5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro Likér Cointreau 0,7 l 700 ml (40 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/dd5ef335135a00da0043501f52806f87.webp)
Další informace o reklamě
Likér Cointreau 0,7 l 700 ml (40 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]2 083,96 Kč/1l
1 715,84 Kč
-257,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 458,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Berentzen Minis Party Tumbler s 9 různými likéry 480ml905,00 Kč/1l
488,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Originální bylinný likér Fischergeist High-proof classic 500ml1 151,32 Kč/1l
575,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Soplica Malinowa Polský malinový likér 0,5L 28% obj. malinový likér
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bylinný likér Zoladkowa Gorzka 500 ml
659,72 Kč/1l
329,86 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višně 500ml
510,02 Kč/1l
255,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frangelico likér destilovaný lískooříškový likér se šňůrou 700ml
832,77 Kč/1l
582,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l
657,23 Kč/1l
460,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Višòový likér Lubelska Wiœniowka 500 ml
629,50 Kč/1l
314,75 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Mátový likér 18 % obj. 700ml
243,33 Kč/1l
170,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l láhev)
1 020 757,18 Kč/1l
714,53 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Soplica Cytrynowka Polský likér Citronový likér 0,5L 28% obj.
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hardenberg Persico višňový likér Německý výrobek 700ml
342,60 Kč/1l
239,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Soplica Wedel Bílá čokoláda & pistácie 15 % obj. 0,5 l
579,80 Kč/1l
363,68 Kč
-73,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,90 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Krupnik MALINA Malinový likér 16 % obj. alkoholu 500 ml
370,50 Kč/1l
259,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Zoladkowa Gorzka Traditional Vodka Liqueur - Kapesní láhev 0,09L
1 175,11 Kč/1l
105,76 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Soplica je jednou z nejstarších polských znaèek vodky, destilátù a nalewek (vyrábí se macerací rùzných pøisad ve vodce). Na trhu pùsobí více než 120 let. Své dobré jméno si získala díky skvìlé chuti a vùni, které jsou výsledkem použití tìch nejlepších surovin.
Soplica Wiœniowa patøí k nejoblíbenìjším likérùm vyrobeným ze zralých višní z polských sadù.
Objem: 500 ml, obsah alkoholu: 28 %
Teplota podávání: 10–50 °C
Chraòte pøed chladem, mrazem, svìtlem èi vlhkostí.
Výrobce: CEDC International sp. z o.o., Kowanowska 48, 64–600 Oborniki, Polsko
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- obsahuje cukr (ze sacharózy) obsahuje barvivo z ovocné šťávy
- Hmotnost
- 930 g
- Obsah alkoholu
- 28 % vol.
- Potravinářský podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Prodejní název
- 500 ml
- Výrobce
- Ami Honey
- Země původu
- Polsko
- Číslo produktu
- 4829
- Kód EAN
- 5900471006523
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- obsahuje cukr (ze sacharózy) obsahuje barvivo z ovocné šťávy
- Hmotnost
- 930 g
- Obsah alkoholu
- 28 % vol.
- Potravinářský podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Prodejní název
- 500 ml
- Výrobce
- Ami Honey
- Země původu
- Polsko
- Číslo produktu
- 4829
- Kód EAN
- 5900471006523
K tomu se hodí také

Švestkový likér Soplica Œliwkowa 500 ml
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Oøíškový likér Soplica Orzech Laskowy 500 ml
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jahodový likér Soplica Truskawkowa 500 ml
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Citronový likér s malinami Soplica Cytryna Malina 500 ml
657,20 Kč/1l
328,60 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Višòový likér Soplica Wiœniowa 100 ml
1 032,40 Kč/1l
103,24 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Oøíškový likér Soplica Orzech Laskowy 100 ml
1 007,20 Kč/1l
100,72 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Višòový likér Soplica Wiœniowa 200 ml
937,95 Kč/1l
187,59 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Oøíškový likér Soplica Orzech Laskowy 200 ml
937,95 Kč/1l
187,59 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Malinový likér Soplica Malinowa 200 ml
805,75 Kč/1l
161,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Višòový likér Lubelska Wiœniowka 500 ml
629,50 Kč/1l
314,75 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Citronový likér s mátou Soplica Cytryna Miêta 200 ml
805,75 Kč/1l
161,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Obilná vodka Soplica Szlachetna 700 ml
721,23 Kč/1l
504,86 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bylinný likér Zoladkowa Gorzka 500 ml
659,72 Kč/1l
329,86 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Hardenberg Persico višňový likér Německý výrobek 700ml
342,60 Kč/1l
239,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahodový likér Soplica Truskawkowa 200 ml
805,75 Kč/1l
161,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Obilná vodka Soplica Szlachetna 200 ml
1 026,10 Kč/1l
205,22 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višně 500ml
510,02 Kč/1l
255,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahodový likér Soplica Truskawkowa 100 ml
843,50 Kč/1l
84,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Meruòkový likér Soplica Morelowa 200 ml
937,95 Kč/1l
187,59 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Švestkový likér Soplica Œliwkowa 100 ml
843,50 Kč/1l
84,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Kdoulový likér Soplica Pigwowa 100 ml
1 007,20 Kč/1l
100,72 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Likér
Vše v pořádku.rychlé dodání.skvělé!
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 637,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,17 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 923,29 Kč/1l

Krugmann Schöne Möpse krémový likér shot s ananasem a kokosem 2cl 8 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 744,31 Kč/1l

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
869,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 242,80 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 132,24 Kč/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
972,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 389,03 Kč/1l

Amarula Cream und Marula Fruit Likör Grown free Hand Harvested 700ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
495,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
708,50 Kč/1l

Grand Marnier Cordon Rouge Cognac & Orange Liqueur 40% obj. 700ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
957,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 368,04 Kč/1l

Jägermeister 33% 700 MLT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
757,60 Kč/1l

Jägermeister Mini Meister Shots To Go Vychutnejte si ledově chladné 9x20ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 396,56 Kč/1l