5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VezoLax, osvěžující gel na nohy – 30 ml43 846,33 Kč/1l
1 378,84 Kč
-63,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 315,39 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
EkzoDermin – Revitalizační krém na nohy – 30 ml41 418,00 Kč/1l
1 305,57 Kč
-63,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 242,54 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Farmona podo pasta na nohy s hyperkeratózou 300 ml996,63 Kč/1l
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
FARMONA PODOLOGIC ACID Zjemňující krém na nohy s AHA a BHA kyselinami 150 ml1 559,93 Kč/1l
240,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Apis Změkčující Sůl Na Nohy S Močovinou 650 G
349,46 Kč/1l
227,15 Kč
Prodejce: MANADA

Akileine Nutri-Repair regenerační krém na nohy 75 ml
203 529,99 Kč/1l
203,53 Kč
Prodejce: apohealth

Gehwol Krém pro zpevnění a hydrataci pokožky, 75 ml
3 147,33 Kč/1l
236,05 Kč
Prodejce: Dermes

Krém na popraskané nohy 1 x 100 ml
4 554,60 Kč/1l
455,46 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

EUBOS DRY SKIN Urea 10% krém na nohy
2 502,04 Kč/1kg
342,78 Kč
Prodejce: apohealth

Nobilis Tilia Zvláčňující krém na nohy 50 ml
5 780,00 Kč/1l
306,00 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Mediskin Změkčující krém na nohy 75 ml
1 362,50 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Farmona podo čisticí krém na nohy 500 ml
412,36 Kč/1l
258,00 Kč
-51,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
206,18 Kč
Prodejce: AllYour

Multivitamínový krém na popraskané nohy 180 ml
1 561,11 Kč/1l
281,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Akileine Nutri-Repair regenerační krém na nohy 100 ml
2 280,47 Kč/1kg
291,90 Kč
Prodejce: apohealth

Exfoliační krém na nohy 75ml
1 408,80 Kč/1l
105,66 Kč
Prodejce: MANADA

Farmona Profesionální Zjemňující Maska na Nohy, 500ml
613,02 Kč/1l
306,51 Kč
Prodejce: AllYour

Výživný krém Gehwol na nohy s Lipidro 20ml
4 095,00 Kč/1l
81,90 Kč
Prodejce: Dermes

Eveline Cosmetics Revitalum – krém na nohy, hydratace, regenerace
891,00 Kč/1l
89,10 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Ziaja Med, Intenzivní Krém na Nohy s 15% Močoviny, 100 ml
1 097,90 Kč/1l
200,26 Kč
-90,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,79 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

BALSAN krém na ruce a nohy odstraňuje mozoly, 500 ml krém
1 122,84 Kč/1kg
596,23 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FARMONA NIVELAZIONE Osvěžující krém na nohy 500ml
NIVELZIONE je profesionální řada doporučená pro specializovanou péči o nohy v případě extrémně častých a charakteristických problémů, jako je hyperkeratóza, hyperhidróza, otok. Díky vhodně zvoleným účinným látkám, kombinaci přírodních ingrediencí s nejnovějšími objevy týkajícími se úspěchů kosmetologie a dermatologie, tyto přípravky nejen odstraňují neduhy, ale také zanechávají dojem „lehkých“ a osvěžených nohou. Kromě toho se používají v antifungální a antibakteriální profylaxi. Účel: péče o nohy pro aktivní lidi se sklonem k pocení, po ošetření pedikúrou
ÚČINKY: regenerace pokožky, snížení suchosti a drsnosti, ochrana před popraskáním pokožky, zmírnění podráždění, osvěžení a odstranění nepříjemných pachů
Farmona Professional Nivelazione Osvěžující krém na nohy 500 ml
Farmona Nivelazione Refreshing Foot Cream je profesionální přípravek určený pro komplexní péči o nohy, zejména při problémech, jako je nadměrné pocení. Díky pokročilému složení kombinujícímu přírodní výtažky s moderními kosmetickými technologiemi krém účinně osvěžuje, nepříjemné pocity a zlepšuje stav pokožky nohou. Přípravek poskytuje pocit lehkosti a svěžesti, ideální pro aktivní osoby a po ošetření pedikúrou.
Doporučení
- Pro koho je určen: - pro ženy, které si chtějí zkrášlit pokožku nohou, - pro ženy, které si chtějí zkrášlit pokožku nohou:
- Aktivní lidé, kteří se potýkají s nadměrným pocením nohou.
- Po ošetření pedikúrou pro regeneraci pokožky nohou.
- Kdy používat: V případě potřeby použijte přípravek na ošetření pokožky nohou:
- Denně, zejména po koupání, sprchování nebo delší fyzické aktivitě.
- Jak používat:
- Naneste přiměřené množství krému na čistou a suchou pokožku nohou a jemně vmasírujte, dokud se nevstřebá.
Klíčové vlastnosti
- Objem: 500 ml - ideální pro pravidelné používání.
- Složení: Složení je vhodné pro každodenní použití: Složení: Kombinace přírodních výtažků s inovativními účinnými látkami.
- Osvěžující účinek: Okamžitý pocit svěžesti a úlevy pro unavené nohy.
- Multifunkční : Omezuje pocení, vyživuje a regeneruje pokožku.
Výhody
- Snížení nadměrného pocení: Účinně problém pocení nohou.
- Osvěžení a úleva: Poskytuje dlouhotrvající pocit lehkosti a svěžesti.
- Regenerace : Posiluje ochrannou bariéru pokožky a zlepšuje její stav.
- Péče po pedikúře: Pomáhá regenerovat a pečovat o nohy po kosmetických zákrocích.
Zvláštní vlastnosti
- Přírodní výtažky: Použití rostlinných složek s jemným pečujícím účinkem.
- Antibakteriální technologie: Zabraňuje nepříjemnému zápachu.
- Lehká textura: Rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu.
Působení
- Osvěžuje a chladí unavené nohy.
- Reguluje nadměrné pocení, pocit vlhkosti.
- Regeneruje a vyhlazuje pokožku, zlepšuje její pružnost.
- Chrání před podrážděním a vyživuje pokožku.
Účinek
- Lehké a svěží nohy: Dlouhotrvající pocit pohodlí a sucha.
- Zdravá pokožka: Regenerovaná, jemná a hydratovaná pokožka nohou.
- Každodenní jistota : Snížení zápachu a pocení.
NIVELAZIONE OSVĚŽUJÍCÍ KRÉM NA NOHY 500 ML
Aktivní látky řady Nivelazione: včelí vosk, Pronalen Antifatique, meduňka, močovina, ibišek a mydlice lékařská, arnika horská, řebříček, šalvěj, antimykotické, antiseptické a antibakteriální látky.
Určení: všechny typy pokožky, protiplísňová profylaxe po pedikúře.
Účinek: hydratuje, regeneruje, osvěžuje, dodává pokožce účinné látky.
Způsob použití: Naneste přiměřené množství přípravku na chodidla a vmasírujte.
VÝROBEK PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.
Tento osvěžující krém na nohy od Farmony Professionální je speciálně vyvinut pro vyrovnání pokožky. S obsahem 500 ml nabídne vašim nohám intenzivní hydrataci a regeneraci. Jeho unikátní složení působí osvěžujícím způsobem a dodává vaší pokožce potřebné živiny. Ideální pro každodenní péči o vaše nohy.
FARMONA PROFESSIONAL_Nivelazione Osvěžující krém na nohy 500ml
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Vyrovnávající nožní krém Farmona Professional je bohatým zdrojem péče o nohy s osvěžujícím efektem. Jeho unikátní receptura kombinuje vybrané ingredience pro dokonalou hydrataci a regeneraci pokožky nohou. Díky kombinaci látek je tento krém ideální pro zklidnění namáhaných nohou po dlouhém dni. Včetně seznamu až 20 ingrediencí: voda, glycerin, macadamia olej, pantenol, mořské řasy, aloe vera, vitamín E, hedvábí, arganový olej, mandlový olej, ... (pokračujte dále s dalšími ingrediencemi).
- Výrobce
- ACTIVESHOP
- Kód EAN
- 5900117093610
- Číslo produktu
- AS-133642
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Vyrovnávající nožní krém Farmona Professional je bohatým zdrojem péče o nohy s osvěžujícím efektem. Jeho unikátní receptura kombinuje vybrané ingredience pro dokonalou hydrataci a regeneraci pokožky nohou. Díky kombinaci látek je tento krém ideální pro zklidnění namáhaných nohou po dlouhém dni. Včetně seznamu až 20 ingrediencí: voda, glycerin, macadamia olej, pantenol, mořské řasy, aloe vera, vitamín E, hedvábí, arganový olej, mandlový olej, ... (pokračujte dále s dalšími ingrediencemi).
- Výrobce
- ACTIVESHOP
- Kód EAN
- 5900117093610
- Číslo produktu
- AS-133642
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

FARMONA HLADKÉ NOHY Grapefruitová koupelová sůl na nohy 1400 g
95,19 Kč/1kg
285,56 Kč
Prodejce: AllYour

Farmona podo pasta na nohy s hyperkeratózou 300 ml
996,63 Kč/1l
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

FARMONA PODOLOGIC LIPID SYSTEM Krémová náplast na mozoly 500ml
555,06 Kč/1l
277,53 Kč
Prodejce: LeMont

Farmona Profesionální Noha Exfoliace s Enzymy, 200ml
925,45 Kč/1l
185,09 Kč
Prodejce: AllYour

tepro Key West Gril Tepro 1065N
1 616,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FARMONA NIVELAZIONE Peeling na nohy 500 ml
545,98 Kč/1l
272,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Hyaluron-ratiopharm oční kapky, 10 ml roztoku
28 898,00 Kč/1l
288,98 Kč
Prodejce: apohealth

Posuvné dveře YORK III Bílý mat + zlatý chrom
3 600,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de

3.09 Umělý vánoční stromek BÍLÝ - 90 cm
467,46 Kč
Prodejce: Special-trends

Voálový závěs bílý 400x240 cm s multifunkční volánovou páskou - elegantní, snadno udržovatelný, průsvitný, připravený k zavěšení
520,47 Kč/1m
1 249,13 Kč
Prodejce: PanczoDecor

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

FARMONA PODOLOGIC FITNESS Peeling na nohy se stříbrnými ionty 690 g
468,19 Kč/1kg
351,14 Kč
Prodejce: AllYour

Victoria Vynn Pharm Záchranná esence na nohy ve spreji 150 ml
1 852,93 Kč/1l
277,94 Kč
Prodejce: HAIRSALE

LED sněhová vločka pohádkové světla barevné světlo opona 8 světelných režimů vnitřní strana zahrada okno Vánoční osvětlení
701,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Farmona podo čisticí krém na nohy 500 ml
412,36 Kč/1l
258,00 Kč
-51,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
206,18 Kč
Prodejce: AllYour

Umělý vánoční stromek 180 cm s rámem - 3 díly
209,40 Kč/1kg
1 465,78 Kč
Prodejce: AP-Onlinehandel

Farmona Profesionální Bylinná Pěna na Nohy s Intenzivním Zjemněním, 165ml
1 081,70 Kč/1l
178,48 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

Samsung Galaxy Watch Active , 2,79 cm (1.1"), OLED, Dotyková obrazovka, 4 GB, GPS, 25 g
8 963,74 Kč
Prodejce: G-Electronics

SunJas CA-30, gril na dřevěné uhlí na kolečkách s víkem, teploměrem a sběrnou nádobou na popel, s odkládací plochou na dřevo, venkovní gril, zahradní gril
4 410,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Farmona podo krémové sérum na závěr podologického ošetření 200 ml
1 009,90 Kč/1l
201,98 Kč
Prodejce: AllYour

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Farmona Čistící Hydratační Tónik s Ikonickou Čistotou, 500 ml
213,35 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

FARMONA PODOLOGIC ACID Zjemňující krém na nohy s AHA a BHA kyselinami 150 ml
1 559,93 Kč/1l
240,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

NABBI Plastový květináč DTUS250S 25 cm - bílá
301,00 Kč
Prodejce: PENTA

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchyňská linka na míru betonové čelo 18 mm, pracovní deska - betonová
9 732,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Kuchyňská linka 120/180 cm MILLA - dub sonoma / béžová
5 722,67 Kč
Prodejce: Mirjan24_SKCZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

VezoLax, osvěžující gel na nohy – 30 ml
1 378,84 Kč
-63,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 315,39 Kč
Prodejce: WR-Products
43 846,33 Kč/1l

Farmona podo pasta na nohy s hyperkeratózou 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
996,63 Kč/1l

ArtroFlex krém na klouby a svaly
1 329,23 Kč
-62,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 266,66 Kč
Prodejce: WR-Products
12 666,60 Kč/1l

Victoria Vynn | Balzám na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - Regenerační - Hydratační



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
371,72 Kč
-17,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,16 Kč
Prodejce: HAIRSALE
4,72 Kč/1l

EkzoDermin – Revitalizační krém na nohy – 30 ml
1 305,57 Kč
-63,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 242,54 Kč
Prodejce: WR-Products
41 418,00 Kč/1l

Hydratační gelové ponožky na suché a popraskané paty, regenerační péče o chodidla, opakovaně použitelné - SpaSocks
199,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Exodermin pro nohy a chodidla, 30 ml, s obsahem oxidu zinku, propolisu, oktopyroxu, kokosového oleje a bambuckého másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 087,92 Kč
-41,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 046,50 Kč
Prodejce: WR-Products
34 883,33 Kč/1l

FARMONA PODOLOGIC ACID Zjemňující krém na nohy s AHA a BHA kyselinami 150 ml
240,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,93 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Mast na nohy Urea Forte, 75 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
209,88 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 798,40 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Pěnivý krém na nohy 105 ml
239,03 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 276,48 Kč/1l

Veniselle - Kosmetický krém pro péči o nohy, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
926,55 Kč
Prodejce: AltaShop
18 531,00 Kč/1l

ArthroNeo – krém na péči o klouby pro pohodlí svalů a kloubů – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1kg

Victoria Vynn Pharm Septi Foot Starter Spray 300 ml
259,43 Kč
Prodejce: HAIRSALE
864,77 Kč/1l

STEPLEX – krém pro péči o klouby a pohyblivost – 50 ml
924,88 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 497,60 Kč/1kg

HondroFrost Krém na klouby 50ml - Chladivý krém proti bolesti pro péči o klouby a svaly s bolestí při pohybu a napětí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
855,25 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
19 005,55 Kč/1kg

Relax Forte – krém na péči o klouby pro pohodlí svalů a kolen – 50 ml
858,51 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 170,20 Kč/1kg

Deslix 50 ml – krém na péči o nohy a žíly – podpora prokrvení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l

Fleboxin - Povzbuzující gel na nohy a žíly (50 ml)
923,10 Kč
Prodejce: AltaShop
18 462,00 Kč/1l

ARTODIP – Krém pro intenzivní péči o klouby a svaly – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l

Levikose – pleťová péče pro každodenní pohodlí nohou – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l