5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hugo Boss sada toaletní vody v lahvičce, 200 ml + deodorant ve spreji, 75 ml10 024,20 Kč/1l
2 004,84 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Twilly D’Hermès - deodorant ve spreji, 150 ml7 063,53 Kč/1l
1 059,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Hermès H24 deospray pro muže 150 ml4 393 200,11 Kč/1kg
878,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tesori d'Oriente Ayurveda deodorant 150 ml
1 546,67 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori D'Oriente Ayurveda Deo Spray 150ml
701,07 Kč/1l
105,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cacharel Pour Homme Deodorant ve spreji 150 ml
11 178,47 Kč/1l
1 676,77 Kč
Prodejce: Rareparfum

Balzámový deodorant Verbena (Deodorant) 50 g
18 876,80 Kč/1kg
943,84 Kč
Prodejce: Rareparfum

Rituals Jing antiperspirant ve spreji
2 124,67 Kč/1l
318,70 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Rochas Tocadilly Perfumed Deodorant 100ml
6 042,20 Kč/1l
604,22 Kč
Prodejce: Rareparfum

Sada Cerruti 1881 pro muže: toaletní voda 100 ml + deodorantový tuhý stick 75 ml
12 901,60 Kč/1l
1 290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parfumart

Sada toaletních vod Hugo Boss Boss (toaletní voda 50 ml + deodorant 150 ml)
33 565,40 Kč/1l
1 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sada Nabeel: Maghateer, eDP, pro muže, 100 ml + Maghateer, deodorant ve spreji, pro muže, 100 ml
9 945,45 Kč/1l
1 989,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Guerlain Coriolan Deodorant ve spreji 100 ml
19 260,20 Kč/1l
1 926,02 Kč
Prodejce: Rareparfum

FC Barcelona toaletní voda ve spreji 100ml sada 2 ks
2 480,32 Kč/1l
620,08 Kč
Prodejce: somnia24

Olejový deodorant ve spreji 100 ml
3 376,70 Kč/1l
337,67 Kč
Prodejce: apohealth

Hidden Paradise deodorant pro ženy 150 ml - B.U.
733,53 Kč/1l
110,03 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rituals The Ritual Of Karma DEO ve spreji 75 ml
4 226,67 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dove Deodorant ve spreji - 150 ml - vůně vanilky
2 716,67 Kč/1l
407,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Marbert Koupelový a tělový deodorant ve spreji 125 ml
3 357,52 Kč/1l
419,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tesori d'oriente Ayurveda Dárková sada deo + toaletní voda
Svrchní tóny: Pomeranč, bergamot, citron
Srdcové tóny: Pepř, koření, kosatec, fialka, ylang ylang,
Základní tóny: Peruánský balzám, vetiver, cedr, pačuli, jantar
Deodorant: Dámský deodorant: alkohol denat, Butan, propan, parfém, izobutan, voda z listů aloe barbadensis, extrakt z květů měsíčku lékařského (Calendula Officinalis), olej ze semen Melia Azadirachta, olej ze semen Helianthus Annuus, extrakt z plodů Phyllanthus Emblica, 2-methyl-5-cyklohexylpentanol, glycerin, aqua, isopropylmyristát, tokoferol, benzoan sodný, sorban draselný, alfaisomethylionon, benzylsalicylát, citral, hexylskořice, limonen, linalool.
EDT: alkohol denat, Aqua, Parfum, Melia Azadirachta Seed Oil, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Hexyl Cinnamon, Limonene, Linalool.
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Alkohol denaturovaný, butan, propan, parfém, izobutan, voda z listů Aloe barbadensis, extrakt z květů Calendula officinalis, olej ze semen Melia azadirachta, olej ze semen slunečnice (Helianthus annuus), extrakt z plodů Phyllanthus emblica, 2-methyl-5-cyklohexylpentanol, glycerin, voda, isopropylmyristát, tokoferol, benzoát sodný, sorbát draselný, alfa-izomethylionon, benzylsalicylát, citral, hexylcinnamal, limonen, linalool. Alkohol denaturovaný, voda, parfém, olej ze semen Melia azadirachta, extrakt z plodů Phyllanthus emblica, extrakt z květů Calendula officinalis, voda z listů Aloe barbadensis, olej ze semen slunečnice (Helianthus annuus), glycerin, tokoferol, tokoferylacetát, benzoát sodný, sorbát draselný, alfa-izomethylionon, benzylsalicylát, citral, hexylcinnamal, limonen, linalool.
- Výrobce
- Conter
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8008970051796
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Alkohol denaturovaný, butan, propan, parfém, izobutan, voda z listů Aloe barbadensis, extrakt z květů Calendula officinalis, olej ze semen Melia azadirachta, olej ze semen slunečnice (Helianthus annuus), extrakt z plodů Phyllanthus emblica, 2-methyl-5-cyklohexylpentanol, glycerin, voda, isopropylmyristát, tokoferol, benzoát sodný, sorbát draselný, alfa-izomethylionon, benzylsalicylát, citral, hexylcinnamal, limonen, linalool. Alkohol denaturovaný, voda, parfém, olej ze semen Melia azadirachta, extrakt z plodů Phyllanthus emblica, extrakt z květů Calendula officinalis, voda z listů Aloe barbadensis, olej ze semen slunečnice (Helianthus annuus), glycerin, tokoferol, tokoferylacetát, benzoát sodný, sorbát draselný, alfa-izomethylionon, benzylsalicylát, citral, hexylcinnamal, limonen, linalool.
- Výrobce
- Conter
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8008970051796
K tomu se hodí také

Aramis deodorant Aramis High Performance Antiperspirant Spray 200ml
14 484,70 Kč/1l
2 896,94 Kč
Prodejce: Rareparfum

Hugo Boss Boss Bottled DEO ve spreji 150 ml M
2 046,67 Kč/1l
307,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Acqua Di Gio Pour Homme - tuhý deodorant, 75 ml
8 786,67 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gosh DNA 4 Deodorant ve spreji, 150ml - Osvěžující péče s dlouhotrvajícím účinkem pro absolutní jistotu po celý den.
638,27 Kč/1l
99,57 Kč
-3,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,74 Kč
Prodejce: LeMont

NIVEA Deo Roll-on Men Cool Kick – 50 ml
9 913,80 Kč/1l
778,62 Kč
-282,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
495,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Alpa Francovka Lesana Borovice – alkoholový bylinný roztok 1000 ml
290,99 Kč/1l
290,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Marbert Man Classic přírodní deosprej 125ml
4 124,40 Kč/1l
515,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

BAC Cool Energy Men Deodorant 150 ml
1 046,67 Kč/1l
157,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada deodorantů ve spreji Homme (24h Ultra-Refreshing Deodorant) 2 x 100 ml
3 878,35 Kč/1l
775,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alien - deodorant ve spreji, 100 ml
11 958,30 Kč/1l
1 195,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Driclor Roll-On Antiperspirant 20 ml
17 650,00 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Deodorant Forever Aloe Ever-Shield (92,1 g)
2 714,44 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: NaturEden

6x Axe Deospray – Black Dry 150 ml
24 833,00 Kč/1l
1 387,87 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 241,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dior Sauvage, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzální
8 176,53 Kč/1l
1 226,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
2 046,27 Kč/1l
306,94 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Acqua di Parma Colonia, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová
5 053,33 Kč/1l
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rabanne Lady Million DEO ve spreji 150 ml W
3 953,33 Kč/1l
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce
3 058,71 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Kuličkový antiperspirant Hidrosis Control (Anti-Perspirant Roll-On) 40 ml
9 834,75 Kč/1l
393,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Twilly D’Hermès - deodorant ve spreji, 150 ml
7 063,53 Kč/1l
1 059,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent For Him DEO ve spreji 150 ml M
2 160,00 Kč/1l
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
1 151,99 Kč/1kg
1 151,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BestBuyPerfumes

Fa deodorant ve spreji 150ml Caribbean Lemons
12 648,00 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

6 ks deodorantu L'Oréal Men Expert Fresh Extreme 48H Non-Stop
1 025,19 Kč/1l
922,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Clarins Gentle Care, Ženy, Deodorant, Kuličkový deodorant, Láhev, 50 ml, Univerzální pleť
11 218,20 Kč/1l
560,91 Kč
Prodejce: VISO

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic DST 75 g M
1 969,14 Kč/1kg
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vionell deodorant proti zápachu intimní jemný okamžitá svěžest 125ml balení 2 ks
881,68 Kč/1l
220,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yves Saint Laurent La Nuit d'Homme Deodorant Stick 75g
10 119,87 Kč/1l
758,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l