Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
13 438,00 Kč / 1l
plus 75,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml4 540,80 Kč/1l
1 135,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W3 650,00 Kč/1l
876,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Eclaire tělový spray pro ženy 250 ml
2 083,16 Kč/1l
520,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Tom Ford Vanilla Sex Tělový sprej (150 ml)
14 988,53 Kč/1l
2 248,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Britney Spears Prerogative tělový sprej 236 ml UNISEX
777,80 Kč/1l
183,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nabeel, Raunaq, tělový sprej, tělo, 250 ml
1 065,16 Kč/1l
266,29 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pink Sugar tělový sprej pro ženy 236 - Aquolina
1 278,05 Kč/1l
301,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Citrus Pop tělový sprej pro ženy 125 - Hollister
2 072,00 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Al Wataniah Pistachio Musk tělový spray unisex 250 ml
356,00 Kč/1l
89,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Bulgari Aqva Divina Osvěžující tělová mlha 100 ml
1 814,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo

Al Wataniah Attar Al Wesal tělový spray unisex 250 ml
476,00 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Floris Of London, Lily, parfémový sprej, pro ženy, 100 g
780,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aquolina Pink Sugar tělová mlha
635,59 Kč/1l
190,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Initio, Blessed Baraka, parfémová voda, unisex, 1,5 ml *flakon
122 960,00 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Not A Perfume tělový sprej pro ženy 75 - Juliette Has A Gun
16 498,93 Kč/1l
1 237,42 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Shahd tělový sprej 150 ml W
1 793,33 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

So – tělový sprej – Oud Vanilla 150 ml
2 321,53 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Victoria's Secret Mandarin & Honeysuckle Energise tělový sprej pro ženy 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rose Prick je smyslná vůně, která čerpá inspiraci ze zahrady plné růží. Kytice krásných odrůd růží - májové, turecké a bulharské - je výraznou, čistou a hřejivou vonnou kompozicí symbolizující dokonalost.
Tělový spray Rose Prick od značky Tom Ford. Vámi vybrané balení má objem 150 ml.
Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
- Rozměry
- 150 ml
- Model
- Rose Prick
- Hmotnost
- 0.218 kg
- Typ vůně
- chypré, květinová
- Objem
- 150 ml
- Složení
- DIMETHYL ETHER, WATER/AQUA/EAU, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), CITRIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL, BHT, TOCOPHEROL, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 0888066117111888066117111
- Číslo produktu
- T9A5010000
- Rozměry
- 150 ml
- Model
- Rose Prick
- Hmotnost
- 0.218 kg
- Typ vůně
- chypré, květinová
- Objem
- 150 ml
- Složení
- DIMETHYL ETHER, WATER/AQUA/EAU, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), CITRIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL, BHT, TOCOPHEROL, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 0888066117111888066117111
- Číslo produktu
- T9A5010000
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

TOM FORD Soleil Blanc All Over Body Spray, 150 ml, Osvěžující, Univerzální, Bergamot, Kardamom, Růžový pepř, Jasmín, Tuberóza, Ylang-ylang, Ambra, Benzoin, Kokosová, Tonkové boby
9 820,00 Kč/1l
1 473,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
7 303,30 Kč/1l
730,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Jean Lowe Azure - EDP, 100 ml
6 887,50 Kč/1l
688,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

TOM FORD Café Rose, Ženy, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool,..., 1 kusů
36 744,20 Kč/1l
3 674,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tersorte

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Ženy, 100 ml
9 730,90 Kč/1l
973,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: K6_Werkzeuge

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
9 169,88 Kč/1l
733,59 Kč
Prodejce: FragraDE

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
7 459,30 Kč/1l
745,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusů
116 530,34 Kč/1l
3 495,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tom Ford Rose Prick EDP 100 ml UNISEX
71 971,70 Kč/1l
7 197,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

TOM FORD Rose Prick, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat. , Fragrance (parfum) , Water\aqua\eau , Linalool , Tocopherol , Coumarin , Limonene...
103 078,80 Kč/1l
5 153,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
73 736,80 Kč/1l
7 373,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille All Over Body Spray, 150 ml, Osvěžující, Univerzální, Spice, Tabákový, Kakao, Tabákový, Tonkové boby, Vanilka, Dřevo
12 585,80 Kč/1l
1 887,87 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
88 104,00 Kč/1l
2 643,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
10 182,67 Kč/1l
763,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TOM FORD Bitter Peach, 150 ml, Dimethyl Ether, Water Aqua Eau, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Linalool, Limonene, Coumarin,..., 1 kusů
12 439,27 Kč/1l
1 865,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale EDP 30 ml W
57 900,00 Kč/1l
1 737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tom Ford Lost Cherry tělový sprej 150 ml UNISEX
11 506,67 Kč/1l
1 726,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
55 786,70 Kč/1l
5 578,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
81 800,00 Kč/1l
2 454,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
90 920,00 Kč/1l
6 819,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 438,00 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l