4,7



Na základě 15 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Další informace o reklamě
Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap3 898,22 Kč/1kg
526,26 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Amzteam-pro

Další informace o reklamě
PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
Dreumex - Čistič rukou dreumex special 550gr811,05 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
213,07 Kč/1kg
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dalli, Přírodní šedé mýdlo, 3x100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
186 966,66 Kč/1kg
56,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dalli tekuté tvarohové mýdlo, 500 ml, mýdlo bez vůně, univerzální péče o pokožku (1 balení)
367,58 Kč/1l
183,79 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop

dalli Tekuté tvarohové mýdlo
174,14 Kč/1l
87,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3 x 200 g mýdla Tengri® Original Aleppo (20 % vavřínového oleje, 80 % olivového oleje) – přírodní mýdlo na vlasy, ručně vyráběné podle staré tradiční receptury
436,47 Kč
Prodejce: HyKos

Klar Seifen Kernseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 197,90 Kč/1l
119,79 Kč
Prodejce: artbook-service

Klar – Jádrové mýdlo, 100 g | KLAR ECOSENSITIVE
338,90 Kč/1kg
33,89 Kč
Prodejce: taleoo

Kappus Tvarohové Mýdlo Sensitive
787,20 Kč/1kg
118,08 Kč
Prodejce: M_plus_L

Milva mýdlo borovicový dehet 60g
750,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: Milva

Sada originálních mýdel TENGRI® Aleppo, 4 x 200 g (800 g ±) s 20 % / 80 % obsahem vavřínového oleje / olivového oleje, tuhé mýdlo, přírodní mýdlo / mýdlo na vlasy / sprchové mýdlo | Ručně vyráběné
2 946,60 Kč/1kg
589,32 Kč
Prodejce: HyKos

Sonett Kernseife 100g
2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kurkumové mýdlo Holy Lama v palmovém listu – sada 2 ks – 100 g
1 034,99 Kč/1kg
1 099,99 Kč
-65,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 034,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

Dudu-Osun - Černé mýdlo Classic 150g
1 815,00 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: artbook-service

Kappus tvarohové mýdlo citron (150g)
1 122,40 Kč/1kg
168,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kappus tvarohové mýdlo s olivovým olejem 10x 150g balení
112,24 Kč/1l
168,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Os Donkey Milk Gold Soap 90G
2 444,44 Kč/1kg
220,00 Kč
Prodejce: 4Katharsis
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dalli Curd Soap Hand Soap Bar - Vyživující mýdlo Bez vůně - Tuhé mýdlo
9 x přírodní tvarohové mýdlo po 125 gramech
Dalli tvarohové mýdlo je jemné mýdlo na mytí rukou bez vůně, které vytváří příjemně příjemně lehkou pěnu.
Je 100% veganské a neobsahuje barviva ani parfémy. Je vhodné zejména pro citlivou pokožku a alergiky a přesto příjemně voní.
Hledáte tvarohové mýdlo bez vůně, které pečuje o pokožku? Pak je pro vás tvarohové mýdlo 3 x Dalli to pravé! Je vyrobeno z čistých rostlinných olejů, je 100% veganské, a proto je vhodné i pro milovníky zvířat. Mýdlo je univerzální a bylo vyrobeno podle osvědčené receptury. Každé balení obsahuje 3 kostky po 125 g, takže celkem obdržíte 12 kostek.
Důležité vlastnosti:
- Pečující o pokožku a bez vůně
- 100% veganské, vyrobené z čistých rostlinných olejů
- Univerzální
Technické detaily:
- Výrobce: Dalli
- Hmotnost: 3 x Dalli Curd Soap 3x125g pečující o pokožku bez vůně 100% veganské
Užijte si pečující účinek Dalli Curd Soap a využijte jeho přírodní složení.
- Hmotnost
- 1125 g
- Složení
- Palmát sodný, kokoát sodný, voda, glycerin, chlorid sodný, kyselina kokosová, glutaman tetradraselný, diacetát, CI 77891
- Výrobce
- DALLI
- Kód EAN
- 4063832039248
- Hmotnost
- 1125 g
- Složení
- Palmát sodný, kokoát sodný, voda, glycerin, chlorid sodný, kyselina kokosová, glutaman tetradraselný, diacetát, CI 77891
- Výrobce
- DALLI
- Kód EAN
- 4063832039248
K tomu se hodí také

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
213,07 Kč/1kg
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dalli tekuté tvarohové mýdlo, 500 ml, mýdlo bez vůně, univerzální péče o pokožku (1 balení)
367,58 Kč/1l
183,79 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop

dalli Tekuté tvarohové mýdlo
174,14 Kč/1l
87,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
![Obrázek produktu pro Profesionální venkovní filtrační láhev na vodu Bachgold® [650 ml] s filtrační kapacitou 1500 l Odstraňuji 99,99 % všech bakterií](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/4664651a44ffc902005f2ef2a55c32d3.webp)
Profesionální venkovní filtrační láhev na vodu Bachgold® [650 ml] s filtrační kapacitou 1500 l Odstraňuji 99,99 % všech bakterií
2 281,77 Kč
Prodejce: TR8

Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
112,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
511,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Étérea Topper – napínací prostěradlo z jersey 140 × 200 – 160 × 200 cm – 100 % bavlna, neroztahuje se a snadno se udržuje – bílá
367,37 Kč
Prodejce: magita

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 485,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pracovní obuv Art.Mas BPmas Sportovní bezpečnostní obuv s ocelovou špičkou SB SRC vel. 43
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Ultralehká přikrývka | 155 x 220 cm | velmi tenká letní přikrývka | XDREAM Pure
497,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

BRUBAKER pánské slipy 7-pack 100% bavlna - velikost XL černá
499,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

CoreGL – doplněk stravy – 60 kapslí – obsahuje mikrokrystalickou celulózu, extrakt z brusinek a extrakt z listů zeleného čaje – určené pro dospělé.
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Modrá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 356,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 663,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Dalli, Přírodní šedé mýdlo, 3x100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
186 966,66 Kč/1kg
56,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED černá
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
713,48 Kč/1l
356,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Relaxdays 10024092, 1 kusů
635,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

6 ks Levandule 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, pravá levandule, vytrvalá vonná rostlina vhodná do zahrady, na balkon a do květináčů
189,89 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Výrobek je pro mě jako alergika velmi vhodný, protože je bez vůně a obsahuje jen několik složek. Snáším ho velmi dobře. Bohužel tato varianta mýdla Dalli není v současné době v místní drogerii k dostání. Proto jsem si ho objednala přes internet. Nákup proběhl rychle a bez problémů, takže bych si ho objednala znovu.
Ohodnoceno dne 19. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dalli tvarohové mýdlo
Dalli tvarohové mýdlo bez vůně, velmi důležité pro alergiky ♥️.
Ohodnoceno dne 19. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Vše bylo skvělé.
Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesně to jsem chtěl
Velmi dobrá kvalita, skvělá cena,
Ohodnoceno dne 22. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře...
No...
Ohodnoceno dne 11. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
mýdlo
Levné Dobrý G.St.
Ohodnoceno dne 29. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l