4,6



Na základě 7 hodnocení
Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml
2 637,52 Kč
879,17 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
![Obrázek produktu pro Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Další informace o reklamě
Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]1 302,78 Kč/1l
2 681,50 Kč
-401,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 279,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jägermeister bylinný likér oranžový sicilský pomeranč láhev 700 ml757,60 Kč/1l
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jägermeister 33% 700 MLT
757,60 Kč/1l
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 1 litr
619,34 Kč/1l
619,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jägermeister Automat, bylinný likér, bylinný likér, lihovina, alkohol, 35%, 60 x 0,02 l
1 146,96 Kč/1l
1 376,35 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jägermeister Orange s příchutí sicilských pomerančů láhev 1000 ml
751,13 Kč/1l
751,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Mini Meister Shots To Go Vychutnejte si ledově chladné 9x20ml
1 396,56 Kč/1l
251,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Winter Edition bylinný likér s vanilkou a skořicí 700ml
760,36 Kč/1l
532,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 35% 100 MLT
1 021,70 Kč/1l
102,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

24 x 0,02 l | Jägermeister malé lahve bylinný likér mini lahve | 35 % obj
1 662,02 Kč/1l
664,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 různými likéry 480ml
905,00 Kč/1l
488,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mátový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 35 %, objem 0,70 litru
1 439,37 Kč/1l
1 007,56 Kč
Prodejce: italia-genuss

Berliner Luft Eisbonbon 18% obj. 700ml
540,63 Kč/1l
378,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml
544,14 Kč/1l
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml
Ledový shot, který vyváženě kombinuje 56 bylin, byl vždy nápojem těch, kteří prolomili nové hranice.
Mast-Jägermeister SEJägermeisterstraße 7 - 15 38296 Wolfenbüttel Německo
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 3 l
- Seznam přísad
- žádné složky, které by podléhaly prohlášení
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3300 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinářský podnik
- Mast-Jägermeister SEJägermeisterstraße 7-15, 38296 Wolfenbüttel
- Prodejní název
- Bylinný likér
- Výrobce
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 96784-01
- Kód EAN
- 4067700026668
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 3 l
- Seznam přísad
- žádné složky, které by podléhaly prohlášení
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3300 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinářský podnik
- Mast-Jägermeister SEJägermeisterstraße 7-15, 38296 Wolfenbüttel
- Prodejní název
- Bylinný likér
- Výrobce
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 96784-01
- Kód EAN
- 4067700026668
K tomu se hodí také

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml
1 135,33 Kč/1l
3 406,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Orange s příchutí sicilských pomerančů láhev 1000 ml
751,13 Kč/1l
751,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 1 litr
619,34 Kč/1l
619,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

LEADZM Držák na televizor, 32-70 palců, nástěnný, naklápěcí a otočný, model Tmds-101, nosnost 50 kg, standard VESA 600x400, nastavení výšky 10 cm (nahoru a dolů), úhel naklápění 10°
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ku?ecí rože? Bremermann s nádobou na aroma, nerezový peká? na ku?e
728,58 Kč
Prodejce: eluno24

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Winter Edition bylinný likér s vanilkou a skořicí 700ml
760,36 Kč/1l
532,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 33% 700 MLT
757,60 Kč/1l
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500
604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 % obj. 1000ml
905,15 Kč/1l
905,15 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mátový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

9 Mile Vodka 37,5% obj. 700ml
670,30 Kč/1l
469,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jägermeister Automat, bylinný likér, bylinný likér, lihovina, alkohol, 35%, 60 x 0,02 l
1 146,96 Kč/1l
1 376,35 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 026,99 Kč/1l
718,89 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
4 549,20 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%14% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
14%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojenost
Super. Jsem velmi spokojen. Velmi rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 1. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 637,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,17 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 923,29 Kč/1l

Krugmann Schöne Möpse krémový likér shot s ananasem a kokosem 2cl 8 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 744,31 Kč/1l

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
869,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 242,80 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 132,24 Kč/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
972,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 389,03 Kč/1l

Amarula Cream und Marula Fruit Likör Grown free Hand Harvested 700ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
495,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
708,50 Kč/1l

Grand Marnier Cordon Rouge Cognac & Orange Liqueur 40% obj. 700ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
957,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 368,04 Kč/1l

Jägermeister 33% 700 MLT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
757,60 Kč/1l

Jägermeister Mini Meister Shots To Go Vychutnejte si ledově chladné 9x20ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 396,56 Kč/1l