5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g516,65 Kč/1kg
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Black Jewellery Silná lékořice Premium Stand-up Pouch 200g
223,90 Kč/1kg
44,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco - Lékořicové mince - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sladká lékořice - Twists tyčinky 100g
748,20 Kč/1kg
74,82 Kč
Prodejce: taleoo

Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo

Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
2 070,50 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lékořice Red Band mince aromatické intenzivní bez barviv 500g
Proč lékořicové mince Red Band?
Pro všechny milovníky pravé lékořicové chuti jsou mince z lékořice Red Band klasikou, která nikdy nevyjde z módy. Intenzivně aromatické, tradičně tvarované a bez barviv - tyto mince jsou pro milovníky lékořice skutečnou nutností.
Podrobné informace o lékořicových mincích Red Band
Tato lékořicová pochoutka zaujme:
Klasická kořeněná chuť lékořice
Bez umělých barviv - pro čistý požitek
Měkká konzistence, která se rozplývá v ústech
Typický tvar mince - ideální na mlsání
Velké 500g balení - ideální pro opravdové labužníky
Pro koho jsou lékořicové mince Red Band vhodné?
Mince Red Band jsou ideální pro:
Milovníky lékořice, kteří si cení kvality a chuti
Nostalgiky, kteří milují klasický design mincí
Večírky, kanceláře nebo domácí poličku se sladkostmi
Všem, kteří si chtějí vychutnávat vědomě - bez barviv
Nejlepší použití
Ať už jako malá odměna mezi jídly nebo jako chutný doplněk na sladkém talíři - lékořicové mince Red Band jsou vždy ideální:
Ideální pro sdílení s rodinou, přáteli nebo kolegy
Díky uzavíratelnému obaluse skvěle hodí na cesty
Vhodné také na samoobslužné tácky nebo do cukráren
Kupte si nyní lékořicové mince Red Band
Vychutnejte si intenzivní chuť lékořice bez kompromisů!
Objednejte si nyní lékořicové mince Red Band a znovu objevte klasickou sladkost - aromatickou, poctivou, lahodnou!
Neutorcenter
46395 Bocholt (D)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob, želatina (SULPHITE), škrob, extrakt z lékořice 3,5 %, jedlá sůl 1,8 %, sůl, karamelizovaný cukr, rostlinné oleje (kokosový, řepkový), anýzový olej, glazovací látka (včelí vosk), tymiánový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1450 kJ/342 kcal, tuky: 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g, sacharidy: 72 g, z toho cukr: 44 g, bílkoviny: 12 g, sůl: 1,5 g,
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Silná lékořice
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 70585
- Kód EAN
- 4251753771297
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob, želatina (SULPHITE), škrob, extrakt z lékořice 3,5 %, jedlá sůl 1,8 %, sůl, karamelizovaný cukr, rostlinné oleje (kokosový, řepkový), anýzový olej, glazovací látka (včelí vosk), tymiánový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1450 kJ/342 kcal, tuky: 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g, sacharidy: 72 g, z toho cukr: 44 g, bílkoviny: 12 g, sůl: 1,5 g,
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Silná lékořice
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 70585
- Kód EAN
- 4251753771297
K tomu se hodí také

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Black Jewellery Silná lékořice Premium Stand-up Pouch 200g
223,90 Kč/1kg
44,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band školní křída lahodně potažené lékořicové tyčinky 175g
230,00 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salmiakdragees pastilky salmiak s cukrovou polevou 1000g
306,03 Kč/1kg
306,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Konfekt, Měkké sladkosti, 3 kg, Lékořice, Vícebarevný, 1622 kJ, 383 kcal
280,36 Kč/1kg
841,07 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band ovocná lékořice duo ve 3 sladkých, lahodných variantách 500g
157,14 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meenk - kořeny lékořice - 1 kg
1 033,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
416,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim Graphite Black
7 037,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení
Zboží dorazilo rychle a odpovídalo objednávce
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg