5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Hauschka Hydratační krém na ruce 50ml28 030,00 Kč/1l
1 441,45 Kč
-39,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 401,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Sudocrem Antiseptický hojivý krém 60 g5 571,29 Kč/1kg
389,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Krém na ruce IDC Institute Skinfood Banana2 124,75 Kč/1l
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzivně hydratační krém na ruce6 094,00 Kč/1l
304,70 Kč
Prodejce: Exporgin

Biofresh Krm na ruce s rovou vodou (75ml), 10624
3 164,93 Kč/1l
237,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bulfresh - Krém na ruce Rose 75 ml s Q10, vitamínem E a B5
1 000,13 Kč/1l
75,01 Kč
Prodejce: RosesOils

Krem do rk Rany Bulgarian Rose Originals - Krm na ruce 50 ml
5 047,20 Kč/1l
252,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Apivita Intenzivn hydratan krm na ruce
3 238,80 Kč/1l
261,85 Kč
-99,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,94 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Pnsk krm na ruce s rovm olejem
4 788,80 Kč/1l
239,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Krauterhof Krm na ruce a nehty s panthenolem Bez paraben
2 870,40 Kč/1l
287,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Atrix Intensive, krm na ruce s hemnkem, 250 ml
1 171 966,61 Kč/1kg
351,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Eucerin ph5 krém na ruce 2x75ml
2 786,47 Kč/1l
417,97 Kč
Prodejce: somnia24

Isdin Ureadin hydratační krém na ruce 50ml
152 999,99 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
4 506,00 Kč/1l
225,30 Kč
Prodejce: MANADA

Solverx krém na ruce pro citlivou pokožku 50ml
5 860,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dermasence Adtop krém na ruce 50 ml
3 993,40 Kč/1l
199,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Eudermin Hydratační krém na ruce 100ml
2 876,20 Kč/1l
287,62 Kč
Prodejce: somnia24

VINOPERFECT krém na ruce proti skvrnám 50 ml
8 329,20 Kč/1l
416,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ducray Ictyane Handcreme 50ml
7 667,80 Kč/1l
383,39 Kč
Prodejce: somnia24

7suns 97organický krém na ruce 75ml
1 853,33 Kč/1l
139,00 Kč
Prodejce: TanningParadise
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Poskytuje okamžitou obnovu a regeneraci pokožky rukou. Obsahuje silikon, který chrání pokožku rukou před agresivním prostředím, jako je chlad, voda a vítr. Krém na ruce obsahuje koenzym Q10, panenský olivový olej a růžový olej, které pomáhají celkové regeneraci pokožky rukou. Dochází ke zlepšení jejího tónu a elasticity. Vaše ruce budou krásné a mladistvé. Krém na ruce je výborný a vhodný pro každou pokožku, zejména pro suchou a citlivou, je antialergický.
Neobsahuje PARABENY ani agresivní konzervační látky.
Použití:
Krém na ruce používejte každý den.
Extrémně jemný a rychle se vstřebávající krém. Obsahuje 100% čistý bulharský růžový olej, zjemňuje, zklidňuje a chrání ruce před vnějšími stresovými faktory. Zlepšuje pružnost a elasticitu pokožky a udržuje ruce krásné a mladé.
- Rozměry
- 13,5 x 5,0 x 3,5 cm
- Hmotnost
- 0.75 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- AQUA, DIMETHICONE, GLYCERIN, OLEA EUROPAEA OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, GLYCERYL STEARATE SE, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH - 7, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, LECITHIN, CARNITINE, UBIQUINONE, PARFUM, PANTHENOL, BHT, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, HYDROXYACETOPHENONE
- Výrobce
- Biofresh
- Kód EAN
- 3800200965676
- Číslo produktu
- 311001
- Rozměry
- 13,5 x 5,0 x 3,5 cm
- Hmotnost
- 0.75 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- AQUA, DIMETHICONE, GLYCERIN, OLEA EUROPAEA OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, GLYCERYL STEARATE SE, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH - 7, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, LECITHIN, CARNITINE, UBIQUINONE, PARFUM, PANTHENOL, BHT, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, HYDROXYACETOPHENONE
- Výrobce
- Biofresh
- Kód EAN
- 3800200965676
- Číslo produktu
- 311001
K tomu se hodí také

Biofresh Krm na ruce s rovou vodou (75ml), 10624
3 164,93 Kč/1l
237,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Tusfrd Gel Rzss 330Ml, 30731
381,27 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

Denní zklidňující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Day Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Non krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Pleťový krém z růžové vody proti stárnutí s koenzymem Q10 (50ml), 49682
3 847,40 Kč/1l
192,37 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Balzm na rty z rov vody (5ml), 30738
14 276,00 Kč/1l
71,38 Kč
Prodejce: RosesOils

Tělové mléko z růžové vody Rose of Bulgaria 330 ml
294,82 Kč/1l
97,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Biofresh Hydratan pleov krm z rov vody (100ml), 33484
2 559,60 Kč/1l
255,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh - Denn krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,80 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Rose of Bulgaria on krm s rovou vodou 25 ml
5 605,67 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Noční vyživující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Night Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Drkov sada (mal) sprchov gel, rov mdlo a denn krm Rose of Bulgaria
1 479,92 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Noční krém 50 ml (s arganovým olejem) Royal Rose
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Rose Natural of Bulgaria krém na obličej a tělo s růžovou vodou bez parabenů 300ml
560,57 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

parfém s růžovým olejem Regina Roses 50 ml
6 733,80 Kč/1l
336,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Parfm Re 50Ml, 30737
4 461,60 Kč/1l
241,43 Kč
-18,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Alba Grup - Růžový džem 230 gr. od Bulgariën
386,60 Kč/1kg
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Pleťové sérum proti vráskám B-EFEKT s růžovým olejem Regina Roses 40 ml
8 146,25 Kč/1l
325,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dámský parfém z růžové vody vzorek Rose of Bulgaria 2,1 ml
20 161,91 Kč/1l
42,34 Kč
Prodejce: RosesOils

Victoria Beauty - Hyaluron krém na obličej 50 ml kaviár a divoké hrozny 50 - 65 let
2 840,20 Kč/1l
142,01 Kč
Prodejce: Inaris_International

Biofresh Total Lifting Concentrate s rovm olejem - pe proti strnut pleti se zjemujcm inkem 30 ml
7 797,67 Kč/1l
268,00 Kč
-34,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bulharsk re Denn krm Re originl, 50 ml
7 278,80 Kč/1l
363,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BELIANI pohovka 3místná modrá sametová chesterfield samet prošívaná obývací pokoj vintage glamour
14 740,95 Kč
-541,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BelianiCZ

Dárková sada - sprchový gel, mýdlo a krém na ruce s růží
351,10 Kč
-139,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
211,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Eveline Cosmetics Koenzym Q10 – pleťový krém, hydratace, zklidnění
1 722,60 Kč/1l
86,13 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

ampon na vlasy s rovm olejem
672,76 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, černý
11 717,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sprchov gel s rovm olejem
672,76 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Šampon na vlasy 3 x 330 ml Rose of Bulgaria
391,07 Kč/1l
387,16 Kč
Prodejce: RosesOils
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Jsem velmi spokojen se zbožím. Určitě si je objednám znovu.
Ohodnoceno dne 24. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře a rychle
Skvělé
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s ovsem, hydratace, silné nehty, jemné ruce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
129,99 Kč
-19,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 109,90 Kč/1l

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s keratinem, hydratační, silné nehty, jemné ruce



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 629,90 Kč/1l

Satin Hands Set White Tea & Citrus Hand Softener
1 326,48 Kč
Prodejce: lithuaniashop
2 652,96 Kč/1kg

Sisley Sisleya L'Integral - Krém na stárnutí rukou, 75ml
2 715,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
36 200,00 Kč/1l

Health&Beauty Intenzivní krém na ruce a nehty z černého bahna 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 570,40 Kč/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Intenzivní Krém pro Ruce 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 505,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
15 054,30 Kč/1l

Krém na ruce a nehty - 100 ml | MARTINA GEBHARDT
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 327,00 Kč/1l

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
964,78 Kč
Prodejce: apohealth
964 779,95 Kč/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
420 263,64 Kč/1kg

Č.52 - Krém na ruce 75ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
446,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 955,73 Kč/1l

Basis Sensitiv – Krém na ruce, 75 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,13 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 308,40 Kč/1l

Obnovující krém na ruce Sisley Reparatice
1 480,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders
19 741,07 Kč/1l

Lirene Vyhlazující krém na ruce 75 ml
462,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 173,07 Kč/1l

Sudocrem Antiseptický hojivý krém 60 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(75)Počet hodnocení: 75
389,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
5 571,29 Kč/1kg

Bettys Aloe Vera gel 92% na tělo, obličej a ruce 300ml
499,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
14 966,67 Kč/1l

Byredo Gypsy Water krém na ruce 30 ml UNISEX
1 137,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
37 923,67 Kč/1l

Beauty Formulas Maska na dłonie z olejkiem kokosowym, 1 para
394,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 672 500,06 Kč/1kg

Bochko krm na opruzeniny 50 ml.
218,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
4 360,00 Kč/1l