4,8



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml1 869,57 Kč/1l
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko6 461,20 Kč/1l
646,12 Kč
Prodejce: apohealth

EUBOS SENSITIVE Lotion Dermo Protectiv Nachf.Btl.
1 481,40 Kč/1l
592,56 Kč
Prodejce: apohealth

Eucerin UreaRepair Plus Lotion 10%, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Suchá pokožka, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
1 377,50 Kč/1l
551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eucerin mléko Eucerin Complete Repair Regenerační mléko 10% Urea
2 194,02 Kč/1l
877,61 Kč
Prodejce: somnia24

Tělové mléko UreaRepair Plus 5% (Body Lotion) 400 ml
723 329,97 Kč/1l
723,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Isdin Ureadin Ultra 10 Lotion Plus 400ml
2 171,35 Kč/1l
868,54 Kč
Prodejce: somnia24

Tělové mléko Lipikar Urea 5% (Hydration Body Lotion), 400 ml
1 484,05 Kč/1kg
593,62 Kč
Prodejce: apohealth

Tělové mléko Nivea – Q10 Plus zpevňující 400 ml
1 425,02 Kč/1l
876,10 Kč
-306,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
570,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Bepanthol Derma Regenerační tělové mléko, 400 ml Lotion
1 407,50 Kč/1kg
669,97 Kč
Prodejce: apohealth

Eucerin pH5 Body Lotion 1000 ml
817,00 Kč/1l
817,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Regenerační tělové mléko s 10 % ureou Urea (Repair Lotion) 200 ml
1 226,85 Kč/1l
271,79 Kč
-26,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,37 Kč
Prodejce: MANADA

Linola plus pleťové mléko, 200 ml pleťové mléko
2 392,72 Kč/1kg
571,86 Kč
Prodejce: apohealth

ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% tělové mléko, 200 ml Tělové mléko
1 329,82 Kč/1kg
364,37 Kč
Prodejce: apohealth

Kneipp Derma Protect 10% Urea tělové mléko 200 ml
1 486,25 Kč/1l
297,25 Kč
Prodejce: apohealth

Tělové mléko vyhlazující Ceramides (Smoothing Body Lotion) 400 ml
535,65 Kč/1l
214,26 Kč
Prodejce: VISO

Retterspitz tělové mléko 125 ml
2 032,67 Kč/1kg
296,77 Kč
Prodejce: apohealth

Eucerin Urearepair Plus Zklidňující parfém 400ml
1 430,00 Kč/1l
572,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pro hladkou pokožku bez pocitu pnutí.
Složení
Aqua, Urea, Glycerin, Isopropyl Stearate, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Glucoside, Sodium Lactate, Butyrospermum Parkii Butter, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Diisostearate-Polyhydroxystearate-Sebacate, Karnitin, Cetearyl Alcohol, Ceramide Np, Arginine Hcl, Sodium Pca, Histidine, Alanine, Citrulline, Lysine, Serine, Kyselina Mléčná, Sodium Chloride, Mannitol, Sucrose, Glutamic Acid, Threonine, Glycogen, 1-2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro suchou až velmi suchou pokožku
- Pleťové mléko k aplikaci na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Beiersdorf AG Eucerin, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 11678159
Vlastnosti:Obsahuje přírodní hydratační faktory NMF, ceramidy a glukoglycerin,Váže vlhkost v pokožce,Intenzivně hydratuje,Posiluje ochrannou bariéru pokožky,Zabraňuje vysoušení,Zklidňuje,Redukuje drsnost a napjatost,Viditelně zvyšuje pružnost pokožky,Vhodný pro pokožku se sklonem k lupénce a atopickému ekzému,Pro každodenní péči.Klinické studie potvrzují velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost u velmi suché pokožky.PoužitíNaneste na vyčištěnou pleť.SloženíVoda, Urea, Glycerin, Isopropyl Stearát, Dikaprylyl Ether, Glyceryl Glukosid, Laktát sodný, Butyrospermum Parkii Butter, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Diisostearát-Polyhydroxystearát-Sebakát, Karnitin, Cetearyl Alkohol, Ceramide Np, Arginine Hcl, Sodium Pca, Histidine, Alanine, Citrulline, Lysine, Serine, Lactic Acid, Sodium Chloride, Mannitol, Sucrose, Glutamic Acid, Threonine, Glycogen, 1-2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.
Eucerin Urearepair Plus Lotion 10% 400 ml - Prezentace: Lotion
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- Kód EAN
- 400580016235004005800162350
- Číslo produktu
- 11678159
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- Kód EAN
- 400580016235004005800162350
- Číslo produktu
- 11678159
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(75)Počet hodnocení: 75
5% od 2 ks






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7






4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10






4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(420)Počet hodnocení: 420






4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2







4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(57)Počet hodnocení: 57





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(261)Počet hodnocení: 261






4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14

JOYROOM JR-ZS259, Mobilní telefon/smartphone, Aktivní držák, Auto, Černá
173,17 Kč
Prodejce: MANADA

Mineral Wear pudr pro ženy 12 - Translucent Light - Physicians Formula
40 830,00 Kč/1kg
489,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aknederm tinktura citlivý roztok proti nečistotám pleti, 50 ml roztok
4 075,40 Kč/1l
407,54 Kč
Prodejce: apohealth

Luvia Sada štětců na líčení Golden Queen 15 kabuki štětců na líčení vč. Makeup Tools - profesionální sada kosmetických štětců na líčení Essentials
2 673,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Simba Dickie SuperMario Mario Plüsch, 30cm 109231010
280,51 Kč
Prodejce: Nejhracka

Vysoce krycí korektor Cover Xtreme SPF 30 (Camouflage Concealer) 8 g, 221
28 625,00 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

EUBOS Sensitive Care Hand Repair & Protection, 150 ml krém
2 702,15 Kč/1kg
489,09 Kč
Prodejce: apohealth

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nanoil Pro Zdravé a Lesklé Vlasy – Termochrónní Ochrana 200ml
1 679,25 Kč/1l
335,85 Kč
Prodejce: MANADA

Aknederm čisticí pěna, 150 ml krém
3 570,60 Kč/1l
535,59 Kč
Prodejce: apohealth

Aknederm Creme intense 30 g
15 386,00 Kč/1kg
461,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sprej pro objem vlasů s keratinem Nanoil, 200ml
1 580,00 Kč/1l
316,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Plyšová hračka Simba Fidi, netopýr, 25 cm, KiKA, model 109221000
437,59 Kč
Prodejce: M_plus_L

Compeed náplast na puchýře s průhlednou fólií, 15 náplastí
35 179,00 Kč/1m
351,79 Kč
Prodejce: apohealth

Bambino Mio, ochranné plavecké tričko pro kojence a batolata, dlouhý rukáv
995,99 Kč
-80,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
915,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Aknederm Lotion F proti kožním skvrnám, 30 ml lotion
15 078,67 Kč/1l
452,36 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

EUBOS SENSITIVE Lotion Dermo Protectiv Nachf.Btl.
1 481,40 Kč/1l
592,56 Kč
Prodejce: apohealth

Vagisan hydratační krém na vaginální suchost, 50 g krému
9 854,80 Kč/1kg
492,74 Kč
Prodejce: apohealth

Vagisan hydratační krém na vaginální suchost, 25 g krému
8 454,86 Kč/1kg
312,83 Kč
Prodejce: apohealth

Super Mario, plyšové zvířátko Yoshi (30 cm)
294,00 Kč
Prodejce: Humbi

Vysoce krycí korektor Cover Xtreme SPF 30 (Camouflage Concealer) 8 g, 218
28 625,00 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sunstar Gum Bi-Direction Szczoteczki międzyzębowe dwukierunkowy walec 0,7mm, 6 sztuk
11 006 000,28 Kč/1kg
220,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Make-up základ True Match 2DW od L'Oreal Paris, Teplý Zlatý Mandl, 30ml
8 430,00 Kč/1l
252,90 Kč
Prodejce: Visage

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
419,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Fa Żel pod prysznic Sport, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
6 337,00 Kč/1l
316,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Vagisan Intimn myc mlko 200 ml
2 090,75 Kč/1l
418,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Čistička zubního kartáčku TePe Good Regular, Měkký - 1 kus
2 372 000,06 Kč/1kg
47,44 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
tělové mléko eucerin
Jsem s ním velmi spokojená, protože mám citlivou pokožku, která v zimě také svědí kvůli suchosti super produkt vždy ráda použiji znovu
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l