Paladin Chocolate Original Trinkschokolade Tüte 340g

110,00 Kč

323,53 Kč / 1kg

plus 300,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
1 641,18 Kč/1kg
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
3 044,20 Kč/1kg
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
352,57 Kč/1kg
352,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
772,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nesquik Getränkepulver Original 350g
Nesquik Getränkepulver Original 350g
774,86 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro ovomaltine®  ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
841,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
378,76 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Napój kakaowy Puchatek 300 g
Napój kakaowy Puchatek 300 g
349,47 Kč/1kg
104,84 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakao Nesquik do mleka 600 g
Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Carobpulver glutenfrei 200g
Carobpulver glutenfrei 200g
449,15 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Napój instant kakaowy Decomorreno 80 g
Napój instant kakaowy Decomorreno 80 g
1 054,50 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakao Kakaopulver schwach entölt 200 g
Kakao Kakaopulver schwach entölt 200 g
1 929,90 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Napój instant kakaowy Decomorreno 150 g
Napój instant kakaowy Decomorreno 150 g
1 035,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
155,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro kaba 6189639002 kaba Vanille Trinkschokolade, 400,0 g
kaba 6189639002 kaba Vanille Trinkschokolade, 400,0 g
612,27 Kč/1kg
244,91 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 5425013642880, 403 kcal, 78,2 g, 1,4 g, 2,3 g, 13,6 g, 73,8 g
Open Food 5425013642880, 403 kcal, 78,2 g, 1,4 g, 2,3 g, 13,6 g, 73,8 g
895,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 163,69 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Paladin Original
Klasická čokoláda na pití

Nejlepší plán, jak si zpříjemnit den s rodinou nebo přáteli

Obsah:340 g

Označení LMIV:Kakaový prášek

Složení:Cukr, zahušťovadlo (E-1442, guma tara), odtučněný kakaový prášek, aromata, sůl.

Balení:sáček

Vlastnosti:Bezlepkový

Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota: 470,00 kJ Energetická hodnota:111,00 kcal
Tuk: 1,70 g
nasycené mastné kyseliny: 1,20 gramů
Bílkoviny: 3,50 gramů
Sacharidy: 20,00 gramů
Cukr: 17,00 gramů
Vláknina: 1,00 gramů
Sůl: 0,17 gramů

Preparation instructions:
Snadno a rychle:
1. kakaový prášek: 150 ml mléka nalijte do šálku a přidejte 4 vrchovaté polévkové lžíce kakaového prášku (33 g).
2. Míchejte, dokud se prášek zcela nerozpustí.
3. V případě potřeby vložte šálek do mikrovlnné trouby.
Pokud chcete mít Paladin Original ještě hustší, přidejte další polévkovou lžíci a znovu zamíchejte.

Informace pro spotřebitele: Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Odpovědná společnost:Idilia Foods, S.L. Av. Aragon, 30, plta. 5, 46021 Valencia, Španělsko

Země původu:Španělsko

Skladování a použití
Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním světlem
Seznam přísad
Cukr, zahušťovadlo (E-1442, guma tara), odtučněný kakaový prášek, aromata, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 gramů: Energetická hodnota: 470,00 kJ Energetická hodnota: 111,00 kcal Tuky: 1,70 g Nasycené mastné kyseliny: 1,20 g Bílkoviny: 3,50 g Sacharidy: 20,00 g Cukr: 17,00 g Vláknina: 1,00 g Sůl: 0,17 g
Alergeny
Může obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
Hmotnost
340 g
Potravinářský podnik
Idilia Foods, S.L. Av. Aragon, 30, plta. 5, 46021 Valencia, Spanien
Prodejní název
Kakaový prášek
Výrobce
Paladin
Kód EAN
8410014471666

Skladování a použití
Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním světlem
Seznam přísad
Cukr, zahušťovadlo (E-1442, guma tara), odtučněný kakaový prášek, aromata, sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 gramů: Energetická hodnota: 470,00 kJ Energetická hodnota: 111,00 kcal Tuky: 1,70 g Nasycené mastné kyseliny: 1,20 g Bílkoviny: 3,50 g Sacharidy: 20,00 g Cukr: 17,00 g Vláknina: 1,00 g Sůl: 0,17 g
Alergeny
Může obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
Hmotnost
340 g
Potravinářský podnik
Idilia Foods, S.L. Av. Aragon, 30, plta. 5, 46021 Valencia, Spanien
Prodejní název
Kakaový prášek
Výrobce
Paladin
Kód EAN
8410014471666
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
183,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 53
183,84 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Horká čokoláda 350g | NATURATA
Horká čokoláda 350g | NATURATA
531,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
185,89 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
352,57 Kč/1kg
352,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
1 834,02 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
2 292,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
772,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 261
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Obrázek produktu pro Guachinerfe Mojo Verde Suave Green Mojo Mild jar 200g
Guachinerfe Mojo Verde Suave Green Mojo Mild jar 200g
600,00 Kč/1kg
120,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Tefal Duetto+ G719S735, Varná souprava, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Bez povlaku, Nerezová ocel, 250 °C
Tefal Duetto+ G719S735, Varná souprava, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Bez povlaku, Nerezová ocel, 250 °C
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 369
2 324,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Oetker Soul Warmer Family Chocolate 0,099 kg
Oetker Soul Warmer Family Chocolate 0,099 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
49,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
199,24 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 410
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
A glass electric kettle with colored lights illuminating the water, surrounded by smaller images of the kettle in different colors and a sprig of green leaves.
Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 445
722,03 Kč
Prodejce: Enstore
Obrázek produktu pro Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Horká čokoláda Zuma Original Hot Chocolate, 1 kg
Horká čokoláda Zuma Original Hot Chocolate, 1 kg
332,09 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
332,09 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 103
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 74
4 749,99 Kč
-1 000,00 Kč
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER
Obrázek produktu pro Bauli Pandoro Di Verona Italský kynutý koláč s moučkovým cukrem 500g
Bauli Pandoro Di Verona Italský kynutý koláč s moučkovým cukrem 500g
502,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
294,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 816
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24
Obrázek produktu pro Ànima a AN/2 Baleáry suché 2018 Španělsko | 13,5 % obj. | 0,75 l
Ànima a AN/2 Baleáry suché 2018 Španělsko | 13,5 % obj. | 0,75 l
1 191,12 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
893,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro myslící organizátor s 5 zásuvkami, 13 x 16 x 26 cm, šedá
myslící organizátor s 5 zásuvkami, 13 x 16 x 26 cm, šedá
3,2Průměrné hodnocení: 3,2 z 5Počet hodnocení: 5
200,20 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Obrázek produktu pro Heno De Pravia Original sprchový gel 650 ml
Heno De Pravia Original sprchový gel 650 ml
929,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Obrázek produktu pro Skřeň S Příslušenstvím 4 Šuple A 2 Dveře Rose
Skřeň S Příslušenstvím 4 Šuple A 2 Dveře Rose
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 8
11 804,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro La Toja Magno Classic mýdlo na ruce 2x100g
La Toja Magno Classic mýdlo na ruce 2x100g
1 574,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
314,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro La Costena Chilli Chipotle 1500g
La Costena Chilli Chipotle 1500g
560,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
840,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
175 309,99 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 25
175,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
618,17 Kč/1kg
52,72 Kč
-3%
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 500g Brat.pl
Kakaový prášek 500g Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Karob 1kg Brat.pl
Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Karob 500g Brat.pl
Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pitná ČokoládaKakao Min 42%
Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg