Barva:

Světle šedá
  • Zobrazit dostupné možnosti
  • Zobrazit dostupné možnosti

Počet dílů:

100
  • 50
  • 100
  • 250
  • 1000
    Zobrazit dostupné možnosti

Počet kusů:

  • 1
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 100

LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 100x

590,29 Kč

plus 154,00 Kč za dopravu

út 14. – pá 17. července
Neváhejte!
LEGO® a mnoho dalšího
Podobné produkty
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 98283 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 98283 NEW! Množství 50x
445,90 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 100x
LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 100x
757,17 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 25x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 25x
355,06 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 50x
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
399,45 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® Green Stuff Rostliny Listy Smíšené NOVINKA! Množství 25x
LEGO® Green Stuff Rostliny Listy Smíšené NOVINKA! Množství 25x
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 15
294,41 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 Wall bricks High bricks Světle šedá - 15533 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x4 Wall bricks High bricks Světle šedá - 15533 NEW! Množství 50x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
739,72 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 50x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
598,87 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké cihly Bílá - 98283 NEW! Množství 100x
LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké cihly Bílá - 98283 NEW! Množství 100x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
445,90 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 nástěnné kostky High Mixed Colour - 98283 NEW! Množství 100x
LEGO® 1x2 nástěnné kostky High Mixed Colour - 98283 NEW! Množství 100x
590,51 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 2x4 kostky vysoké kiloware světle béžové 1 kilo - 3001 NEW! Množství 458x
LEGO® 2x4 kostky vysoké kiloware světle béžové 1 kilo - 3001 NEW! Množství 458x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 810,92 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro 50x LEGO kostky 1x2, tmavě béžové
50x LEGO kostky 1x2, tmavě béžové
420,45 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x1 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3005 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x1 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3005 NEW! Množství 50x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
267,48 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Střešní tašky LEGO® MOC Světle šedá Tmavě šedá Smíšené hory a skály Postav si! NOVINKA! Množství 50x
Střešní tašky LEGO® MOC Světle šedá Tmavě šedá Smíšené hory a skály Postav si! NOVINKA! Množství 50x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
680,54 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro 1x4 ramena nápravy světle šedá - 2926 NOVINKA! Množství 2x
1x4 ramena nápravy světle šedá - 2926 NOVINKA! Množství 2x
241,74 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x1 Rostlina se třemi listy zelená - 32607 NOVINKA! Množství 100x
LEGO® 1x1 Rostlina se třemi listy zelená - 32607 NOVINKA! Množství 100x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
445,90 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Světle béžová - 15533 NEW! Množství 25x
LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Světle béžová - 15533 NEW! Množství 25x
496,79 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké kostky Nugát - 98283 NEW! Množství 25x
LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké kostky Nugát - 98283 NEW! Množství 25x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
445,90 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 kostky Palisáda Modifikovaný srub Světle šedá - 30136 NOVINKA! Množství 100x
LEGO® 1x2 kostky Palisáda Modifikovaný srub Světle šedá - 30136 NOVINKA! Množství 100x
369,27 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3010 NEW! Množství 25x
LEGO® 1x4 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3010 NEW! Množství 25x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
241,74 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Vítejte u a na cihly. Obdržíte originální kostky LEGO® ve speciálním sortimentu pro kreativní stavění a hraní v TOP kvalitě! Lego podporuje nápaditou hru a prostorové povědomí, posiluje schopnosti řešit problémy a přináší uspokojivý pocit, že jste sami něco vytvořili. Kreativitě se meze nekladou. Tato kreativní stavebnice je skvělým vánočním dárkem, dárkem k narozeninám nebo překvapením pro stavitele LEGO®, kteří chtějí rozšířit svou sbírku kostek LEGO. Dostanete: LEGO 1x2 Světle šedé kameny na zdi - Hrad - Světle modrošedé kostky 98283 - Množství 100x Ideálně se hodí jako doplněk ke stavebnicím Lego. Lego je ochranná známka společnosti LEGO Group, která tyto stránky nesponzorovala ani neautorizovala. Použití ochranných známek LEGO slouží k jasné identifikaci výrobků LEGO a nemá za cíl porušovat žádná práva duševního vlastnictví. Pro spotřebitele v EU je k dispozici platforma pro online řešení sporů (OS) na adrese: Alternativní řešení sporů (ADR) nepoužíváme.

[N] Light Bluish Gray Brick, Modified 1 x 2 with Masonry Profile (Brick Profile)
Kód EAN
4262361777069
Výrobce
Doporučený věk
od 3 let
Obsahuje baterie
Ne
Barva
Světle šedá
Hmotnost
79 g
Počet dílů
100
Obsah balení
LEGO® 1x2 Mauersteine Hochsteine Hellgrau - 98283 NEU! Menge 100x
Tematický svět LEGO
Číslo produktu
98283

Kód EAN
4262361777069
Výrobce
Doporučený věk
od 3 let
Obsahuje baterie
Ne
Barva
Světle šedá
Hmotnost
79 g
Počet dílů
100
Obsah balení
LEGO® 1x2 Mauersteine Hochsteine Hellgrau - 98283 NEU! Menge 100x
Tematický svět LEGO
Číslo produktu
98283
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro LEGO® Green Stuff Rostliny Listy Smíšené NOVINKA! Množství 50x
LEGO® Green Stuff Rostliny Listy Smíšené NOVINKA! Množství 50x
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 15
473,59 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 100x
LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 100x
757,17 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 98283 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 98283 NEW! Množství 50x
445,90 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 2x4 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3001 NEW! Množství 50x
LEGO® 2x4 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3001 NEW! Množství 50x
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
381,99 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Stavební deska LEGO® Classic Grey, 10701
Stavební deska LEGO® Classic Grey, 10701
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 56
444,55 Kč
Prodejce: BricksDirect
Obrázek produktu pro LEGO® Green Stuff Rostliny Listy Smíšené NOVINKA! Množství 25x
LEGO® Green Stuff Rostliny Listy Smíšené NOVINKA! Množství 25x
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 15
294,41 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 2x4 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3001 NEW! Množství 100x
LEGO® 2x4 kostky Vysoké kostky Světle šedá - 3001 NEW! Množství 100x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
637,04 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x4 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 15533 NEW! Množství 50x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
598,87 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x1 Květina se třemi listy Světle zelená - 32607 NOVINKA! Množství 100x
LEGO® 1x1 Květina se třemi listy Světle zelená - 32607 NOVINKA! Množství 100x
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
294,41 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Střešní tašky LEGO® MOC Světle šedá Tmavě šedá Smíšené hory a skály Postav si! NOVINKA! Množství 50x
Střešní tašky LEGO® MOC Světle šedá Tmavě šedá Smíšené hory a skály Postav si! NOVINKA! Množství 50x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
680,54 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® Bricks Special Light Grey Mixed NEW! Množství 250x
LEGO® Bricks Special Light Grey Mixed NEW! Množství 250x
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
1 479,43 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 2x4 kostky High Green - 3001 NOVINKA! Množství 50x
LEGO® 2x4 kostky High Green - 3001 NOVINKA! Množství 50x
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
443,53 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké kostky Světle béžová - 98283 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké kostky Světle béžová - 98283 NEW! Množství 50x
395,01 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Velký kreativní box LEGO®
Velký kreativní box LEGO®
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 226
1 147,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Obrázek produktu pro LEGO® 1x4 Wall bricks High bricks Světle šedá - 15533 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x4 Wall bricks High bricks Světle šedá - 15533 NEW! Množství 50x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
739,72 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Střešní tašky LEGO® 1x2 Šikmá střešní taška Světle šedá na střechu - 3040 NEW! Množství 50x
Střešní tašky LEGO® 1x2 Šikmá střešní taška Světle šedá na střechu - 3040 NEW! Množství 50x
343,82 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro 100x Light Bluish Gray Brick, 1 x 1, round
100x Light Bluish Gray Brick, 1 x 1, round
369,27 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Stavební desky LEGO® 16x16 černé oboustranně stavitelné - 91405 NEW! Množství 3x
Stavební desky LEGO® 16x16 černé oboustranně stavitelné - 91405 NEW! Množství 3x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
529,93 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro Stavební desky LEGO® 8x16 tmavě šedé - 92438 NEW! Množství 3x
Stavební desky LEGO® 8x16 tmavě šedé - 92438 NEW! Množství 3x
590,29 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 nástěnné kostky High Mixed Colour - 98283 NEW! Množství 250x
LEGO® 1x2 nástěnné kostky High Mixed Colour - 98283 NEW! Množství 250x
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
887,66 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké kostky Tmavě béžová - 98283 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x2 Nástěnné kostky Vysoké kostky Tmavě béžová - 98283 NEW! Množství 50x
318,37 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 2x4 kostky Vysoké kostky Bílá - 3001 NEW! Množství 250x
LEGO® 2x4 kostky Vysoké kostky Bílá - 3001 NEW! Množství 250x
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
969,03 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 nástěnné kostky High Mixed Colour - 98283 NEW! Množství 100x
LEGO® 1x2 nástěnné kostky High Mixed Colour - 98283 NEW! Množství 100x
590,51 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro 50 kusů 1x2 profilových stěnových cihel, barevně namíchaných
50 kusů 1x2 profilových stěnových cihel, barevně namíchaných
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
413,95 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 250x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 250x
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 183,55 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 250x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 250x
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 183,55 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 50x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Světle šedá - 98283 NEW! Množství 50x
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
399,45 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop
Obrázek produktu pro LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 98283 NEW! Množství 100x
LEGO® 1x2 Wall bricks Vysoké cihly Tmavě šedá - 98283 NEW! Množství 100x
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
711,31 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop

Hodnocení zákazníků

2. prosince 2021
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Počet dílů 250
21. ledna 2022
Ověřený nákup
Nahlásit
Bohužel byl nejprve doručen nesprávný výrobek -> opětovné zaslání.
Počet dílů 100
5. května 2026
Ověřený nákup
Počet dílů 100
19. dubna 2026
Ověřený nákup
Počet dílů 100
11. října 2025
Ověřený nákup
Počet dílů 100
31. prosince 2023
Ověřený nákup
Počet dílů 100
8. června 2023
Ověřený nákup
Počet dílů 250
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro LEGO Friends Kavárna plná rostlin a květinářství, Sada na stavění, 9 rok/roky, Plast, 1138 kusů, 1,35 kg
LEGO Friends Kavárna plná rostlin a květinářství, Sada na stavění, 9 rok/roky, Plast, 1138 kusů, 1,35 kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
2 041,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aspekto
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Audi RS Q e-tron
Audi RS Q e-tron
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 100
4 117,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aspekto
Obrázek produktu pro LEGO Friends Dům včelařů a květinová zahrada, Sada na stavění, 12 rok/roky, Plast, 1161 kusů, 1,43 kg
LEGO Friends Dům včelařů a květinová zahrada, Sada na stavění, 12 rok/roky, Plast, 1161 kusů, 1,43 kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
2 238,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aspekto
Obrázek produktu pro LEGO Eevee, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 587 kusů, 715 g
LEGO Eevee, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 587 kusů, 715 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 413,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro LEGO Super Mario Všemocný Bowser™, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 2807 kusů, 4,08 kg
LEGO Super Mario Všemocný Bowser™, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 2807 kusů, 4,08 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 28
7 023,48 Kč
Prodejce: RC_Welt
Obrázek produktu pro Vikingská vesnice
Vikingská vesnice
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
3 793,17 Kč
Prodejce: ZakupywGodzine
Obrázek produktu pro Divoká zvířata Asie
Divoká zvířata Asie
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
2 417,78 Kč
Prodejce: spassamdrucken
Obrázek produktu pro LEGO Super Mario Plážová jízda s Big Urchinem – rozšiřující set, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 536 kusů, 755 g
LEGO Super Mario Plážová jízda s Big Urchinem – rozšiřující set, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 536 kusů, 755 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
1 578,11 Kč
Prodejce: RC_Welt
Obrázek produktu pro 21061 - LEGO Architecture - Notre-Dame de Paris
21061 - LEGO Architecture - Notre-Dame de Paris
5 815,73 Kč
Prodejce: PAKOGROUP
Obrázek produktu pro LEGO Super Mario Dobrodružství s Luigim – startovací set, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 280 kusů, 525 g
LEGO Super Mario Dobrodružství s Luigim – startovací set, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 280 kusů, 525 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 27
1 526,89 Kč
Prodejce: RC_Welt
Obrázek produktu pro LEGO Botanicals Kytice slunečnic, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 686 kusů, 665 g
LEGO Botanicals Kytice slunečnic, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 686 kusů, 665 g
1 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro LEGO Star Wars Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera, Sada na stavění, 9 rok/roky, Plast, 474 kusů, 710 g
LEGO Star Wars Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera, Sada na stavění, 9 rok/roky, Plast, 474 kusů, 710 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 50
2 407,98 Kč
Prodejce: PAKOGROUP
Obrázek produktu pro LEGO ICONS Shelby Cobra 427 S/C, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 1241 kusů, 1,57 kg
LEGO ICONS Shelby Cobra 427 S/C, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 1241 kusů, 1,57 kg
3 657,87 Kč
Prodejce: ZakupywGodzine
Obrázek produktu pro LEGO Iconic Fotbalové ikony, Sada na stavění, 10 rok/roky, Plast, 899 kusů, 1,38 kg
LEGO Iconic Fotbalové ikony, Sada na stavění, 10 rok/roky, Plast, 899 kusů, 1,38 kg
2 723,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro LEGO DUPLO Rodinný dům, Sada na stavění, 2 rok/roky, Plast, 84 kusů, 1,36 kg
LEGO DUPLO Rodinný dům, Sada na stavění, 2 rok/roky, Plast, 84 kusů, 1,36 kg
1 522,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Duna: Atreides Royal Ornithopher
Duna: Atreides Royal Ornithopher
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 32
3 789,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StreetBrands
Obrázek produktu pro LEGO Super Sonic vs. Egg Drillster, Sada na stavění, 8 rok/roky, Plast, 590 kusů, 973 g
LEGO Super Sonic vs. Egg Drillster, Sada na stavění, 8 rok/roky, Plast, 590 kusů, 973 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
1 881,00 Kč
Prodejce: MagicalGames
Obrázek produktu pro 71048 - LEGO Minifigures - Série 27 - sada 12 figurek
71048 - LEGO Minifigures - Série 27 - sada 12 figurek
1 766,63 Kč
Prodejce: PAKOGROUP
Obrázek produktu pro LEGO Botanicals Kytice, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 756 kusů, 761 g
LEGO Botanicals Kytice, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 756 kusů, 761 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 335
1 288,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro LEGO NINJAGO Coleův titanový dračí oblek, Sada na stavění, 12 rok/roky, Plast, 1055 kusů, 1,46 kg
LEGO NINJAGO Coleův titanový dračí oblek, Sada na stavění, 12 rok/roky, Plast, 1055 kusů, 1,46 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
2 595,95 Kč
Prodejce: spassamdrucken