5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Babor Resurface Exfoliační antioxidační gel 50ml39 196,60 Kč/1l
1 959,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Tolpa Dermo Face Sebio+ Peeling 3 kyseliny, 50 ml6 951,86 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Solverx Dermopeel Peeling z kwasem azelainowym 20%, 30ml11 134 000,28 Kč/1kg
556,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
The Ordinary Peelingový roztok s 30 % AHA a 2 % BHA19 966,67 Kč/1l
599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Rexaline, Derma, Purifying, Exfoliating Lotion, 30 ml
12 798,67 Kč/1l
383,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nivea Derma Skin Clear, peeling na obličej, 40 ml
3 750,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

NuraGel Facial Scrub 100ml
2 943,40 Kč/1l
294,34 Kč
Prodejce: somnia24

Tołpa Dermo Face Enzymatyczny Peeling do Twarzy 8 ml
5 015,00 Kč/1kg
100,30 Kč
Prodejce: MANADA

Dermalogica, Daily Microfoliant, Exfoliating, Exfoliating Powder, 4 g
391,82 Kč/1kg
195,91 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lazartigue, Exfoliate, Vegan, Scalp Scrub, For Detoxing, 75 ml
6 235,07 Kč/1l
467,63 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Guinot, Perfect Radiance, Exfoliating Scrub, 50 ml
976,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

InoPharm Peeling do twarzy z hydroksykwasami 9% AHA i BHA, 30ml
6 988,00 Kč/1l
388,52 Kč
-178,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
209,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Skeyndor Essential Peelingový peeling
9 574,20 Kč/1l
553,13 Kč
-74,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
478,71 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Isdin Glicoisdin Gel na obličej s peelingovým účinkem 25 50ml
17 640,00 Kč/1l
882,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Eucerin Dermopure Clinical čisticí peeling 100 ml
379 499,98 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Dermalogica, Pro, Peeling, Exfoliating Lotion, 118 ml
16 157,20 Kč/1l
1 906,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nacomi Peeling do twarzy przeciw zmarszczkowy, 85 ml
2 685,33 Kč/1l
201,40 Kč
Prodejce: Katomix

Clean & Clear Skin Energising Scrub do twarzy, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
750 000,02 Kč/1kg
264,00 Kč
-114,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

REN PHA exfoliační ošetření obličeje
21 773,00 Kč/1l
1 088,65 Kč
Prodejce: M_plus_L

NIVEA_Derma Skin Clear exfoliační noční peeling 40ml
4 233,00 Kč/1kg
211,65 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Drobné mikročástečky čistí a jemně odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty. Pomáhá redukovat černé tečky.
Sebamed - Clear Face Gentle Scrub 150ml Skincare. For women.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení: Voda (Aqua), Glycerin, Dimethikon, Isohexadekan, olej ze semen Jojoby (Simmondsia Chinensis), Dicaprylylether, Cetearylalkohol, Propanediol, Lauryl Laurat, Glyceryl Stearát, Citrát Glyceryl Stearátu, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), olej ze semen Argania Spinosa. "Upozorňujeme, že seznam složek u produktů naší značky je pravidelně aktualizován. Pro aktuální seznam složek si prosím přečtěte štítek na obalu produktu, abyste se ujistili, že je produkt vhodný pro vaše individuální potřeby." (U produktů, které se v prodejně doplňují, je nutné získat nejaktuálnější seznam složek přímo v prodejně po doplnění produktu.)
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 4103040004932
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení: Voda (Aqua), Glycerin, Dimethikon, Isohexadekan, olej ze semen Jojoby (Simmondsia Chinensis), Dicaprylylether, Cetearylalkohol, Propanediol, Lauryl Laurat, Glyceryl Stearát, Citrát Glyceryl Stearátu, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), olej ze semen Argania Spinosa. "Upozorňujeme, že seznam složek u produktů naší značky je pravidelně aktualizován. Pro aktuální seznam složek si prosím přečtěte štítek na obalu produktu, abyste se ujistili, že je produkt vhodný pro vaše individuální potřeby." (U produktů, které se v prodejně doplňují, je nutné získat nejaktuálnější seznam složek přímo v prodejně po doplnění produktu.)
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 4103040004932
K tomu se hodí také

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Tělový krém s anti-age účinkem Hyaluron-Filler+Elasticity (Anti-Age Body Cream) 200 ml
3 280,50 Kč/1l
656,10 Kč
Prodejce: apohealth

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
11 398,86 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Elektrochram

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
907,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Fén na vlasy BABYLISS BAB6970IE
3 726,43 Kč/1kg
1 993,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Míč Corner nenafouknutý 22cm
1 355,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 20 palců - zelené - dvouruční brzdy
6 715,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Velká sada pro narozeninovou oslavu v pixelovém stylu Minecraft, 49 dílků
577,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
534,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

COSTWAY 6V dětské elektrické auto 2,8-4,6 km/h mini dětské auto s přepínačem vpřed a vzad, elektrická vozidla, dětská čtyřkolka ATV pro děti 3+ do 30 kg
1 617,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

BELIANI Vánoční girlanda zelená syntetický materiál 270 cm LED světla umělé nastavitelné větvičky
15 004,50 Kč/1m
1 500,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BelianiCZ

Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie 250 ml
1 784,76 Kč/1l
502,98 Kč
-56,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
446,19 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bioderma - Pigmentbio C-Concentrate Facial Serum - Korektor pigmentových skvrn s vitamínem C 15ml
814,79 Kč/1kg
814,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Home-and-Fashion

Oral-B Idropulsore Health Center, Dospělý, Oscilačně rotační kartáček, Modrá, Bílá, 2 min, 30 sec, Bílá, Kulatý
2 004,46 Kč/1kg
2 405,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

SONGMICS Šatní skříň s tyčí na oděvy 12 polic
1 087,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

2.02 Sběrač ovoce s teleskopickou násadou - cca 136 až 240 cm - Hliníkový sběrač jablek s výsuvnou násadou a košíkem
515,85 Kč
-48,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
467,46 Kč
Prodejce: Special-trends

2 kusy neklouzavé stojanové koupelnové rohože sada prodyšná paměťová pěna Koupelnové koberce pohodlné měkké absorpční vody Koupelnová předložka neklouzavá stojanová podpora
359,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

EKO - Mirage Plus Recycler Senzorový odpadkový koš 30+15+15 litrů - nerezová ocel Plast - matná nerezová ocel
4 880,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vepabins

Remington CB4N, Kartáč na horký vzduch, Pára, Knoflíky, Růžová, Černá, AC, 330 mm
589,00 Kč
Prodejce: VISO

Kosmetické zrcadlo Puluomis Hollywood, 15 LED diod, 58x45 cm, 3 barvy, stmívatelné, zrcadlo s osvětlením pro líčení, USB, Type-C, 10x zvětšení, nástěnné zrcadlo, bílá barva
1 249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis

Philips 5000 series CX5535/11 Věžový ventilátor, Vertikální domácí ventilátor, Šedá, Podlaha, Plast, 46 dB, 2230 m³/h
5 478,86 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Plyšový pes zlatý retrívr s vodítkem 25 cm ECO-FRIENDLY
345,15 Kč
Prodejce: Nejhracka

neutral 76885 sebamed Urea Akut (10%) Bodylotion 0,2 l
843 839,96 Kč/1kg
210,96 Kč
Prodejce: M_plus_L

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: FTT_Distribution_GmbH

Nafukovací matrace Bestway " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, různé barvy. Barvy
362,10 Kč
Prodejce: Modadeti

Ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Case Transparent Slim Cover Clear Case
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
32 479,73 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Scrub 200G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,85 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 004,25 Kč/1l

Farmona Exotický peeling na ruce s cukrovými částicemi, 300ml
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
649,97 Kč/1l

Mary Kay Satin Hands Smoothie Refining Shea Scrub 220 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
689,57 Kč
Prodejce: lithuaniashop
3 134,41 Kč/1l

The Bath Factory Gold Aura Body Scrub - Mystická péče pro zářivou pokožku
549,00 Kč
Prodejce: Exporgin
1 830,00 Kč/1l

Arkada pelargoniový peeling na nohy a ruce 300 g
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,47 Kč/1l

MANGO Cukrový tělový peeling 300 ml jemný s mangovým olejem
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 309,80 Kč/1l

PŘED OBLÉKÁNÍM čisticí tělový peeling z vodního melounu
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 758,17 Kč/1l

FARMONA Peelingové želé na ruce 300 ml
427,09 Kč
-271,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
519,97 Kč/1l

Rituals Ayurveda Rejuv Salt Body Scrub, Tělový peeling, Unisex, Univerzální pleť, Peeling, Sodium Chloride, Maris Sal/Sea Salt, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Myristate, Carthamus..., 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
463,56 Kč
Prodejce: Serica
1 545,20 Kč/1kg

Dermalogica Daily Microfoliant peeling pro všechny typy pleti 74 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 643,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders
22 204,86 Kč/1kg

ORGANIQUE Eternal Gold Vyhlazující cukrový tělový peeling 200 ml
617,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 089,95 Kč/1l

Dior J'adore les adorables třpytivý peeling 150ml
2 130,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders
14 205,07 Kč/1l

Regenerum Peeling enzymatyczny do pięt regeneracyjny, 50 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
534,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 628 999,80 Kč/1kg

Clinique 7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula, Ženy, Univerzální pleť, Exfoliace, Vyhlazující, Změkčující, 1 kusů, Krém, Tuba



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 521,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 085,76 Kč/1l

Oživující Pleťový Pelíšek s Rovnovážným Účinkem, 600g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535 319,97 Kč/1l

Sinoz - Tělový peeling (ruce - nohy - tělo), 300g - Peeling na tělo, ruce a nohy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
350,00 Kč
Prodejce: Exporgin
1 166,67 Kč/1l

SVR, Sebiaclear Mikroexfoliační Esence, 150ml - Speciální péče pro pleti s tendencí k akné, jemně exfoliuje a čistí póry pro zdravější a čistější pleť.
466,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 037,76 Kč/1kg

L3VEL3 Apricot Scrub, 500 ml
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
475,07 Kč/1kg

Christophe Robin Čistící peeling s mořskou solí 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
928,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 713,36 Kč/1l

FRESH JUICE Cukrový tělový peeling 200 ml Maracuja
394,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 973,80 Kč/1l