5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Další informace o reklamě
Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap3 898,22 Kč/1kg
526,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dalli pflanzliche Kernseife 375 g213,07 Kč/1kg
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Biofresh - Mýdlo na ruce Rose Bouquet 50 gr Rose of Bulgaria
1 085,77 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Lux Soft Touch toaletní mýdlo 80 g
728,25 Kč/1l
58,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prodn rov mdlo Rose of Bulgaria
2 183,50 Kč/1kg
218,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kappus 3-3009, Kůže, Tuhé mýdlo, Krém, Kulatý, 125 g, 1 kusů
2 298,88 Kč/1kg
287,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Glycerinové mýdlo Rose Handmade
2 490,50 Kč/1kg
199,24 Kč
Prodejce: Emerosa

Mýdlo LUX 80 g Purple Magical
11,84 Kč/1kg
22,74 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Kurkumové mýdlo Holy Lama v palmovém listu – sada 2 ks – 100 g
1 034,99 Kč/1kg
1 099,99 Kč
-65,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 034,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

Bulharsk re Originln mdlov houbika 70 g
9 321,67 Kč/1l
279,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bulharsk rov mdlo Rose Original, 100 g
859,10 Kč/1l
85,91 Kč
Prodejce: Inaris_International

Bulfresh - Masážní houba s růžovým mýdlem
1 019,71 Kč/1kg
71,38 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Tekut mdlo s rovou vodou s dvkovaem (300ml), 49609
318,60 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: RosesOils

Dalli, Přírodní šedé mýdlo, 3x100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
186 966,66 Kč/1kg
56,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toaletní mýdlo 125 g Růže
1 682 615,38 Kč/1kg
218,74 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 171,93 Kč/1kg
475,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lux mýdlo Bright Impress s japonskou kamélií a citrusovým olejem 3x 80g
5,92 Kč/1kg
22,74 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Exkluzivní mýdlo s okvětními lístky růží je jedinečné, přirozeně aromatické mýdlo vyrobené z růžového oleje, růžové vody a sušených okvětních lístků damašské růže. Zanechává pokožku hedvábně jemnou a hloubkově vyčištěnou. Jeho jemná růžová voda reguluje vlhkost pokožky během mytí a hýčká smysly uklidňující vůní růže. Chrání pokožku před škodlivými vlivy a má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Zklidňuje tak citlivou pokožku a zároveň ji zanechává osvěženou a vyživenou. Kokosový a palmojádrový olej pokožku jemně a důkladně čistí a zanechávají ji pružnou a elastickou. Dokonalá kompozice čištění a péče.
Mýdlo bylo navrženo pro jemné čištění a okouzlující péči o pokožku. Pro citlivou pokožku je uklidňující a zklidňuje její podráždění. Vysoce kvalitní růžový olej vyživuje a regeneruje pokožku z hloubky. Glycerin pokožku zjemňuje a dodává jí ochranný film. Pokožka pohlazená jedinečnou růžovou vůní je po umytí jemná a vláčná. Exkluzivní mýdlo s okvětními lístky růží je vhodné i pro jemný peeling, protože sušené okvětní lístky růží jemně odlupují odumřelé částečky pokožky. Exfoliační vlastnosti přírodního mýdla zajišťují zářivou a svěží pleť.
Exkluzivní mýdlo s okvětními lístky růží neobsahuje parafíny, umělá barviva ani konzervační látky, takže je vhodné i pro citlivé typy pleti. Neobsahuje ropné deriváty a je vyrobeno bez testování na zvířatech.
Růže je v mnoha kulturách od pradávna symbolem půvabu, lásky a krásy. Má různé vlastnosti pro péči o pleť a dodnes se úspěšně používá v kosmetickém průmyslu.
Použití: Namydlete si ruce teplou vodou a opláchněte mýdlo teplou vodou.
- Rozměry
- 9,0 x 6,5 x 3,5 cm
- Model
- Regina Roses
- Hmotnost
- 108 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- palmát sodný, palmojádrový sodný, aqua, parfum, glycerin, chlorid sodný, edta tetrasodná, etidronát tetrasodný, květová voda z růže damašské, otruby z triticum vulgare, květ růže damašské, listový olej z pelargonie růžové, ci 18050
- Výrobce
- Biofresh
- Kód EAN
- 3800200965683
- Číslo produktu
- 307001
- Rozměry
- 9,0 x 6,5 x 3,5 cm
- Model
- Regina Roses
- Hmotnost
- 108 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- palmát sodný, palmojádrový sodný, aqua, parfum, glycerin, chlorid sodný, edta tetrasodná, etidronát tetrasodný, květová voda z růže damašské, otruby z triticum vulgare, květ růže damašské, listový olej z pelargonie růžové, ci 18050
- Výrobce
- Biofresh
- Kód EAN
- 3800200965683
- Číslo produktu
- 307001
K tomu se hodí také

Biofresh Krm na ruce s rovou vodou (75ml), 10624
3 164,93 Kč/1l
237,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Parfm Re 50Ml, 30737
4 461,60 Kč/1l
241,43 Kč
-18,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Tělové mléko z růžové vody Rose of Bulgaria 330 ml
294,82 Kč/1l
97,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Biofresh Hydratan pleov krm z rov vody (100ml), 33484
2 559,60 Kč/1l
255,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Tusfrd Gel Rzss 330Ml, 30731
381,27 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Balzm na rty z rov vody (5ml), 30738
14 276,00 Kč/1l
71,38 Kč
Prodejce: RosesOils

Pleov krm proti vrskm s rovm olejem
4 998,80 Kč/1kg
249,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Biofresh Rose of Bulgaria Badesalz 360 g
332,72 Kč/1kg
119,78 Kč
Prodejce: RosesOils

Noční vyživující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Night Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Denní zklidňující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Day Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Pleťové sérum proti vráskám B-EFEKT s růžovým olejem Regina Roses 40 ml
8 146,25 Kč/1l
325,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

parfém s růžovým olejem Regina Roses 50 ml
6 733,80 Kč/1l
336,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
266,43 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Biofresh - Mýdlo na ruce Rose Bouquet 50 gr Rose of Bulgaria
1 085,77 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Alba Grup - Růžový džem 230 gr. od Bulgariën
386,60 Kč/1kg
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Přírodní růžová voda s pumpičkou Rose of Bulgaria 230 ml
499,74 Kč/1l
114,94 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Drkov sada (mal) sprchov gel, rov mdlo a denn krm Rose of Bulgaria
1 479,92 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: RosesOils

BRUBAKER Sada 3 růžových olejů - ženskost, smyslnost a boj proti stárnutí - dárková sada esenciálních olejů 3 x 10 ml růžového oleje Natural & Vegan
5 833,00 Kč/1l
174,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Biofresh - Rosen Parfum 25 ml Rose of Bulgaria
8 663,60 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: RosesOils

Lux Soft Touch toaletní mýdlo 80 g
728,25 Kč/1l
58,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rose Natural of Bulgaria krém na obličej a tělo s růžovou vodou bez parabenů 300ml
560,57 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Dámský parfém z růžové vody vzorek Rose of Bulgaria 2,1 ml
20 161,91 Kč/1l
42,34 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Regina Roses dmsk drkov sada krm na obliej sprchov gel mdlo
2 062,76 Kč/1l
328,42 Kč
-111,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
216,59 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Non krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Pleťový krém z růžové vody proti stárnutí s koenzymem Q10 (50ml), 49682
3 847,40 Kč/1l
192,37 Kč
Prodejce: RosesOils

Mýdlo LUX 80 g Purple Magical
11,84 Kč/1kg
22,74 Kč
Prodejce: LAVONIO

Biofresh Krm na ruce s rovm olejem a Q10 (50ml), 42496
112 920,00 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh – Růžová voda 3 x 330 ml Bulharská růže
1 173,21 Kč/1l
387,16 Kč
Prodejce: RosesOils

Bulharsk re Parfm Re originl, 30 ml
8 655,33 Kč/1l
317,00 Kč
-57,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Glycerinové mýdlo Rose Handmade
2 490,50 Kč/1kg
199,24 Kč
Prodejce: Emerosa
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l