FunCakes Isomalt 250g

164,00 Kč

656,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,85 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Naarmann Softeismix Vanissimo Vanilla cremiges Softeis 5000ml
Naarmann Softeismix Vanissimo Vanilla cremiges Softeis 5000ml
111,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
556,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mlýnek na moučkový cukr Südzucker práškový a světlý stačí 250g
Mlýnek na moučkový cukr Südzucker práškový a světlý stačí 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
57,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Aquafaba rozpustná 30 g VITKO
Aquafaba rozpustná 30 g VITKO
2 805,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
Rapunzel 1441045, Želatina v prášku, 60 g
2 166,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,37 Kč
-30,39 Kč
129,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerdpomerančová pasta místo strouhané pomerančové kůry 60g
Pickerdpomerančová pasta místo strouhané pomerančové kůry 60g
1 778,17 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
106,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd decor vanilková příchuť v prášku s mletými vanilkovými lusky 100g
Pickerd decor vanilková příchuť v prášku s mletými vanilkovými lusky 100g
824,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 22
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Speciální složky Agar agar v prášku 100 g - veganská alternativa želatiny, přírodní želírovací látka, potravinářská kvalita
Speciální složky Agar agar v prášku 100 g - veganská alternativa želatiny, přírodní želírovací látka, potravinářská kvalita
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
506,92 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe
Obrázek produktu pro Tapiokový škrob - rostlinné pojivo 200g
Tapiokový škrob - rostlinné pojivo 200g
357,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
71,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Organické oplatky na pečení Küchle 70 mm
Organické oplatky na pečení Küchle 70 mm
1 508,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe  500,0 g, 1 St.
Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
677,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
338,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
73,91 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
Agar - Agar přírodní želírovací prostředek 250g TARGROCH
196 769,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
205,85 Kč
-9,08 Kč
196,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pickerd perníková pasta
Pickerd perníková pasta
1 948,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
116,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BackDecor potravinářské barvivo v prášku zlaté, 7 g
BackDecor potravinářské barvivo v prášku zlaté, 7 g
17 500,00 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Agar agar - prášek 6x2g
Agar agar - prášek 6x2g
6 061,67 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ganáž připravena k okamžitému použití 260g bílá čokoláda
Ganáž připravena k okamžitému použití 260g bílá čokoláda
529,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Makronky z moučkového cukru a marcipánu, 10ks
Makronky z moučkového cukru a marcipánu, 10ks
4 600,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
138,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Vytvořte si krásné dekorace na dorty a vytvořte designové prvky v jasné barvě: Dřevěné dorty v barevných odstínech: drahokamy, okénka, mozaiky, geody. FunCakes Isomalt lze zahřívat, aniž by ztratil svou sladkost nebo změnil barvu.

  • Výborně se hodí k tavení a tvarování.
  • Sladidlo bez cukru.
  • Bílý a bez zápachu.

Lze skladovat ve vzduchotěsném sáčku. Nezamrazujte. Není tak sladké jako cukr, ale lze jej smíchat s jinými náhražkami cukru, aby bylo sladší.

Příprava: Sladidlo je vhodné pro přípravu cukrů:

Rozpustíme v mikrovlnné troubě (asi 700 W v žáruvzdorné misce) nebo na pánvi na 170 °C. Každých 20-30 sekund isomalt promíchejte, dokud se zcela nerozpustí. Misku/panvičku vložte asi na 10 sekund do misky s trochou studené vody. Izomalt je nyní vytemperovaný a lze jej barvit a zpracovávat podle potřeby. POZOR!: Rozpuštěný isomalt je velmi horký!

Složení: 1:

  • Isomalt (100 %).

Rozsah dodávky:

  • Obsah: 250 g.
Seznam přísad
E953 100% isomalt
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 240 kJ / 57 kcal | Tuky 0,0 g, z toho nasycené 0,0 g | Sacharidy 100,0 g, z toho cukr 0,0 g | Bílkoviny 0,0 g | Sůl 0,0 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Isomalt
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
1
Číslo produktu
F54415
Kód EAN
8720512690514

Seznam přísad
E953 100% isomalt
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 240 kJ / 57 kcal | Tuky 0,0 g, z toho nasycené 0,0 g | Sacharidy 100,0 g, z toho cukr 0,0 g | Bílkoviny 0,0 g | Sůl 0,0 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Isomalt
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
1
Číslo produktu
F54415
Kód EAN
8720512690514
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia Sada potravinářských barev 10 barev 10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 10 barev 10 ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
3 149,70 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
314,97 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Jedlý fix černý
Jedlý fix černý
1 540,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 9
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Mini cukrové sněhové vločky 50g
Mini cukrové sněhové vločky 50g
1 740,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
87,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
4 750,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
950,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes FunColours Metalická potravinářská barva zlatá 30 ml
FunCakes FunColours Metalická potravinářská barva zlatá 30 ml
4 800,00 Kč/1kg
2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5Počet hodnocení: 2
144,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - červené 250g
FunCakes Deco Melts - červené 250g
528,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Gum pasta bílá 250g
Gum pasta bílá 250g
364,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
91,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
439,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
224,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Glasurfarbe, Icing Colour Teal 28 g
Glasurfarbe, Icing Colour Teal 28 g
5 724,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 102
160,28 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
1 706,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
1 024,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
5 473,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 102
153,26 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
344,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
10 646,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Belissia potravinářské barvivo modré 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia potravinářské barvivo modré 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
10 687,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
106,87 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - růžová 250g
FunCakes Deco Melts - růžová 250g
408,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker 2456, Bílá, 30 kusů
Dr. Oetker 2456, Bílá, 30 kusů
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Barva ve spreji perleťová 100ml modrá
Barva ve spreji perleťová 100ml modrá
2 210,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
221,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g
Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g
587,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
235,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro BULLYLAND 12961, Ledové království, Vícebarevný, 1 kusů
BULLYLAND 12961, Ledové království, Vícebarevný, 1 kusů
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
181,77 Kč
Prodejce: Bambule
Obrázek produktu pro Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 76
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Hodnocení zákazníků

Na základě 10 hodnocení
Ohodnoceno dne 13. prosince 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super dobrý produkt a dodán v mžiku!
Ohodnoceno dne 26. ledna 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nyní je dort ještě lepší
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. června 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. května 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. května 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. dubna 2023 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,85 Kč/1l
Obrázek produktu pro kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
kvasnice Turbo X-Pure 21,3 %, 100 l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 554,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
Potravinářská vepřová želatina 270 BLOOM 1 kg, přírodní, velmi silná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
276,20 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
276,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
CHEF základ pro bílou máslovou omáčku sušené krémové balení 1020g
1 335,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 309,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
20 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (4x 5kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 794,22 Kč
-100,52 Kč
1 693,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
84,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
432,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
432,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro 1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
1kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 1000g kyseliny citronové 100% čisté | kyselina citronová E330
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
441,44 Kč
-108,48 Kč
332,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
332,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
GALARETKA BEZ CITRONU S AGAREM40 g - AMYLON
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
12 165,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
10 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | kyselina citronová 100% čistá | kyselina citronová E330 (2x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 186,86 Kč
-104,10 Kč
1 082,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
108,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
Mleté lískové ořechy rafinované Insula na vaření a pečení 1000g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
892,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
892,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
Biovegan Master Pekařské droždí organické 7g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
343,86 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
49 122,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá vepřová želatina - 1 kg
Jedlá vepřová želatina - 1 kg
220,97 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
220,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
IceBär prášek na točenou zmrzlinu pistácie slaná 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 114
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
315,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro 3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
3 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 3000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (3x 1 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
551,87 Kč
-107,83 Kč
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
148,01 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lepek pšeničný 500 g PROVITA
Lepek pšeničný 500 g PROVITA
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
632,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
30 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék do kuchyně a domácnosti | 30 kg 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (25 kg + 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
2 318,50 Kč
-97,44 Kč
2 221,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
74,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
CHEF Asiafond koncentrát je vhodný do polévek a omáček 980ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
789,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro 5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
662,31 Kč
-107,19 Kč
555,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
111,02 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
Leimer bezlepková strouhanka z bezlepkového pšeničného škrobu 1500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
765,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
Phase Professional rostlinný tuk s přírodní máslovou příchutí 3700ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
677,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,24 Kč/1l