5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Doloctan forte, 80 kapslí53 460,00 Kč/1l
908,82 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
UroCys Mannose+, 15 St BEU2 154,77 Kč/1kg
510,68 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
ALKALA N prášek přispívá k normálnímu acidobazickému metabolismu, 150 g prášku1 689,27 Kč/1l
253,39 Kč
Prodejce: apohealth

Ir Silor+B Křemík s bórem 500 ML vzorec
995,88 Kč/1l
520,82 Kč
-22,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,94 Kč
Prodejce: Katomix

Bisglycinát hořečnatý (120 tobolek)
13 831,10 Kč/1l
1 383,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BiGaia, kapky s bakteriemi Lactobacillus reuteri, objem 10 ml
70 328,00 Kč/1l
703,28 Kč
Prodejce: apohealth

Triphala - 120 kapslí, 72 g | DR. HEILBRONNER
6 152,36 Kč/1l
442,97 Kč
Prodejce: taleoo

Liposomální vitamín C (90 kapslí)
15 986,30 Kč/1l
1 598,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

kurkuma - 90 kapslí, 54 g | DR. HEILBRONNER
5 306,11 Kč/1l
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Amitamin arthro360 kapsle 120 kapslí
10 821,52 Kč/1kg
1 212,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Boswelagen 60 kapslí
3 762,26 Kč/1kg
233,26 Kč
Prodejce: BioCare

Selen methionin 100 μg kapsle 60 kapslí
424,77 Kč/1kg
424,77 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

spirulina (500 kapslí)
4 714,50 Kč/1l
1 414,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Santiveri Magnesiumkarbonát 110G
561,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Wish Citrát hořečnatý v prášku 1kg
0,41 Kč/1kg
425,04 Kč
-18,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
406,21 Kč
Prodejce: Katomix

Santiveri Bilixir Forte 40 tablet
655 819,97 Kč/1l
655,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Santiveri Florase Derma 40 kapslí
1 013 549,95 Kč/1l
1 013,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Propolis 90 kapslí
5 942,16 Kč/1kg
303,05 Kč
Prodejce: BioCare

Histamed probio Pulver 60 g
14 505,17 Kč/1kg
870,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SILOR+B KŘEMÍK S BOREM A JÓDEM 1L
D
oplněk stravy křemík s bórem a jódem - SILOR+B+J
dobrá rozpustnost ve vodě, velmi dobrá vstřebatelnost v celém trávicím traktu, tekutá forma výrobku, velikost částic a chemické složení zaručují dobrou prostupnost buněčnými membránami a rozpustnost v krvi.
S
YMPTOMY KŘEMÍKOVÉHO MANDLE:
- poruchy pojivové tkáně - onemocnění kostí a vazivarozvoj osteoporózy, paradentózy, artrózy
- ukládání aterosklerotických plátů v cévách
- zvýšená hladina cholesterolu
- suchá, přecitlivělá kůže
- lámavost a pomalý růst nehtů
- snížení odolnosti organismu proti infekcím, onemocnění plic a horních cest dýchacích
- ór
- etabolismus vápníku a hořčíku
- dostatečnou a správnou tvorbu hormonů, jako jsou estrogen, progesteron, testosteron a vitamin D3
- má antiseptické, protizánětlivé a protiplísňové vlastnosti
- pozitivně ovlivňuje proces pocení tím, že reguluje jeho vylučování
Jód, malý prvek s velkou silou
- produkuje hormony štítné žlázy, tj.
- tyroxin
- trijod.
- ovlivňuje správnou funkci nervového, oběhového a svalového systému
- má
- pozitivní vliv na růst a rozvoj intelektuálních schopností.
Doporučené dávkování: 25 ml (odměrka) jednou denně. Doporučené množství smíchejte s 1/2 sklenice ovocné, zeleninové šťávy nebo vody. Připravený roztok vypijte. Nedoporučuje se konzumovat přípravek bez předchozího naředění.
složky
:
Voda, kyselina ortokřemičitá stabilizovaná cholinem, citronan draselný - regulátor kyselosti (E332), monomethylsilanetriol, kyselina boritá, jodid draselný .
Doporučená denní dávka přípravku (25 ml) obsahuje: 15 mg anorganického křemíku (Si)*, 10 mg organického křemíku (Si) (96,15 % RWS), 2,5 mg bóru (B )*, 100 µg jódu (J) (66,66 % RWS).
1 ml přípravku obsahuje: 0,6 mg anorganického křemíku (Si), 0,4 mg organického křemíku (Si), 0,1 mg bóru (B), 4 µg jódu (J)
*neexistují údaje určující referenční hodnoty příjmu (RWS)
Nepřekračujte doporučené množství výrobku pro konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl hrají důležitou roli při udržování dobrého zdraví. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let. Přípravek nekonzumujte přímo z lahvičky. Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, nejlépe na tmavém místě, mimo dosah malých dětí. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 měsíců.
Výrobce: JIW INWEX Sp. z o.o. z o. o. Solidarności 34, 25-323 Kielce, Polsko
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě na chladném a tmavém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 měsíců.
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Voda, kyselina ortokřemičitá stabilizovaná cholinem, citrát draselný, monomethylsilanetriol, kyselina boritá, jodid draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Prohlášení o výživové hodnotě v popisu
- Hmotnost
- 1100 g
- Potravinářský podnik
- JIW INWEX Sp. z o.o.
- Prodejní název
- Doplněk stravy křemík s bórem a jódem
- Výrobce
- SILOR
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- 25 ml jednou denně, zředěno ½ sklenice džusu nebo vody
- Číslo produktu
- IR741
- Kód EAN
- 5902768409741
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě na chladném a tmavém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 měsíců.
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Voda, kyselina ortokřemičitá stabilizovaná cholinem, citrát draselný, monomethylsilanetriol, kyselina boritá, jodid draselný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Prohlášení o výživové hodnotě v popisu
- Hmotnost
- 1100 g
- Potravinářský podnik
- JIW INWEX Sp. z o.o.
- Prodejní název
- Doplněk stravy křemík s bórem a jódem
- Výrobce
- SILOR
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- 25 ml jednou denně, zředěno ½ sklenice džusu nebo vody
- Číslo produktu
- IR741
- Kód EAN
- 5902768409741
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,84 Kč/1l
27,32 Kč
Prodejce: Katomix

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Ir Silor+B Křemík s bórem 500 ML vzorec
995,88 Kč/1l
520,82 Kč
-22,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,94 Kč
Prodejce: Katomix

Aura Herbals silidrop+ křemík + kyselina boritá 500 ml BI3283
2 894,95 Kč/1l
578,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Parazytek - perorální tekutina 100 ml EKOTOT
8 274,50 Kč/1l
827,45 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Jodové kapky SinoPlaSan 150 µg | 50ml | 1100 kapek | veganské | bez lepku a laktózy
5 055,60 Kč/1l
252,78 Kč
Prodejce: apohealth

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Matsun Probiotic 19 bakteriálních kmenů 30 kapslí NARUM
683 099,97 Kč/1kg
683,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Norsa Pharma Nucleozin Complete 60 k
1 225,70 Kč/1l
641,09 Kč
-28,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
612,85 Kč
Prodejce: Katomix

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sanprobi Super Formula 40 kapslí - dlouhodobě!
9 992 800,25 Kč/1kg
261,38 Kč
-11,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,82 Kč
Prodejce: Katomix

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

2000 mg BERBERINE berberinový extrakt Berberis aristata extrakt z kořene 4:1, 60 kapslí
4 490,00 Kč/1kg
590,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: FEROTRADE

Cardiolis Forte – 60 kapslí s vysokým obsahem účinných látek – originální receptura ze Švýcarska – veganské a rostlinné složení s 22 vitamíny a minerály – balení po 1 kuse
15 722,22 Kč/1kg
849,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Doplněk stravy CompleMag 90 kapslí
493,06 Kč
Prodejce: Katomix

Vitamin D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapslí s lněným olejem
453 899,98 Kč/1l
453,90 Kč
Prodejce: BioMedicalPharma

SinoPlaSan MSM prášek 99,9% methylsulfonylmethan, 600 g prášku
525,34 Kč/1kg
359,33 Kč
Prodejce: apohealth

Abbey Sabal-Pumpkin Prosta posiluje a uvolňuje mužské močové orgány, 54 kapslí
6 370,73 Kč/1kg
261,20 Kč
Prodejce: apohealth

Ergonomická matrace ze studené pěny 120 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Kabelka Shopper Brown, Taška přes rameno Dámská, Velká, Kabelka ze syntetické kůže, Kabelky přes rameno, Tašky Retoo
470,99 Kč
-39,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
431,19 Kč
Prodejce: Retoo

Hydrominum + Detox, 30 tabletek - Długi termin ważności!
6 497 500,16 Kč/1kg
259,90 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Pro podporu zraku 90 kapslí
696 999,97 Kč/1kg
697,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Salus - Křemík čistý - 1x 200 g - tradiční léčivý přípravek - k prevenci lámavých nehtů a vlasů - 87% čistého obsahu křemičitého písku
2 350,80 Kč/1l
235,08 Kč
Prodejce: apohealth

Detox Supermix125g
3 512,00 Kč/1l
439,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

SinoPlaSan Magnesium 8-fold complex | 180 kapslí | 400 mg elementárního hořčíku | 8 různých druhů hořčíku | veganské | bez lepku a laktózy
2 802,83 Kč/1kg
465,27 Kč
Prodejce: apohealth

Masážní pistole Elektrická masážní pistole LED Masážní pistole na krk rameno Svaly 4 rychlosti Masážní hlavice na záda Retoo
1 582,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt
Chutná dobře, dodáno rychle, děkuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
943,00 Kč
Prodejce: apohealth
8 572,73 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 195,16 Kč
Prodejce: apohealth
32 301,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 496,64 Kč
Prodejce: apohealth
7 409,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,78 Kč
Prodejce: apohealth
15 444,48 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 190,04 Kč
Prodejce: apohealth
14 512,68 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 482,97 Kč
Prodejce: apohealth
6 865,60 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,76 Kč
Prodejce: apohealth
16 396,00 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 572,80 Kč
Prodejce: apohealth
8 885,88 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 484,68 Kč
Prodejce: apohealth
7 423,40 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 012,20 Kč
Prodejce: apohealth
9 961,39 Kč/1kg

Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,18 Kč
Prodejce: apohealth
7 426,54 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
838,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 507,68 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,83 Kč
Prodejce: apohealth
741,93 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,66 Kč
Prodejce: apohealth
691,21 Kč/1kg

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
308,07 Kč
Prodejce: apohealth
5 812,64 Kč/1kg

Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
544,12 Kč
Prodejce: apohealth
3 627,47 Kč/1l