Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g
98,93 Kč
197,86 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band ovocná žvýkačka bez příchutě coly bez barviva 1200g265,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g263,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g157,14 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g
201,25 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 200g
201,25 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
159,58 Kč/1kg
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 200g
201,25 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band měkké žvýkačky s cukrem a ovocem 4 různé 500g
197,86 Kč/1kg
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatiny 500g
197,40 Kč/1kg
98,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fun Mix lékořice a ovocné žvýkačky 200g
201,25 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zoete Appels ovocné gumy 180 g – sladká jablečná příchuť, měkké ovocné gumy
530,28 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 1000g
713,42 Kč/1kg
713,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Trolli Wurrli ovocné sladké žvýkačky 100 x 10g 1000g
233,03 Kč/1kg
233,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Snoepmix Crazy, 235 g – Barevná směs ovocných bonbónů
587,62 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Snoepringen sladkokyselé, 102 g – Ovocné, lahodné ovocné gumové kroužky
1 040,29 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovocná žvýkačka bez želatiny ovocná lahodná vegetariánská 1000g
228,91 Kč/1kg
228,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Tangfastics ovocné gumy 250g – kyselé, barevné ovocné gumy
424,44 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g
Ovocné gumové boty Red Band jsou opravdovým lákadlem a pochoutkou pro každého, kdo má chuť na sladké. Tyto měkké ovocné žvýkačky jsou ve veselých barvách oranžové, žluté, červené, fialové a zelené a poskytují ovocný chuťový zážitek. Jsou vyrobeny z přírodních barviv a zaujmou intenzivní chutí a příjemnou konzistencí.
Nejdůležitější vlastnosti výrobku:
- Veselé barvy: oranžová, žlutá, červená, fialová a zelená pro pestrý požitek z mlsání.
- Přírodní barviva: Bez umělých přísad - pro čistou ovocnou chuť.
- Měkké sousto: Dokonalá konzistence pro jemný zážitek ze žvýkání.
- Všestrannost: Ideální na oslavy, jako dekorace na dorty nebo k mlsání mezi jídly.
Ovocné žvýkačky Red Band nabízejí čistou ovocnou zábavu v pestrých barvách - nutnost pro každého fanouška ovocných žvýkaček!
Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter
46395 Bocholt (D)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob, škrob, želatina, okyselující látka (kyselina mléčná), rostlinné oleje (kokosový, řepkový), aromata, koncentrát (černá mrkev, spirulina, světlice barvířská, černý rybíz, mrkev), poleva (včelí vosk), barviva (paprikový extrakt, kurkumin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 349,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 470,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,20 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,20 Sacharidy: 85,00 Sacharidy, z toho cukr: 43,00 Bílkoviny: 1,90 Sůl: 0,18
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Prodejní název
- Vinné gumy s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 32928
- Kód EAN
- 4251753771143
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob, škrob, želatina, okyselující látka (kyselina mléčná), rostlinné oleje (kokosový, řepkový), aromata, koncentrát (černá mrkev, spirulina, světlice barvířská, černý rybíz, mrkev), poleva (včelí vosk), barviva (paprikový extrakt, kurkumin).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 349,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 470,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,20 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,20 Sacharidy: 85,00 Sacharidy, z toho cukr: 43,00 Bílkoviny: 1,90 Sůl: 0,18
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Prodejní název
- Vinné gumy s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 32928
- Kód EAN
- 4251753771143
K tomu se hodí také

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g
157,14 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
159,58 Kč/1kg
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 200g
201,25 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
419,01 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 200g
201,25 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Clowns ovocné gumy barevné sušenky s ovocnou příchutí 1350g
162,47 Kč/1kg
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g
201,25 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g
263,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
308,51 Kč/1kg
308,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Cola Sour Strips kyselé ovocné žvýkačky s příchutí koly 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kyselá chobotnice ramena ovocné želé s vanilkovou náplní 125g
875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Želé Trolli Sour Worms 1000 g
320,08 Kč/1kg
320,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g
202,15 Kč/1kg
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
1 860,95 Kč/1kg
372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hitschies kyselé dračí jazýčky Kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 125g
883,36 Kč/1kg
110,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Sweet Strawberries, Měkké sladkosti, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo tmavý kornout veggie mix lékořice částečná ovocná žvýkačka 175g
321,49 Kč/1kg
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
829,00 Kč/1kg