4,4



Na základě 17 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band Fido Dido ovocné žvýkačky komiksové postavičky s příchutí coly 1100g242,93 Kč/1kg
267,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g263,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band Brikety dvoubarevné super kyselá ovocná guma 1200g182,93 Kč/1kg
219,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band ovocná žvýkačka bez příchutě coly bez barviva 1200g265,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
129,11 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,82 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Sweet Strawberries, Měkké sladkosti, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
218,72 Kč/1kg
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,34 Kč/1kg
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,96 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo extra velký Super Šmoula veggie bez lesku 1440g
235,24 Kč/1kg
338,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,31 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocné želé kyselé modré želé bez želatiny s pektinem 800g
249,46 Kč/1kg
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Cola Štika ovocná želé ryba s příchutí koly 1200g
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Red Band dvoubarevný ovocný žvýkací panák s ovocnou příchutí 1200g
Dvoubarevné ovocné žvýkačky Red Band zaujmou harmonickou souhrou dvou ovocných příchutí, které poskytují nesrovnatelně ovocný zážitek. Ať už sladké, ovocné nebo lehce kyselé - pro každou chuť se něco najde.
Nejdůležitější vlastnosti výrobku:
- Kombinace dvou lahodnýchovocných příchutí pro dvojnásobné potěšení.
- Klasický tvar dudlíku: Ideální pro hraní, sdílení a mlsání.
- Barevná rozmanitost: Ideální na oslavy, dětské narozeniny nebo jako sladká svačinka mezi jídly.
- Hromadné balení: Obsahuje 100 dudlíků pro dlouhotrvající zábavu při svačině.
Vychutnejte si ovocnou rozmanitostovocných žvýkacích panáčků Red Band - lahodnou pochoutku pro celou rodinu a skutečnou ozdobu každé misky se svačinou.
Cloetta Germany GmbHNeutorplatz 346395 BocholtOdpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Cloetta Holland BV
Postbus 1181, NL-4801 BD Breda
Název potraviny
Vinné gumy s ovocnou příchutí
Seznam složek
Složení: Glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob, škrob, želatina, regulátor kyselosti (kyselina mléčná), přírodní aromata, rostlinné oleje (kokosový, řepkový).(kokosový, řepkový), koncentrát (černá mrkev, spirulina, světlice barvířská, černý rybíz, mrkev), potahová látka (včelí vosk), barvivo (paprikový extrakt, kurkumin).
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě mimo dosah světla.
Údaj o obsahu alkoholu u nápojů s více než 1,2 % objemových alkoholu
0,00
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené) Množství Na por.% RM*
Kalorická hodnota v kJ 1453
Kalorická hodnota v kcal 345
Tuk v g 0,20
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g0,20
Sacharidy v g 84,00
Sacharidy, z toho cukry v g 43,00
Bílkoviny v g 1,90
Sůl v g 0,19
Další povinné informace pro určité druhy nebo třídy potravin
Nevkládejte prosím celý výrobek do úst.
Klasika ve velké plechovce. Ovocné dudlíky jsou k dispozici v různých příchutích a obsahují vždy dvě ovocné příchutě v jednom kusu.
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě mimo dosah světla.
Obsah: 100 kusů / 1,2 kg
Výrobce / Vyrobeno pro:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Německo
Informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.nutriční údaje na 100 genergie 1453/345 kJ/kalorický tuk 0,2 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,2 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 84,0 gz toho cukry 43,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 1,9 gsůl 0,18 gVitamíny a minerální látky -
Extra dlouhé žvýkačky pro extra dlouhou zábavu při mlsání a dvě ovocné příchutě v každém kousku - klasické ovocné žvýkačky Red Band jsou praktickou i zábavnou pochoutkou.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob, škrob, želatina, okyselující látka: kyselina mléčná; aroma, rostlinné oleje (kokosový, palmový), koncentrát z černého salsify, spiruliny, černého rybízu, mrkve, světlice barvířské; poleva: včelí vosk; barvivo: paprikový extrakt, kurkumin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 358,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 510,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,2g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2g Sacharidy: 87g z toho cukr: 44g Bílkoviny: 2g Sůl: 0,00g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 1200 g
- Rozměry
- 17 cm x 17 cm x 15 cm
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorplatz 3 46395 Bocholt
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Red Band
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 712574
- Kód EAN
- 8713800251559
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob, škrob, želatina, okyselující látka: kyselina mléčná; aroma, rostlinné oleje (kokosový, palmový), koncentrát z černého salsify, spiruliny, černého rybízu, mrkve, světlice barvířské; poleva: včelí vosk; barvivo: paprikový extrakt, kurkumin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 358,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 510,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,2g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2g Sacharidy: 87g z toho cukr: 44g Bílkoviny: 2g Sůl: 0,00g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 1200 g
- Rozměry
- 17 cm x 17 cm x 15 cm
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorplatz 3 46395 Bocholt
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Red Band
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 712574
- Kód EAN
- 8713800251559
K tomu se hodí také

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocná žvýkačka bez příchutě coly bez barviva 1200g
265,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
129,11 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,82 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band slaný sleď lékořice slaný slazený Obsahuje lékořici 1180g
235,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,68 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g
263,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
477,41 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
159,58 Kč/1kg
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wessper B4, láhev na pití o objemu 1 litr, s filtrem Actitex™ – šedá barva
459,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
410,11 Kč/1kg
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,96 Kč
Prodejce: somnia24

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Red Band Sweet Strawberries, Měkké sladkosti, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
218,72 Kč/1kg
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido ovocné žvýkačky komiksové postavičky s příchutí coly 1100g
242,93 Kč/1kg
267,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Brikety dvoubarevné super kyselá ovocná guma 1200g
182,93 Kč/1kg
219,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
541,69 Kč
Prodejce: somnia24

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
2 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Leitz 180° Lever Arch File Plastic, A4, Plast, Modrá, 600 listy, 8 cm, 81 mm
343,50 Kč
Prodejce: VISO

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Mini peněženka Mini peněženka Peněženka Slim Black
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
59% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
59%24% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
24%12% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
12%6% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
6%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá komunikace
Dobrý den, Každý rok jezdíme do Alsaska na dovolenou a do Kauflandu jsme jezdili záměrně, ale posledních několik let tyto výrobky nejsou na pultech. Nakoupila jsem na jiných stránkách, ale zásilka byla hůře chráněná a většina krabic byla rozbitá. Balíček od Kauflandu je kvalitní, mezi krabicemi je ochrana, takže dobrá práce.
Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem spokojen.
Líbí se mi a doporučuji ho.
Ohodnoceno dne 5. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
chutná
Chutná výborně
Ohodnoceno dne 8. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovocná žvýkačka
Lahodné
Ohodnoceno dne 7. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Červená kapela ovocná
Dobrý
Ohodnoceno dne 16. července 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Zboží dorazilo v perfektním stavu.jsou velmi chutné
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Figurína vína
No ne vzrušující, Mahl byl lepší
Ohodnoceno dne 16. července 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Byly dobré, ale ...
Chutnají.ale ne tak ovocné a intenzivní, jak je znám z maloobchodu!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
315,23 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 050,77 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 198,76 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 062,73 Kč/1kg

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
280,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
249,23 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,67 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(17)Počet hodnocení: 17
308,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
308,51 Kč/1kg