Už jen 1 ks za tuto cenu
Max Factor Creme Puff Pressed Powder pudr 75 Golden 14 g
197,00 Kč
14 071,43 Kč / 1kg
plus 129,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Revlon Pressed Powder Light 82050 355,95 Kč/1kg
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Mary Kay rozjasňující bronzer Medium Glow 2,5 g260 780,01 Kč/1kg
651,95 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Blurr Me – matující pudr216,81 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Další informace o reklamě
#02 Buff Dune – pudr YSL All Hours Hyper Bronze178 790,67 Kč/1kg
1 340,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Max Factor Creme Puder prasowany 81 Truly Fair, 14g
16 709 500,42 Kč/1kg
334,19 Kč
Prodejce: somnia24

Pudr Reloaded (Pressed Powder) 6 g, Vanilla
20 560,00 Kč/1kg
102,80 Kč
Prodejce: Revolution

Kompaktní pudr Max Factor Creme Puff 40 Krémová Slonová Kost, 14g
7 457 500,19 Kč/1kg
149,15 Kč
Prodejce: MANADA

Bronzující pudr Golden Light Bobbi Brown
121 937,78 Kč/1kg
1 097,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Rimmel Stay Matte Puder prasowany 002 Pink Blossom, 14 g
4 657 500,12 Kč/1kg
93,15 Kč
Prodejce: MANADA

Rozjasňující bronzující pudr (Bronzing Powder) 10 g, 01 Bronze
69 538,00 Kč/1kg
695,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Paese Puder upiększająco-kryjący 03 Sand, 9 g
5 639 428,42 Kč/1kg
394,76 Kč
Prodejce: Katomix

Bronzující pudr Bronze Goddess (Powder Bronzer) 21 g, 04 Deep
51 164,29 Kč/1kg
1 074,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bronzující pudr Bobbi Brown Medium
6 560,64 Kč/1kg
721,67 Kč
Prodejce: somnia24

NARS Laguna Bronzing Powder 02 Laguna (11 g)
105 492,73 Kč/1kg
1 160,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Guerlain Terracotta Luminous Bronzing Powder 01 Gold 1un
151 040,00 Kč/1kg
1 057,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Paese Puff Cloud Pressed Face Powder, 9,5 g
6 911,33 Kč/1kg
207,34 Kč
Prodejce: Visage

T.Leclerc Puder Pressed Powder
118 622,00 Kč/1kg
1 186,22 Kč
Prodejce: somnia24

Sweed Foundation Miracle Powder
136 304,28 Kč/1kg
954,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gosh Bronzující pudr 002 Natural Glow, 9 g
37 616,67 Kč/1kg
338,55 Kč
Prodejce: MANADA

Couleur Caramel Minerální kompaktní pudr 603 Golden Beige 1un
6 917,81 Kč/1kg
1 044,59 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kompaktní pudr Max Factor Creme Puff Nº 75 Golden 21 g je to, co potřebujete, abyste maximálně zvýšili svou přitažlivost! Vyzkoušejte kvalitu 100% originálních produktů Max Factor a nechte nejlepší profesionály podtrhnout vaši krásu.
- Art:
- Make-up
- Kompaktní pudr
- Povrchová úprava:
- Zmatňující
- Zářivý
- Vlastnosti: rozjasňující
- Vlastnosti: Vysoké krytí
- Barva: Nº 75 Golden
- Pohlaví:
- Dámské
- Unisex
- Složení:
- Složení: Polysorbát 60
- Propylparaben
- Sorbitan sesquioleát
- Kyselina stearová
- Voda (Aqua)
- Amyl cinnamal
- Benzylsalicylát
- Bha
- Bht
- Uhličitan vápenatý
- Skořicový alkohol
- Citronellol
- Kumarin
- Eugenol
- Hydroxycitronellal
- Linalool
- Methylparaben
- Paraffinum liquidum
- Lanolinový olej
- Stearan zinečnatý
- Parfém
- CI 77491
- CI 77492
- Kapacita:
- 14 g
- 21 g
Dekorativní kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Pudry značky Max Factor vám pomohou vytvořit dokonalý look.
Objevte dokonalost s kompaktním pudrem Max Factor Creme Puff v odstínu 75 Golden. Tento vysoce kvalitní pudr je ideální pro všechny typy pleti a zajišťuje bez matný vzhled. Jemná textura zajišťuje rovnoměrné krytí a hedvábně jemný pocit na pleti. Tento univerzální kompaktní pudr dodá vaší pleti dokonalý vzhled, ať už jej použijete jako samostatnou bázi, nebo jako podkladový krém. Zažijte dlouhotrvající svěžest a eleganci při každém použití. Je ideální pro každodenní použití i speciální příležitosti a nabízí spolehlivý a dlouhotrvající výkon, takže můžete vypadat sebevědomě po celý den.
MAX FACTOR_Creme Puff Pressed Powder pudr prasowany 75 odstín Golden 14g
- Hmotnost
- 14 g
- Složení
- Max Factor Creme Puff Pressed Powder Puder prasowany 75 Golden, 14 g
- Výrobce
- Kód EAN
- 3616302748723
- Hmotnost
- 14 g
- Složení
- Max Factor Creme Puff Pressed Powder Puder prasowany 75 Golden, 14 g
- Výrobce
- Kód EAN
- 3616302748723
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Bourjois Healthy Mix Clean Wegański podkład rozświetlający 51 Light Vanilla, 30ml
8 560 000,22 Kč/1kg
342,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte

Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml
3 528,79 Kč/1kg
3 352,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ARTDECO Rich Treatment Foundation, Krém, Vyhlazující, Béžová, Vanilla Rose, Zářivý, 20 ml
16 650,00 Kč/1l
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon Kerastase Symbiose, hydratační, proti lupům
4 346,72 Kč/1l
1 086,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vichy Dermablend Korekta 3D fluid korygujący nr 45 Gold 30ml
11 680 800,30 Kč/1kg
584,04 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 473ml
477,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sesderma HIDRAVEN, Čisticí krém, Ženy, Citlivá pokožka, Čisticí, Pumpovacíc lahvička, 300 ml
1 890,23 Kč/1l
567,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Healthy Mix makeup Clean & Vegan Radiant Foundation pro ženy 30 - 52,5C Rose Beige - BOURJOIS Paris
7 271,00 Kč/1l
262,27 Kč
-44,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
218,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Johnsons Baby Öl Aloe Vera 500ml
637,28 Kč/1l
318,64 Kč
Prodejce: somnia24

Kosmetický krém s esenciálním olejem levandule od značky Payot Herbier, 50ml
25 787,20 Kč/1l
1 289,36 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
2 310,57 Kč/1l
693,17 Kč
Prodejce: somnia24

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professional Mask 500 ml
1 614,00 Kč/1l
870,95 Kč
-63,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
807,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon ColorStay, Pumpovacíc lahvička, Tekutina, Suchá pokožka, Normální pokožka, Hluboký, Střední, Cool, Béžová
8 894,33 Kč/1l
266,83 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oreal Paris Matující Pudr True Beige 130, 9g - 24H Fresh Wear, Infaillible. Krytí a matný efekt po celý den.
45 682 001,15 Kč/1kg
456,82 Kč
Prodejce: TR8

OPI Nail Lacquer lak na nehty Buttafly 15 ml
21 066,67 Kč/1l
316,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Revlon ColorStay, Pumpovacíc lahvička, Tekutina, Smíšená pleť, Mastná pleť, Béžová, Medium Beige, 30 ml
7 500,00 Kč/1l
225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Paris Infaillible 32H Fresh Wear Podkład do twarzy 140 Golden Beige, 30 ml
9 279 800,23 Kč/1kg
463,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rene Furterer Naturia Gentle Micellar Shampoo čisticí šampon pro všechny typy vlasů 400 ml
919,07 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kompaktní pudr Max Factor Creme Puff 40 Krémová Slonová Kost, 14g
7 457 500,19 Kč/1kg
149,15 Kč
Prodejce: MANADA

Max Factor Facefinity Compact, Univerzální pleť, Natural Rose, Béžová, Pouzdro, Stlačený pudr, Matný
29 100,00 Kč/1kg
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bourjois Healthy Mix Clean Wegański podkład 53 Light Beige, 30ml
8 358,33 Kč/1l
250,75 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PUPA Rtěnka PUPA Miss Pupa Ultra Brilliant Lipstick 2,4 ml
8 490,40 Kč/1kg
424,52 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Healthy Mix makeup Clean & Vegan Radiant Foundation pro ženy 30 - 54N Beige - BOURJOIS Paris
6 256,50 Kč/1kg
250,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Max Factor Creme Puder prasowany 81 Truly Fair, 14g
16 709 500,42 Kč/1kg
334,19 Kč
Prodejce: somnia24

Bourjois 123 Perfect, Pumpovacíc lahvička, Tekutina, Smíšená pleť, Lehký, Light Vanilla, Přírodní
10 366,67 Kč/1l
311,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken All Soft Mega Curls Hydramelt bezoplachová péče pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml
3 940,00 Kč/1l
661,00 Kč
-70,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
591,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gel na vlasy, Pánské, Všechny vlasy, 250 ml, Fixační, Tuba
677,76 Kč/1l
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Magic Studio Powerful Cosmetics Lighting Pearls 52g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
122,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 249,81 Kč/1kg

Revlon Pressed Powder Light 820
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
50 355,95 Kč/1kg

INGLOT Blur Effect Lose Powder 092 Mocha Blur 6 g
1 046,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
174 423,33 Kč/1kg

INGLOT Blur Effect Lose Powder 091 Vanilla Blur 6 g
1 046,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
174 423,33 Kč/1kg

INGLOT Multifunkční bronzující pudr 80, 10 g
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
92 482,00 Kč/1kg

MARY KAY Konturovací pudr Silky Setting Powder fixierendes Puder Light-to-Medium Ivory 8g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
84 315,00 Kč/1kg

MARY KAY Konturovací pudr Silky Setting Powder fixierendes Puder Light Ivory 8g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
84 315,00 Kč/1kg

MARY KAY Konturovací pudr Silky Setting Powder fixierendes Puder light beige 8g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
84 315,00 Kč/1kg

MARY KAY Konturovací pudr Silky Setting Powder fixierendes Puder Deep Ivory 8g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
84 315,00 Kč/1kg

Mary Kay Průsvitný sypký pudr 11g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
61 320,00 Kč/1kg

MARY KAY Konturovací pudr Silky Setting Powder Setting Powder Light-to-Medium Beige 8g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
84 315,00 Kč/1kg

Mary Kay rozjasňující bronzer Medium Glow 2,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
651,95 Kč
Prodejce: lithuaniashop
260 780,01 Kč/1kg

Mary Kay rozjasňující bronzer Deep Glow 2,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
651,95 Kč
Prodejce: lithuaniashop
260 780,01 Kč/1kg

INGLOT Freedom System Sculpting Puder, 512:509
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
150 884,00 Kč/1kg

INGLOT Multicolour System Bronzing a Illuminating pudr 12 8,8 g
741,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
84 306,82 Kč/1kg

Magic Studio | Bronzing Pearls - 52 g - Bronzující pudr - Snadno se nanáší - Přirozený efekt



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 249,81 Kč/1kg

Sisley Phyto-Poudre Compacte - N°2 Natural - 12 gr - Make-up-Poeder



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 863,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders
155 301,67 Kč/1l

Eveline Cosmetics Wonder Match – bronzer, dlouhotrvající efekt, lesklý finiš
377,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
7 543,80 Kč/1kg

Sisley Pudrový kompaktní bronzer s leskem stříbra, 12g
1 805,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders
90 255 002,28 Kč/1kg

Sisley Sisley, Puder do twarzy w kompakcie Rosy, 12g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 757,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
146 450,00 Kč/1l