Slámová poleva bez lepku, 150 g - ME GUSTO (SUPER FUDGE)
584,01 Kč
3 893,40 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cardelion Marrons Glacés Kandované kaštany 180 g, 10 kusů – veganské, bezlepkové, halal4 388,89 Kč/1kg
790,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g155,76 Kč/1kg
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dongwon Snack mořské řasy s příchutí wasabi 21,6 g5 735,95 Kč/1kg
240,91 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Pražená cizrna v čokoládě s ovocnou příchutí 150g Roundooze3 266,61 Kč/1kg
538,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

FRUPP GEFRIERGETROCKNETER APFELRIEGEL, BEZLEPKOVÝ 9 g - CELIKO
2 390,00 Kč/1kg
29,22 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,51 Kč
Prodejce: Zbrojownia

Tim Solen Papita Jahodová tyčinka 33 g
433 333,34 Kč/1kg
13,00 Kč
Prodejce: YUMZA

JABLKO - Slámové rohlíčky bez přidaného cukru, bez lepku 60 g - BOB SNAIL
824,83 Kč/1kg
51,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Kakaové sultánky v rawčokoládě 70g
5 884,43 Kč/1kg
411,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lajkonik tyčinky se sezamem 150 g
2 787,07 Kč/1kg
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 175g
404,11 Kč/1kg
70,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

150 g - ME GUSTO ČOKOLÁDOVÉ KRUHY S POMERANČOVÝM MÁSLEM BEZ(SUPER CRUVO)
2 785,38 Kč/1kg
445,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
576,00 Kč/1kg
46,08 Kč
Prodejce: Katomix

Tyčinka Twix s sušenkami a karamelem, obalená čokoládou, 50 g (2 × 25 g)
770,40 Kč/1kg
38,52 Kč
Prodejce: Katomix

Beskidzkie Łakocie Choco Pałki 140 G
3 122,57 Kč/1kg
437,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GELLWE želé s příchutí třešně 72 g x 20 kusů
94,60 Kč/1kg
23,65 Kč
Prodejce: Katomix

Slané tyčinky s pikantní příchutí Fanex 100 g
309,60 Kč/1kg
30,96 Kč
Prodejce: Katomix

Celiko Vegan, Bezlepkové Dortové želé jahodové s agarem (45g), 101119
5 577,40 Kč/1kg
278,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cukrovinky s ovocnou příchutí Pollagol Super
1 736,84 Kč/1kg
66,00 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SLOŽENÍ
Kokosový cukr*, kokosový nápoj v prášku*, rýžový sirup*, slunečnicový protein*, arabská guma (akáciová vláknina)*, jahodový prášek* (2 %), přírodní jahodové aroma (*složka z ho ho zemědělství)
POPIS
Zdroj vlákniny. Zdroj hořčíku, fosforu a draslíku. Neobsahuje MLÉKO.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota: 1604 kJ/ 381 kcal
Tuky: 12 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 10,0 g
Sacharidy: 62 g
z toho cukr: 55 g
Vláknina: 4,6 g
Bílkoviny: 4,4 g
Sůl: 0,72 g
Fosfor: 141 mg (20 %)
Hořčík: 57 mg (15 %)
Draslík:
obsah soli vyplývá výhradně z přítomnosti přirozeně se vyskytujícího sodíku
INFORMACE PRO ALERGIKY
Může obsahovat SÓRU
POZNÁMKA
Vzhledem k přírodnímu původu výrobku jsou přípustné drobné rozdíly mezi jednotlivými šaržemi.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě.
Kokosový cukr*, kokosový nápoj v prášku*, rýžový sirup*, slunečnicový protein*, arabská guma (akáciová vláknina)*, jahodový prášek* (2 %), přírodní jahodové aroma (*složka z ho ho zemědělství)
POPIS
Zdroj vlákniny. Zdroj hořčíku, fosforu a draslíku. Neobsahuje MLÉKO.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota: 1604 kJ/ 381 kcal
Tuky: 12 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 10,0 g
Sacharidy: 62 g
z toho cukr: 55 g
Vláknina: 4,6 g
Bílkoviny: 4,4 g
Sůl: 0,72 g
Fosfor: 141 mg (20 %)
Hořčík: 57 mg (15 %)
Draslík:
obsah soli vyplývá výhradně z přítomnosti přirozeně se vyskytujícího sodíku
INFORMACE PRO ALERGIKY
Může obsahovat SÓRU
POZNÁMKA
Vzhledem k přírodnímu původu výrobku jsou přípustné drobné rozdíly mezi jednotlivými šaržemi.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1604 kJ/ 381 kcal, tuky: 12 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 10,0 g, sacharidy: 62 g, z toho cukr: 55 g, vláknina: 4,6 g, bílkoviny: 4,4 g, sůl: 0,72 g, fosfor: 141 mg (20 %), hořčík: 57 mg (15 %), draslík: 473 mg (24 %)
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- ME GUSTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, BAŁTYCKA 4A/3, 81-707 SOPOT
- Prodejní název
- BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ FONDÁN
- Výrobce
- me gusta
- Počet kusů
- 8
- Kód EAN
- 5906874505083
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1604 kJ/ 381 kcal, tuky: 12 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 10,0 g, sacharidy: 62 g, z toho cukr: 55 g, vláknina: 4,6 g, bílkoviny: 4,4 g, sůl: 0,72 g, fosfor: 141 mg (20 %), hořčík: 57 mg (15 %), draslík: 473 mg (24 %)
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- ME GUSTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, BAŁTYCKA 4A/3, 81-707 SOPOT
- Prodejní název
- BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ FONDÁN
- Výrobce
- me gusta
- Počet kusů
- 8
- Kód EAN
- 5906874505083
K tomu se hodí také

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
195,73 Kč/1kg
58,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Velké rodinné balení
2,26 Kč/1kg
570,47 Kč
Prodejce: Ajuy

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
1 141,50 Kč/1kg
1 141,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
95,75 Kč/1kg
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Japonské mátové bonbony Kaiser 90 g
575,33 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
852,17 Kč/1kg
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka sušenky z celozrnné mouky s kousky čokolády 126 g
492,46 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Fruittella - Letní ovoce - 20 rohlíků
710,11 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
346,36 Kč/1kg
346,36 Kč
Prodejce: somnia24

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmann's Salbei-Bonbons, 20 sv. bonbonů
1 893,20 Kč/1kg
94,66 Kč
Prodejce: apohealth

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1432910, Snack mixes, Máta peprná, 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
1 246,00 Kč/1kg
62,30 Kč
Prodejce: BioCare

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,21 Kč/1kg
1 026,63 Kč
Prodejce: somnia24

Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, přírodní chuť
1 770,13 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posypy s menším množstvím cukru, plné chuti
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládové oplatky Manner ve tvaru srdce s pomerančovou krémovou náplní 300g
559,33 Kč/1kg
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
220,66 Kč/1kg
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vějíř Sweet Flash Super Candy s malými korálky Doplnitelný
4 818,00 Kč/1kg
24,09 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinky 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks



Doprava zdarma




Doprava zdarma

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,55 Kč
Prodejce: apohealth
942,91 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
267,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 393,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Em eukal anýzové fenyklové pastilky proti kašli s vitaminem C bez cukru 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
131,74 Kč
Prodejce: apohealth
1 756,53 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
141,26 Kč
Prodejce: apohealth
1 883,47 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
695,99 Kč/1kg

Ahoj ovocný šerbet kousky 10 jednotlivě balených šerbetových kostek 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,72 Kč/1kg