5,0



Na základě 24 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(49)Počet hodnocení: 49





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(24)Počet hodnocení: 24

Další informace o reklamě
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco hrnec s perlovým ječmenem se spoustou perlového ječmene a čerstvou zeleninou 800g 3-pack149,55 Kč/1l
358,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sofko Djuwetsch míchaná zelenina dušená v kouscích typická balkánská 800ml
152,27 Kč/1kg
129,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,40 Kč/1kg
304,63 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 800ml
264,01 Kč/1l
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,22 Kč/1kg
282,58 Kč
Prodejce: somnia24

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Huertas - Dušené fazole / Fabada Asturiana - 415g
210,55 Kč/1kg
87,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Real Mockturtle Tradiční ammerlandská specialita 400g
377,67 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix lišková krémová polévka jemná s liškami 400ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
77,12 Kč/1l
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Menzi Djuvec Rýže se zeleninou na balkánský způsob připravená k podávání pro vegany 800g
Rýži Djuvec lze podávat teplou i studenou a skvěle chutná ke smaženým nebo grilovaným pokrmům. Djuvec, nebo často také duvec, je tradičně dušené jídlo z jihovýchodní Evropy. Název pochází z turečtiny a původně označoval hliněný hrnec, ve kterém se djuvec rýže připravovala. Dnes existují různé recepty a ingredience na djuvec rýži v závislosti na regionu. Tento pokrm je samozřejmě báječně vhodný i pro vegetariány.
Menzi GmbHBockhorster Landweg 9
33775 Versmold
Pikantní rýžový pokrm balkánského typu ideální jako teplá příloha ke grilování nebo jako studený rýžový salát.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, vařená dlouhozrnná rýže (30 %), paprika (8 %), cibule, rajčatový protlak (5 %), mrkev (3,5 %), zahradní hrášek (2,5 %), slunečnicový olej, jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), cukr, koření, koření (obsahuje SÓJU), bylinky (obsahuje CELER), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 84 kcal 354 kJ Tuky 2,2g Nasycené mastné kyseliny 0,3g Sacharidy 13g Cukr 1,6g Bílkoviny 2g Sůl 1,7g
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Rýžový pokrm po balkánsku
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- 25866
- Kód EAN
- 4016900416090
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, vařená dlouhozrnná rýže (30 %), paprika (8 %), cibule, rajčatový protlak (5 %), mrkev (3,5 %), zahradní hrášek (2,5 %), slunečnicový olej, jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), cukr, koření, koření (obsahuje SÓJU), bylinky (obsahuje CELER), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 84 kcal 354 kJ Tuky 2,2g Nasycené mastné kyseliny 0,3g Sacharidy 13g Cukr 1,6g Bílkoviny 2g Sůl 1,7g
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Rýžový pokrm po balkánsku
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- 25866
- Kód EAN
- 4016900416090
K tomu se hodí také

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vepřovo-hovězí guláš Pamapol 500 g
227,24 Kč/1kg
113,62 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 800ml
264,01 Kč/1l
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,40 Kč/1kg
304,63 Kč
Prodejce: somnia24

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bonduelle cizrna křupavá čerstvá bez přidaných aromat 310g
1 326,98 Kč/1kg
351,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Menzi Djuvec rýže
Lepší rýži Djuvec od Menzi už neseženete. Několikrát jsem se pokoušel o chuť, která by se alespoň přiblížila tomu, co dělá společnost Menzi. Rýže mi chutná prostě skvěle. Bohužel se zdá, že pobočka ve Schrobenhausenu ji momentálně nemá na skladě. Obsluha mi bohužel nedokázala poskytnout žádné informace o dostupnosti, takže si ji nechám poslat poštou.
Ohodnoceno dne 26. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje oblíbená rýže
Skvěle dochucená spoustou zeleniny, pro nás prostě perfektní
Ohodnoceno dne 23. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lahodné
chutná jako originál v Chorvatsku. S čevapčiči a plavacem.......... wow Určitě si objednám znovu.
Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rýže Djuvec
Všechno bylo jako vždy skvělé
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rýže Djuvec
Chutná velmi dobře
Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rýže Menzi Djuvec na balkánský způsob, 400g
SUPER!
Ohodnoceno dne 24. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Djuvecova rýže chutná skvěle. Rychlé dodání
Chutná skvěle
Ohodnoceno dne 8. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné
Zkusil jsem to hned, mohu určitě doporučit!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg