5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Babor SeaCreation The Serum115 038,34 Kč/1l
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Eveline Skoncentrowany Fluid Kryjący Lekki Pielęgnacyjny 30 ml10 733,00 Kč/1l
321,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
ANUA Heartleaf 70% intenzivní zklidňující krém 50 ml10 780,00 Kč/1l
599,99 Kč
-60,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
539,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
FarmStay Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z peptydami, 50ml9 327 666,90 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ziaja Olivový Krém s Přírodními Složkami 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Krém s UV Filtry pro Hydratační a Ochrannou Péči, 50ml
1 756,20 Kč/1l
87,81 Kč
Prodejce: MANADA

Kozí mléčný krém Ziaja - Intenzivní Hydratace a Vyhlazení, 50 ml
1 640,80 Kč/1l
102,32 Kč
-20,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,04 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – pleťový krém, hydratace, zklidnění
1 722,60 Kč/1l
86,13 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Ziaja Nagietek Krem do Twarzy Bez Perfum 50 ml
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
9 724,04 Kč/1l
505,65 Kč
Prodejce: somnia24

Nacomi Hialuronowy żel-krem do twarzy, nawilżający, 50 ml
3 264 250,08 Kč/1kg
261,14 Kč
Prodejce: Katomix

Lirene Regeneracja 50+ Krem zmniejszający zmarszczki Pielęgnacja Odmładzająca, 50 ml
3 122 250,08 Kč/1kg
249,78 Kč
Prodejce: MANADA

Intimeco Nawilżający żel intymny o aromacie kokosowym, 100ml
555 900,01 Kč/1kg
111,18 Kč
Prodejce: Katomix

Nacomi Mgiełka do ciała i twarzy o zapachu borówki, 80 ml
1 668 777,75 Kč/1kg
150,19 Kč
Prodejce: Katomix

SKIN1004 Madagaskarský zklidňující krém Centella 75 ml
5 853,33 Kč/1l
439,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebamed Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy, 50ml
6 096 856,98 Kč/1kg
426,78 Kč
Prodejce: VISO

Dermz Healpsorin Krem na łuszczycę i egzemę, 50ml
9 614 285,46 Kč/1kg
673,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: A313

Nivea Creme Krem do twarzy i ciała, 400 ml
620 095,24 Kč/1kg
260,44 Kč
Prodejce: Visage

Bioliq 35+, Krem przeciwstarzeniowy, cera mieszana, 50 ml
5 329,80 Kč/1l
266,49 Kč
Prodejce: MANADA

Nivea Creme Krem, 50 ml
1 347 333,37 Kč/1kg
80,84 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zamów teraz Ziaja Masło Kakaowe i ciesz się nawilżoną skórą! Poczuj luksus i komfort!
Ziaja, Kakaové máslo krém 50 ml / / Vyzkoušejte tento kakaový máslový krém od Ziaja pro intenzivní hydrataci a vyživení pleti. S jemnou a lehkou texturou se rychle vstřebává a dodává vaší pokožce potřebnou vlhkost. Díky obsahu kakaového másla pleť zůstává hebká, jemná a chráněná. Ideální pro každodenní použití a pro všechny typy pleti. / / Objem: 50 ml / / Ingredience: Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Parfum (Fragrance). / / Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě, chrání před slunečními paprsky. / / Obohaťte svou pleť tímto lahodným kakaovým krémem dnes!
ZIAJA_Masło Kakaowe krém zlepšující barvu pleti normální a suchá pleť 50ml
- Hmotnost
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Kakaové máslo, voda, glycerin, isododecane, kyselina stearová, propylenglykol, cetearylalkohol, stearát PEG-75, glycerinový stearát, Theobroma cacao seed butter, Cetyl Esters, glyceryl stearate citrate, kofein, extrakt z Coffea Arabica seed, karnitinfumárat, kyselina askorbová, kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný kolagen, alantoin, dexpantenol, glucosyl hesperidin, caprylyl glycol.
- Výrobce
- Kód EAN
- 5901887000150
- Hmotnost
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Kakaové máslo, voda, glycerin, isododecane, kyselina stearová, propylenglykol, cetearylalkohol, stearát PEG-75, glycerinový stearát, Theobroma cacao seed butter, Cetyl Esters, glyceryl stearate citrate, kofein, extrakt z Coffea Arabica seed, karnitinfumárat, kyselina askorbová, kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný kolagen, alantoin, dexpantenol, glucosyl hesperidin, caprylyl glycol.
- Výrobce
- Kód EAN
- 5901887000150
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Pleťový krém Cucumber (Face Cream) 100 ml
790,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ziaja Olivový Krém s Přírodními Složkami 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Krém s UV Filtry pro Hydratační a Ochrannou Péči, 50ml
1 756,20 Kč/1l
87,81 Kč
Prodejce: MANADA

Kozí mléčný krém Ziaja - Intenzivní Hydratace a Vyhlazení, 50 ml
1 640,80 Kč/1l
102,32 Kč
-20,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,04 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ziaja Čokoládové Máslo Krém Q10 Proti Vráskám 50ml
1 580,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Cantu Moisture Shampoo s bambuckým máslem 400 ml pro kudrnaté, barvené a přírodní vlasy
455,00 Kč/1l
182,00 Kč
Prodejce: NutraBestBG

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Iontový fén AC Motor 2000W, rychleschnoucí fén, salonový fén s tlačítkem pro teplý/studený vzduch, 3 koncentrátory a difuzér
825,04 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperGeschaft

Vánoční osvětlení 20 LED teplá bílá na stříbrném drátu, délka 95 cm
100,00 Kč
Prodejce: Gardners

axion kineziologická páska 5 cm x 5 m - 2 role - voděodolná páska v modré barvě, fyziologická páska, kineziologická páska
109,91 Kč/1m
1 099,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CoreGL – doplněk stravy – 60 kapslí – obsahuje mikrokrystalickou celulózu, extrakt z brusinek a extrakt z listů zeleného čaje – určené pro dospělé.
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Intex 57444, Nafukovací bazén, 310 l, 2 rok/roky, Vinyl, Vícebarevný
1 644,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Renovey

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hermia Concept, MOD24Y2730P02, jídelní servis, jídelní servis (24 ks), skořice, porcelán, 27 x 27 x 2,5 cm
3 380,00 Kč
Prodejce: NovyNabytok

Odstraňovač žmolků 3 ocelové čepele Strojek Elektrický a svetrový Linty Odstraňovač žmolků na textil oblečení pro chlupů oděvy prachu vlasů Retoo
262,99 Kč
Prodejce: Retoo

4ks 84L úložný vak Skládací úložný prostor na oblečení - černý
1 119,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Odkládací stolek VASAGLE, sada 2 kusů, odnímatelná deska, vintage hnědočerná barva
1 376,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Philips Series 3000 Ruční napařovač STH3000/20
961,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Vyživující sprchový peeling Cocoa Butter 200 ml
1 071,30 Kč/1l
214,26 Kč
Prodejce: VISO

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vitamaze Vitamin D3 1 000 IU denní vysoká dávka - 200 tablet
4 198,70 Kč/1kg
289,71 Kč
Prodejce: apohealth

Merax křídlo s taburetem, polohovací křeslo křeslo TV křeslo barevné křeslo čalouněné křeslo polohovací křeslo koktejlové křeslo stylový design
4 305,99 Kč
-313,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 992,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafit
6 618,78 Kč
Prodejce: evomag

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 25 l pro krby Universal bez kouře a sazí GiDeli
72,00 Kč/1l
1 887,69 Kč
-87,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super krém
Příjemně voní, rychle se vstřebává.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
854,75 Kč
Prodejce: apohealth
12 210 713,96 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 343,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 973,02 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 627,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
132 548,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(180)Počet hodnocení: 180
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 605,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
32 100,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
429,20 Kč
Prodejce: apohealth
4 292,00 Kč/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(62)Počet hodnocení: 62
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l

MARY KAY Hydratační krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normální / suchá pleť 88 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 000,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
11 369,32 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 624,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders
120 804,34 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l