně.
Použití
Podle potřeby několikrát denně naneste tenkou vrstvu na postižené nebo chráněné oblasti pokožky. Doporučeno pro pravidelnou péči.
Klíčová slova: Deumavan, ochranná mast s levandulí, intimní hygiena, citlivá pokožka, ochrana pokožky, zklidňující, pleťová mast, levandule, 100 ml
Obsah
100 ml tuba
Výrobce
Kaymogyn GmbH
Složení
DEUMAVAN ochranná mast neutrální: Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Paraffin, Tocopheryl Acetate
DEUMAVAN ochranná mast s levandulí: Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Paraffin, Tocopheryl Acetate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- DEUMAVAN ochranná mast neutrální: Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Paraffin, Tocopheryl Acetate. DEUMAVAN ochranná mast s levandulí: Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Paraffin, Tocopheryl Acetate, olej z levandule (Lavandula Angustifolia), linalool
- Výrobce
- KAYMOGYN GMBH
- Cílové skupiny
- ŽenyMuži
- Kód EAN
- 4105170621003
- Číslo produktu
- 6020100
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- DEUMAVAN ochranná mast neutrální: Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Paraffin, Tocopheryl Acetate. DEUMAVAN ochranná mast s levandulí: Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Paraffin, Tocopheryl Acetate, olej z levandule (Lavandula Angustifolia), linalool
- Výrobce
- KAYMOGYN GMBH
- Cílové skupiny
- ŽenyMuži
- Kód EAN
- 4105170621003
- Číslo produktu
- 6020100
K tomu se hodí také

DEUMAVAN Ochranná mast Levandule Tuba
6 086,20 Kč/1l
304,31 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast
3 406,32 Kč/1l
425,79 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan ochranná mast neutrální tuba zdravotnický prostředek, 100 ml mastná mast
4 116,70 Kč/1l
411,67 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan Neutrální ochranná mast on + ona pro každodenní intimní ochranu, 50 ml mastná mast
6 514,80 Kč/1l
325,74 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan Intimate Wash Lotion Neutral for Him and Her, 200 ml Lotion
1 957,35 Kč/1l
391,47 Kč
Prodejce: apohealth

Linola Ochranný balzám 100 ml
4 776,50 Kč/1l
477,65 Kč
Prodejce: apohealth

allcura Lecitin v granulích, 250 g prášku
893,15 Kč/1kg
280,45 Kč
Prodejce: apohealth

Warmies® Multi Hot Pak Hund
653,42 Kč
Prodejce: apohealth

Weleda Skin Food, Krém, Unisex, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, Drsná kůže, 75 ml, Mandlový olej, Heřmánek, Glycerin, Slunečnicový olej, Rozmarýn, Měsíček, Viola tricolor extract
2 975 000,08 Kč/1kg
238,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Organický jód 100% rostlinný - 60 kapslí 33g
9 088,79 Kč/1kg
299,93 Kč
Prodejce: apohealth

Avene Cleanance Reinigungsgel, Sprchový gel, 400 ml, Dospělí, Unisex, Tělo a obličej, Pleť náchylná k akné
537,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Asche Basis Creme, 50 ml Creme
251,24 Kč
Prodejce: apohealth

Heliocare Color Gelcream Light SPF50 50 ml
624 319,97 Kč/1l
624,32 Kč
Prodejce: apohealth

Sonnen pitná mořská voda, 250 ml roztok
1 397,40 Kč/1l
349,35 Kč
Prodejce: apohealth

Kaufmanns Skin+Children's Cream 30ml
3 302,67 Kč/1l
99,08 Kč
Prodejce: apohealth

Měsíčková mast, 50 ml masti
5 628,60 Kč/1l
281,43 Kč
Prodejce: apohealth

Hans Karrer Lipolotion ECO, 200 ml LOT
445,03 Kč
Prodejce: apohealth

Ochranný sprej s kyselinou hyaluronovou SPF 30 Capital Soleil (Sun Spray) 200 ml
2 729,15 Kč/1l
545,83 Kč
Prodejce: apohealth

Tělový krém UreaRepair Plus 5% (Body Cream) 450 ml
741 309,96 Kč/1l
741,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Healing earth - Denní krém proti stárnutí 50ml
7 532,40 Kč/1kg
376,62 Kč
Prodejce: apohealth

Sebamed Sun Protection Lotion Lsf 50+ 150 ml
1 848,45 Kč/1kg
358,60 Kč
Prodejce: apohealth

Bělící zubní pasta VITIS
1 757,74 Kč/1kg
279,48 Kč
Prodejce: apohealth

Pegasus Pro Pega-Care Spray pro ochranu, péči a čištění piercingu a tetování, 75 ml sprej
1 572,02 Kč/1kg
147,77 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační krém La Roche Posay Effaclar MAT, 40ml
10 675,00 Kč/1l
427,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Zubní cement pro korunky + můstky, 3 kapsle
396,09 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche Posay, Redermic Retinol, krem, 30 ml
22 520 750,57 Kč/1kg
900,83 Kč
Prodejce: MANADA

OLIVENÖL INTENSIV HAIR Repair Shampoo
2 057,15 Kč/1l
411,43 Kč
Prodejce: apohealth

Cerave, Hydratační mycí krém, 236 ml
1 236,61 Kč/1l
291,84 Kč
Prodejce: apohealth

Avene Cleanance HYDRA, Čisticí krém, Ženy, Hydratující, Vyživující, Tuba, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS..., 40 ml
13 043,00 Kč/1l
521,72 Kč
Prodejce: VISO

Linusit - Lněné semínko GOLD, 250g | BERGLAND
627,12 Kč/1kg
156,78 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý
Deumavan je vynikající, velmi mi pomáhá, mrzí mě, že jsem o něm nevěděla dříve.
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Opakovaný nákup, velká spokojenost, doporučuji.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení!
Všechno v pořádku!
Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 973,20 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l