Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti

28,00 Kč

160,00 Kč / 1kg

plus 150,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g
ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g
3 193,63 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Herbatniki kruche Be-Be 16 g
Herbatniki kruche Be-Be 16 g
19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
1 446,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
81,43 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vanilkové krémy 115g
Vanilkové krémy 115g
1 042,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
119,83 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
573,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
86,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath ovesné sušenky bez cukru s lehce oříškovou příchutí 200g
Coppenrath ovesné sušenky bez cukru s lehce oříškovou příchutí 200g
457,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
2 428,85 Kč/1kg
315,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 100g
Máslové sušenky 100g
72 410,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,89 Kč
-4%
72,41 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
643,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
53,82 Kč
-4%
51,44 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sušenky Diablo, bez cukru, tmavá čokoláda a smetana, bez přidaného cukru, 128 g (obsahují maltitol)
Sušenky Diablo, bez cukru, tmavá čokoláda a smetana, bez přidaného cukru, 128 g (obsahují maltitol)
849,92 Kč/1kg
108,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Ovesné sušenky s mandlemi a čokoládou bez přidaného cukru, bez lepku 150 g - REIN&GUT
Ovesné sušenky s mandlemi a čokoládou bez přidaného cukru, bez lepku 150 g - REIN&GUT
455,13 Kč/1kg
68,27 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ciastko proteinowe brownie Frank & Oli 50 g
Ciastko proteinowe brownie Frank & Oli 50 g
580,00 Kč/1kg
29,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Leibniz máslové sušenky 50 g
Leibniz máslové sušenky 50 g
409,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
20,48 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Krakuski máslové sušenky 201 g
Krakuski máslové sušenky 201 g
218,20 Kč/1kg
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Máslové sušenky bez cukru 135g

Křupavé máslové sušenky. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Výživové hodnoty výrobku na 100 g
Energetická hodnota
1966 kJ / 472 kcal
Tuk
29 g
z toho nasycené mastné kyseliny
17 g
Sacharidy
51 g
z toho cukry
0,2 g
Bílkoviny
6,3 g
Sůl
0,22 g

Čistá hmotnost: 135g

Obsah: Balení obsahuje 6 porcí výrobku.

Složení:

složení: pšeničná mouka, máslo 20%, sladidlo: maltitol, palmový tuk, pasterovaná vaječná hmota, bramborový škrob, sůl, aroma, barvivo: karoteny

Storage: Skladujte na suchém a chladném místě.

Další informace:

Přídatné informace: Výrobek obsahuje lepek, mléko, vejce. Může obsahovat sóju, ořechy, arašídy a sezamová semínka.

Bez přidaných cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Výrobek obsahuje sladidlo (maltitol).

Konzumace v nadměrném množství může způsobit projímavý účinek.



Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti

SLOŽENÍ
Pšeničná mouka, 20% máslo, rostlinný (palmový) tuk, sladidlo: matitol, bramborový škrob, sušené odstředěné mléko, pasterovaná vaječná hmota, maltitolový sirup, sůl, aroma.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota (kJ / kcal): ve 100 g: 1889 kJ / 453 kcal
Bílkoviny (g): 5,8 g
Sacharidy (g): 39 g
z toho cukr (g):

z toho nasycené mastné kyseliny (g): 18 g

DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě.

Alergeny: Obsahuje lepek, mléko, vejce.
BEZ CUKRU: ANO
Možnéalergeny: Může obsahovat sóju, ořechy, arašídy a sezam.
Seznam přísad
Zahrnuto v popisu
Deklarovaná nutriční hodnota
Zahrnuto v popisu.
Hmotnost
175 g
Potravinářský podnik
BOGUTTI
Prodejní název
Máslové hnízda bez cukru 135g BOGUTTI
Výrobce
BOGUTTI
Počet kusů
1
Kód EAN
5902431561608

Seznam přísad
Zahrnuto v popisu
Deklarovaná nutriční hodnota
Zahrnuto v popisu.
Hmotnost
175 g
Potravinářský podnik
BOGUTTI
Prodejní název
Máslové hnízda bez cukru 135g BOGUTTI
Výrobce
BOGUTTI
Počet kusů
1
Kód EAN
5902431561608
K tomu se hodí také
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti
2 275,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
398,20 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
2 496,50 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
81,43 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
Coppenrath kroužky z lískových oříšků bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
CITRONOVÉ SUŠENKY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 130 g - FLORBU
2 428,85 Kč/1kg
315,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,29 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Balocco Cruschelle 700g, Sušenka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
Balocco Cruschelle 700g, Sušenka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
107,14 Kč/1kg
75,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 182
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON
Obrázek produktu pro DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
506,41 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
86,09 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KAKAO COOKIES S KRÉMEM S BROWNOVOU PŘÍCHUTÍ V DEZERTNÍ ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 128 g - REIN&GUT
KAKAO COOKIES S KRÉMEM S BROWNOVOU PŘÍCHUTÍ V DEZERTNÍ ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 128 g - REIN&GUT
379,06 Kč/1kg
50,67 Kč
-4%
48,52 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Müsli tyčinka s bílou čokoládou bez přidaného cukru 6x20g 120g
Müsli tyčinka s bílou čokoládou bez přidaného cukru 6x20g 120g
705,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
84,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuchenmeister Marzipan Stollen plněný jemným marcipánem 500g
Kuchenmeister Marzipan Stollen plněný jemným marcipánem 500g
255,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
127,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
VELMI chutné!
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g
Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
29,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g
Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
167,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
557,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
160,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg