4,7



Na základě 6 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Alpecin Medicinal FRESH, Vlasové mléko, Pánské, 200 ml, Láhev, Aqua, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Parfum, Menthol, Salicylic Acid, PEG..., 1 kusů
1 714,47 Kč
8 572,35 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml1 169 139,94 Kč/1l
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Další informace o reklamě
ISDIN UREADIN ULTRA 10 - Repair-Lotion Plus, 400 ml LOT2 008,07 Kč/1l
803,23 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev5 275,00 Kč/1l
1 055,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tělové mléko Byredo Gypsy Water7 515,60 Kč/1l
1 691,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dermomed Termal Bio Balsam do ciała z olejkiem arganowym, 250ml
456 199,98 Kč/1kg
136,86 Kč
Prodejce: Katomix

Kondicionér na vlasy Kativa Keratin Nourishing Revitaliser 355 ml
2 030,14 Kč/1l
720,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Cumlaude Xeralaude 12 Keratin hydratační mléko 400ml
2 157,47 Kč/1l
862,99 Kč
Prodejce: somnia24

Organic Shop Coconut Locion Corporal Hidratante 5 Pantenol 150ml
2 823,60 Kč/1l
423,54 Kč
Prodejce: somnia24

Byphasse Crema Hidratante Corporal Almendra Dulce 500ml
1 707,80 Kč/1l
170,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
1 467,06 Kč/1l
733,53 Kč
Prodejce: apohealth

Denenes 8411135374607, 400 ml, 1 kusů
815,15 Kč/1l
326,06 Kč
Prodejce: somnia24

Tělové mléko s kyselinou salicylovou Salicylic Acid (Smoothing Lotion) 250 ml
1 956,00 Kč/1l
489,00 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Isdin Ureadin Lotion10 Intensive Hydratation 200ml
2 638,20 Kč/1l
527,64 Kč
Prodejce: somnia24

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
5 077,70 Kč/1l
507,77 Kč
Prodejce: apohealth

NIVEA 4006000121116, Tělové mléko, Pánské, Hydratující, Osvěžující, Normální pokožka, 250 ml, Láhev
816,32 Kč/1l
204,08 Kč
Prodejce: M_plus_L

Isdin Acniben istic pna 200 ml
523,95 Kč
Prodejce: somnia24

bez oleje BodyLotion HYDRATE, 250 ml LOT
833,20 Kč/1kg
229,13 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sebamed Rich Lotion 1000ml
952,40 Kč/1l
952,40 Kč
Prodejce: somnia24

SOLVERX Baśka Prebiotický vlasový krém - maciejkowa 100 ml
2 039,90 Kč/1l
203,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ITINERA Krém, tělové mléko pro normální a citlivou pokožku 370 ml 5 kusů
306,17 Kč/1kg
754,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Vlasové mléko
- Vhodné pro:
- Pánské
- Objem:
- 200 ml
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Složení:
- Aqua, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Parfum, Menthol, Salicylic Acid, PEG -40 Hydrogenated Castor Oil, Zinc Gluconate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Capric Acid, Linalool, Limonene, alpha-Isomethyl Ionone, Phenoxyethanol, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Coumarin, Citric Acid, Citral, Disodium EDTA, Propylparaben, Ethylparaben, Methylparaben.
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Voda, isopropylalkohol, propylenglykol, butylenglykol, parfém, mentol, kyselina salicylová, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, glukonát zinečnatý, extrakt z listů ginkgo biloby, kyselina kaprinová, Linalool, Limonen, alfa-isomethyl-ionon, Fenoxyethanol, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Kumarin, Kyselina citronová, Citral, EDTA disodná, Propylparaben, Ethylparaben, Methylparaben.
- Výrobce
- Alpecin
- Kód EAN
- 4008666202178
- Číslo produktu
- 20217
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Voda, isopropylalkohol, propylenglykol, butylenglykol, parfém, mentol, kyselina salicylová, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, glukonát zinečnatý, extrakt z listů ginkgo biloby, kyselina kaprinová, Linalool, Limonen, alfa-isomethyl-ionon, Fenoxyethanol, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Kumarin, Kyselina citronová, Citral, EDTA disodná, Propylparaben, Ethylparaben, Methylparaben.
- Výrobce
- Alpecin
- Kód EAN
- 4008666202178
- Číslo produktu
- 20217
K tomu se hodí také

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml
1 760,00 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 857 711,14 Kč/1kg
835,97 Kč
Prodejce: somnia24

UreaRepair Plus tělové mléko 10% Urea Lotion pro ženy 1000 - Eucerin
1 110,00 Kč/1l
1 110,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
16 133 600,41 Kč/1kg
1 613,36 Kč
Prodejce: taleoo

Clinique Aromatics Elixir, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Tuba, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusů
2,70 Kč/1kg
539,76 Kč
Prodejce: Tersorte

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 310,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ISDIN Isdinceutics regenerační krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
16 880,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
1,06 Kč/1kg
528,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml
12 300,04 Kč/1kg
6 765,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
5 807,30 Kč/1l
1 161,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tělové mléko UreaRepair Plus 10% (Body Lotion), 400 ml
7 413,10 Kč/1l
741,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochana, Změkčující, 300 ml, Pumpovacíc lahvička, Vetiver, Pačuli, Santalové dřevo
4 267,80 Kč/1l
1 280,34 Kč
Prodejce: somnia24

Bílá vazelína 5 kg – čistá, pro péči o pokožku, ochrana tetování, kosmetický základ, tělová vazelína GiDeli
220,00 Kč/1kg
1 132,50 Kč
-32,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant tělové mléko - 600 ml
556,87 Kč/1l
334,12 Kč
Prodejce: somnia24

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Dávkovač
6 306,75 Kč/1l
1 261,35 Kč
Prodejce: somnia24

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)
16 924,00 Kč/1kg
827,81 Kč
-66,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eau De Rochas - tělové mléko, 500 ml
1 142,12 Kč/1kg
673,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fresh Secrets tělové mléko s oslí mlékem a arganovým olejem 200 ml
1 451,80 Kč/1l
290,36 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
17 690,27 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sunnydays

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
432,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Artovitel 50 ml/bolest kloubů/artritida
831 029,96 Kč/1l
831,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Artègo Touch Control Freak Structure Remodeling Gel tvarující gel na vlasy 200 ml
1 088,20 Kč/1l
217,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml
1 895,00 Kč/1l
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Parfémování Thierry Mugler Angel Body Cream
9 874,25 Kč/1l
1 974,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ahava Deadsea Water hydratační tělové mléko Mineral Body Lotion 250 ml
2 925,89 Kč/1kg
540,29 Kč
-13,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
526,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 583,70 Kč/1l
316,74 Kč
Prodejce: taleoo

Emporio Armani Because It's You Dámské parfémované tělové mléko 6,7oz 200ml
9 598,90 Kč/1l
1 973,58 Kč
-53,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev
3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Bezvadná kvalita.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé dodání
velmi dobré
Ohodnoceno dne 28. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 280,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 404,65 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 161,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 807,30 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
396,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
792,00 Kč/1l

M.Brown Tělové mléko s pomerančem a bergamotem
751,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 504,70 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 765,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 300,04 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
635,44 Kč
Prodejce: apohealth
6 354,40 Kč/1l

BepanCare Narben-Gel, 20 ml Gel
534,43 Kč
Prodejce: apohealth
9 214,31 Kč/1kg

La Mer The Reparative Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 160 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 605,56 Kč
-154,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
21 569,50 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

Australian Gold Moisture Lock po opalování 473ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
573,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 213,38 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Australian Gold 54402250068, Obličej a tělo, 237 ml, Gel, Uklidňující, Chlazení, Léčivé, Zklidňující, Ženy, Sprej
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 742,32 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l

Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
247,98 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 047,65 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 825,50 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l