Gel pro intimní hygienu Intima od značky Ziaja je určený pro každodenní mytí intimních partií. Je velmi šetrný, účinně posiluje přirozenou mikroflóru a tím pomáhá redukovat výskyt infekcí. Má krémovou konzistenci, je jemně parfémovaný, neobsahuje parabeny, mýdlo, barviva ani jiné dráždivé látky.Aktivní látky:kyselina askorbová – chrání před podrážděním.
Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
394,88 Kč
789,76 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
pá 2. – st 7. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Lactacyd Plus gynekologická tekutina pro intimní hygienu 200ml
1 961,60 Kč/1l
392,32 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Lactacyd Fluid Gynekologický antimykotický přípravek pro intimní hygienu 200ml
1 404,95 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
280,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Tołpa Dermo Intima Higieniczny Płyn do Higieny Intymnej 195 ml
1 586,57 Kč/1kg
364,91 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Tolpa Dermo Intima Regenerační mléko pro intimní hygienu podporující mikrobiom, 195 ml
Ziaja Płyn do Higieny Intymnej z Nagietkiem 500 ml
200,42 Kč/1l
100,21 Kč
Prodejce: Katomix
Uriage Gyn-Phy Odświeżający żel do higieny intymnej, 200ml
1 670 600,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
334,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Biały Jeleń Żel do higieny intymnej z aloesem, 500ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
ISDIN Germisdin Intimní hygiena 500ml
1 196,54 Kč/1l
598,27 Kč
Prodejce: somnia24
Venus, Żel do higieny intymnej, 500 ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
GERMISDIN INTIM Gel pro intimní hygienu Duo 2 x 250 ml
1 223,56 Kč/1l
611,78 Kč
Prodejce: somnia24
Isdin Germisdin Intimní péče 250ml
411,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Saugella You Fresh Intimseife 200 ml
682,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
HIGIENE INTIMA PREBIOTIC pěna 150ml
3 322,27 Kč/1l
498,34 Kč
Prodejce: somnia24
Equilibra, Aloesowy Żel do higieny intymnej, 200 ml
1 419,95 Kč/1l
283,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gel pro intimní hygienu Intima od značky Ziaja je určený pro každodenní mytí intimních partií. Je velmi šetrný, účinně posiluje přirozenou mikroflóru a tím pomáhá redukovat výskyt infekcí. Má krémovou konzistenci, je jemně parfémovaný, neobsahuje parabeny, mýdlo, barviva ani jiné dráždivé látky.Aktivní látky:kyselina askorbová – chrání před podrážděním.
Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
Hmotnost
0.001 kg
Objem
500 ml
Složení
Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(471)Počet hodnocení: 471
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rohová sedací souprava s funkcí spaní a lůžkem NOEMI 145x235 cm, manšestrová zelená rohová sedací souprava, sedací souprava ve tvaru L, univerzální otoman, pohovka s vlnovou pružinou - PS 14
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
13 289,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: e-zimpaz
Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(35)Počet hodnocení: 35
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore
10dílná sada na kynutí chleba Gliese, kulatý košík o průměru 23 cm a kompletní sada pečicích potřeb, košík na kynutí chleba, sada pro začátečníky
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
794,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese
Rukavice na ochranu rukou s kyselinou hyaluronovou a olejem z oliv - 100 ml
384,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
38,48 Kč
Prodejce: Glamperfeu
COSTWAY 6V dětské elektrické auto 2,8-4,6 km/h mini dětské auto s přepínačem vpřed a vzad, elektrická vozidla, dětská čtyřkolka ATV pro děti 3+ do 30 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(84)Počet hodnocení: 84
1 723,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-99,00 Kč
1 624,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Ziaja Med, Tonizační krém s SPF50+ pro normální a citlivou pleť, 50 ml - Světlý odstín
3 247,60 Kč/1l
394,60 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-232,22 Kč
162,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Uriage Gyn-Phy Odświeżający żel do higieny intymnej, 500ml
779 090,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,50 Kč
Prodejce: somnia24
SONGMICS Domácí kancelářská židle, otočná židle, kancelářská židle, šedá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(74)Počet hodnocení: 74
1 918,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Goldwell Topchic The Naturals, Blonďatá, 8N, Light Blonde, Unisex, 60 ml, Všechny vlasy
3 347,33 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
226,62 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)