5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hela Originální rajčatový kečup bez přidaného cukru Láhev 300 ml284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Roleski Pikantní kečup bez cukru 425 g131,91 Kč/1kg
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI184,90 Kč/1kg
195,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kečup - Dětský s jablečným sladidlem 500ml
156,24 Kč/1l
121,08 Kč
-42,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,12 Kč
Prodejce: taleoo

Dětský kečup - 80% rajčatový protlak stlačitelná láhev 300 ml
444,33 Kč/1l
133,30 Kč
Prodejce: taleoo

Pudliszki kečup 275 g
278,40 Kč/1kg
76,56 Kč
Prodejce: Katomix

Ketchup Włocławek Łagodny 200 g
126,91 Kč/1kg
43,15 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski omáčka 3 papriky 360 G
150,00 Kč/1kg
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kotlin Kečup Łagodny 650 G
130,91 Kč/1kg
85,09 Kč
Prodejce: Katomix

Ketchup pikantny Develey 900 g
137,47 Kč/1kg
157,00 Kč
-12,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
144,34 Kč
Prodejce: Katomix

Podravka Jalapeno kečup 310 g
188,48 Kč/1kg
97,69 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rajčatový kečup - balzamikový ocet 340g
271,03 Kč/1kg
92,15 Kč
Prodejce: taleoo

Mild kečup Błonie 500 g
88,50 Kč/1kg
47,79 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Pikantní kečup Pomidor 480 G
147,81 Kč/1kg
70,95 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Kečup česnekový 475 g
136,44 Kč/1kg
79,01 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,95 Kč
Prodejce: Katomix

Sos Ketchup łagodny Heinz 450 g
183,38 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Katomix

Heinz Kečup rajčatový vymačkaný
348,20 Kč/1l
278,56 Kč
Prodejce: somnia24

Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
120,62 Kč/1kg
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Tomato ketchup Develey 450 g
144,82 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SLOŽENÍ: rajčatový koncentrát* 54 % (180 g rajčat na 100 g kečupu), jablečný džus* 16 %, agávový sirup* 16 %, mrkev*, tapiokový škrob*, mořská sůl, citronová šťáva*, koření* (*certifikovanásložka) POPISrajčatový kečup - rajčatová omáčka pro děti, bez přidaného octa, slazená jablečným džusem a agávovým sirupem. Pasterizovaný výrobek.
180 g rajčat na 100 g hotového výrobku. Balení obsahuje přibližně 21 doporučených porcí výrobku.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 g Energetická hodnota: 581 kJ/137 kcal Tuky: 0,2 g včetně nasycených mastných kyselin: 0 g Sacharidy: 32 g včetně cukrů: 25 g Vláknina: 1,4 g Bílkoviny: 1,3 g Sůl: 1,9 g POZOR Před použitím protřepejte.
ALERGENNÍ INFORMACE Může obsahovat SÓJU, ZELENINU a HOŘČICI DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 1 měsíce.
POPIS Kečup obsahuje ekologicky pěstovaná rajčata, která jsou bohatá na řadu živin, včetně lykopenu s antioxidačními účinky, draslíku, vlákniny a vitaminů A a C: Obsahuje lykopen s antioxidačními účinky, draslík, vlákninu a vitamíny A a C. Nejdůležitější je, že jejich vstřebávání není ovlivněno přidáním cukru. Kečup je náhradou tradičních omáček bez cukru, díky čemuž chrání před zubním kazem, podporuje soustředění stabilizací hladiny cukru v krvi a předchází civilizačním chorobám: obezitě, cukrovce a vysokému krevnímu tlaku. Koncentrát jablečné šťávy mu dodává jedinečnou chuť a zvláštní vlastnosti.
SLOŽENÍ Rajčatový koncentrát* 55 % (180 g rajčat na 100 g kečupu), koncentrát jablečné šťávy* 15 %, agávový sirup* 15 %, mrkev*, mořská sůl, citronová šťáva*, tapiokový škrob*, koření*. * - suroviny Pasterizováno.
Obsahuje přirozeně se vyskytující cukr.
Zamów PrimavikaKetchup bez octu już dziś i podaruj swojemu dziecku zdrowie i smak! Kup teraz!
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 1 měsíce.
- Seznam přísad
- rajčatový koncentrát* 54 %, jablečný džus z koncentrátu* 16 %, agávový sirup* 16 %, mrkev*, tapiokový škrob*, mořská sůl, citronová šťáva*, koření* (*certifikovaná složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Primavika
- Prodejní název
- kečup bez octa pro děti 315g - Primavika
- Výrobce
- PRIMAVIKA
- Označení množství
- szt
- Kód EAN
- 5900672305319
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 1 měsíce.
- Seznam přísad
- rajčatový koncentrát* 54 %, jablečný džus z koncentrátu* 16 %, agávový sirup* 16 %, mrkev*, tapiokový škrob*, mořská sůl, citronová šťáva*, koření* (*certifikovaná složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Primavika
- Prodejní název
- kečup bez octa pro děti 315g - Primavika
- Výrobce
- PRIMAVIKA
- Označení množství
- szt
- Kód EAN
- 5900672305319
K tomu se hodí také

Kečup - Dětský s jablečným sladidlem 500ml
156,24 Kč/1l
121,08 Kč
-42,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,12 Kč
Prodejce: taleoo

Dětský kečup - 80% rajčatový protlak stlačitelná láhev 300 ml
444,33 Kč/1l
133,30 Kč
Prodejce: taleoo

Rajčatový kečup - bez cukru 500ml
243,48 Kč/1l
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Kečup - Rajčatový 500ml
154,86 Kč/1l
77,43 Kč
Prodejce: taleoo

Ketchup Tiger, 450 ml | RAPUNZEL
190,02 Kč/1l
85,51 Kč
Prodejce: taleoo

Hela Originální rajčatový kečup bez přidaného cukru Láhev 300 ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Rajčatový kečup ovocný originál z vyzrálých rajčat 300ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tomaten Ketchup - fruchtig-tomatig 500ml | BYODO
196,06 Kč/1l
98,03 Kč
Prodejce: taleoo

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,60 Kč/1l
59,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Italský rajčatový kečup, dobré složení, 300 g
193,13 Kč/1l
57,94 Kč
Prodejce: foodperium

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
286,77 Kč/1l
487,51 Kč
Prodejce: somnia24

Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
304,18 Kč/1l
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrátJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
728,92 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Curtice Brothers Original Ketchup přírodní příchuť láhev 420 ml
194,08 Kč/1kg
98,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stokes kari kečup s ovocně pikantní příchutí 490 ml
384,73 Kč/1l
188,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks
130,28 Kč/1l
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

neutral 4865013007 TOMATO KETCHUP 120x 20,0 ml, 1 St.
381,77 Kč/1kg
916,24 Kč
Prodejce: somnia24

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Homann Rajčatový kečup – rajčatová, ovocná, klasická, lahodná chuť, 100 x 15 ml
279,34 Kč/1l
419,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
115,58 Kč/1l
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari mírně pálivý originální koření 800ml 6 balení
131,04 Kč/1l
628,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg

Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l

Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
435,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 452,23 Kč/1kg

Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l

Goong Light sójová omáčka 150 ml
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 856,53 Kč/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l

Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg

Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l

BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l

DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l

Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l

Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l

Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg

Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
406,76 Kč/1kg

Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
132,48 Kč/1kg

Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg

Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,79 Kč/1l