5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VezoLax, osvěžující gel na nohy – 30 ml43 846,33 Kč/1l
1 378,84 Kč
-63,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 315,39 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
EkzoDermin – Revitalizační krém na nohy – 30 ml41 418,00 Kč/1l
1 305,57 Kč
-63,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 242,54 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Farmona podo pasta na nohy s hyperkeratózou 300 ml996,63 Kč/1l
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Revitalum – krém na nohy, hydratace, zklidnění1 376,10 Kč/1l
137,61 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Bielenda Levandulová péče na nohy Silný regenerační krém na nohy - Urea 30%
1 091,73 Kč/1l
81,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Balzám na mozoly 250ml
979,45 Kč/1kg
323,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Numis Med, krém na nohy, močovina 5%, 100 ml
1 057,30 Kč/1l
105,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Traugel Gel na bolesti kloubů
21 725,00 Kč/1kg
869,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Krém na nohy Vinotherapist (Foot Beauty Cream) 75 ml
6 463,07 Kč/1l
484,73 Kč
Prodejce: VISO

Krém na nohy - FOOT REVITALIZER - Kräuteroase
7 300,70 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Akileine Antiperspirant krém na nohy 75 ml
251 479,99 Kč/1l
251,48 Kč
Prodejce: apohealth

Regenerační krém na nohy s 10 % ureou Urea (Repair Foot Cream) 100 ml
2 914,90 Kč/1l
291,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Rozmarýnový deo balzám na nohy (Deodorising Foot Cream) 30 ml
11 766,67 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eudermin regenerační krém na nohy 75ml
1 308,20 Kč/1l
130,82 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Multivitamínový krém na popraskané nohy 180 ml
1 561,11 Kč/1l
281,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Neutrogena Vyivujc krm na nohy Bisabolol - 100 ml
3 812,30 Kč/1l
381,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kneipp Antihornhaut Krém na nohy s řebříčkem 75 ml
3 473,20 Kč/1l
260,49 Kč
Prodejce: apohealth

CMD Naturkosmetik Gel na nohy s cajovníkovým olejem
61 247,50 Kč/1l
6 124,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyParfumerie

GEHWOL Krémová koupel na nohy
1 653,87 Kč/1l
248,08 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nemastný AVON Zklidňující hydratační krém na nohy na noc dodává hrubým a suchým nohám pružnost a péči. Obsahuje jojobový olej a hydratační perly s dlouhotrvajícím účinkem. Vhodný i pro použití s hydratačními ponožkami. Aplikujte každý večer před spaním. 150 ml
- Rozměry
- 150 ml
- Model
- AVON feuchtigkeitsspendende Lavendel-Fußbehandlung
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- viz balení
- Výrobce
- AVON
- Kód EAN
- 5059018155160
- Číslo produktu
- 42408
- Rozměry
- 150 ml
- Model
- AVON feuchtigkeitsspendende Lavendel-Fußbehandlung
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- viz balení
- Výrobce
- AVON
- Kód EAN
- 5059018155160
- Číslo produktu
- 42408
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 406,76 Kč
Prodejce: better-used

Parfémová voda Far Away Beyond 50 ml
15 416,80 Kč/1l
809,45 Kč
-38,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
770,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Avon Uklidňující sprej na ložní prádlo s levandulí a heřmánkem 100 ml
2 489,80 Kč/1l
248,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TinaBeauty

PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
210,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Parfém Far Away Beyond The Moon 50 ml
9 819,80 Kč/1l
490,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
1 107,27 Kč
Prodejce: TR8

Balzám na mozoly 250ml
979,45 Kč/1kg
323,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bielenda Levandulová péče na nohy Silný regenerační krém na nohy - Urea 30%
1 091,73 Kč/1l
81,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

LED - Pavilon 3x4m Minzo Zahradní pavilon Solární pavilon Zahradní stan Designový pavilon
6 990,00 Kč
-700,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
2 307,40 Kč/1l
1 153,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

VASAGLE skříňka na boty 2 klapky výklopný botník 24x80x102 cm bílá
2 240,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 189,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Cheffinger TOPF 28 cm hliníkový odlitek černý
2 193,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sušák na prádlo, věž, 172 cm, s kolečky, skládací sušák, 3 úrovně, délka sušení 32 metrů, stojací sušák do 40 kg, úsporný design, věšák na oblečení, Retoo
366,85 Kč/1m
630,99 Kč
Prodejce: Retoo

SONGMICS 10úrovňový botník na 54 párů bot 162x100 x28 cm
1 074,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

AVON skin so soft hedvábně hydratační olej ve spreji
3 893,40 Kč/1l
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zranění nohy od Avonu
Tento produkt jsem si koupila u poradkyně společnosti AVON a byla jsem z něj nadšená. Kvůli koronaviru jsme však ztratily kontakt a teď jsem ho znovu našla v internetovém obchodě Kaufland, tak jsem po něm hned sáhla.
Ohodnoceno dne 26. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

VezoLax, osvěžující gel na nohy – 30 ml
1 378,84 Kč
-63,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 315,39 Kč
Prodejce: WR-Products
43 846,33 Kč/1l

Farmona podo pasta na nohy s hyperkeratózou 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
996,63 Kč/1l

ArtroFlex krém na klouby a svaly
1 329,23 Kč
-62,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 266,66 Kč
Prodejce: WR-Products
12 666,60 Kč/1l

Victoria Vynn | Balzám na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - Regenerační - Hydratační



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
371,72 Kč
-17,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,16 Kč
Prodejce: HAIRSALE
4,72 Kč/1l

EkzoDermin – Revitalizační krém na nohy – 30 ml
1 305,57 Kč
-63,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 242,54 Kč
Prodejce: WR-Products
41 418,00 Kč/1l

Hydratační gelové ponožky na suché a popraskané paty, regenerační péče o chodidla, opakovaně použitelné - SpaSocks
199,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Exodermin pro nohy a chodidla, 30 ml, s obsahem oxidu zinku, propolisu, oktopyroxu, kokosového oleje a bambuckého másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 087,92 Kč
-41,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 046,50 Kč
Prodejce: WR-Products
34 883,33 Kč/1l

FARMONA PODOLOGIC ACID Zjemňující krém na nohy s AHA a BHA kyselinami 150 ml
240,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,93 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Mast na nohy Urea Forte, 75 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
209,88 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 798,40 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Pěnivý krém na nohy 105 ml
239,03 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 276,48 Kč/1l

Veniselle - Kosmetický krém pro péči o nohy, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
926,55 Kč
Prodejce: AltaShop
18 531,00 Kč/1l

ArthroNeo – krém na péči o klouby pro pohodlí svalů a kloubů – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1kg

Victoria Vynn Pharm Septi Foot Starter Spray 300 ml
259,43 Kč
Prodejce: HAIRSALE
864,77 Kč/1l

STEPLEX – krém pro péči o klouby a pohyblivost – 50 ml
924,88 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 497,60 Kč/1kg

HondroFrost Krém na klouby 50ml - Chladivý krém proti bolesti pro péči o klouby a svaly s bolestí při pohybu a napětí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
855,25 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
19 005,55 Kč/1kg

Relax Forte – krém na péči o klouby pro pohodlí svalů a kolen – 50 ml
858,51 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 170,20 Kč/1kg

Deslix 50 ml – krém na péči o nohy a žíly – podpora prokrvení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l

Fleboxin - Povzbuzující gel na nohy a žíly (50 ml)
923,10 Kč
Prodejce: AltaShop
18 462,00 Kč/1l

ARTODIP – Krém pro intenzivní péči o klouby a svaly – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l

Levikose – pleťová péče pro každodenní pohodlí nohou – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l