5,0



Na základě 3 hodnocení
Wilkin & Sons Tiptree, konfitura "Little Scarlet" – jedinečná jahodová marmeláda nejvyšší kvality!
314,36 Kč
924,59 Kč / 1kg
plus 239,63 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 27m 10s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g640,37 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Darbo malinová marmeláda extra scezená ovocná pomazánka 450g364,80 Kč/1kg
164,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo Ovocná pomazánka s divokými borůvkami Natural Fruit Rich 200g605,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
d’arbo 268994000 d’arbo Heidelbeer Konfitüre, 450,0 g388,51 Kč/1kg
174,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Lemon Curd 320g
368,94 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Den gamle Fabrik Jahodová ovocná pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
236,24 Kč
-22,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g
1 101,61 Kč/1kg
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hruškový džem extra s citronem, 350 g (120g ovoce na 100g džemu)
0,62 Kč/1kg
215,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Extra džem - jahodový 225g
462,31 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Marmeláda z hořkých pomerančů - Bitterorangen Marmelade 220g
354,32 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Agrisicilia Marmellata Arance Amare 360 g marmeláda z hořkých pomerančů
329,78 Kč/1l
118,72 Kč
Prodejce: foodperium

Nízkoslazená borůvková marmeláda Łowicz 240 g
218,30 Kč/1kg
122,82 Kč
-28,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,87 Kč
Prodejce: Katomix

Valenzi divoké brusinky typické ovocné a trpké chuti 2000g
425,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konfitüre Extra - Hagebutte 225g | ANNES FEINSTE
377,60 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Darbo jemné šípky ceděné
343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konfitüre Extra - Himbeere 225g | ANNES FEINSTE
410,09 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Bonne Maman jahodový džem jemně pasírovaný 345 g – ovocná pomazánka
554,75 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato pečlivě vybraná, sytě červená marmeláda z divokých jahod má chuť, jako byste právě prošli lesem a nasbírali jahody přímo z keřů. Je prostě vynikající! Ve skutečnosti musí být intenzivně sladká a aromatická odrůda jahod "Little Scarlet", kvůli svým drobným plodům, které se jen zřídka zvětší než minci, sklizena s velkou opatrností. A společnost Wilkin and Sons, nejstarší a pravděpodobně nejlepší výrobci marmelád v Anglii, jsou jediní, kteří tuto odrůdu jahod kdy pěstovali. Není divu, že tato marmeláda je jejich nejznámějším produktem. Říká se, že je to i oblíbená marmeláda Jamese Bonda. Skvěle se hodí k pečivu, jako jsou scones, máslové croissanty nebo opečené bílé pečivo, k jogurtu a dezertům.
Společnost Wilkin & Sons je od roku 1885 jedním z nejstarších a nejtradičnějších výrobců marmelád v Anglii a je známá i daleko za hranicemi ostrova. Společnost je v rukou rodiny zakladatelů již po několik generací, což je pravděpodobně důvodem její výjimečné kvality. Jak si Arthur Charles Wilkin oblíbil, velká část ovoce se stále pěstuje přímo v Tipptree / hrabství Essex, protože jen tak lze přesně ovlivnit kvalitu ovoce. Není proto divu, že džemy a ovocné pomazánky od společnosti WILKIN & SONS mají mimořádně lahodnou a intenzivní chuť a získaly si celosvětovou proslulost. Džemy Wilkin & Sons dnes najdete na snídaňových bufetech h hotelů po celém světě. Společnost je světově proslulá svou odrůdou LITTLE SCARLETT, velmi aromatickým džemem z těžko pěstovatelných jahod. Už samotný sběr jahod je umění, protože jsou drobné a jejich pěstování a sklizeň vyžadují velké úsilí. Chuť džemu však vše vynahradí a ukazuje, proč je společnost WILKIN & SONS z Velké Británie kolébkou těch nejlepších džemů.
Společnost Wilkin & Sons je od roku 1885 jedním z nejstarších a nejtradičnějších výrobců marmelád v Anglii a je známá i daleko za hranicemi ostrova. Společnost je v rukou rodiny zakladatelů již po několik generací, což je pravděpodobně důvodem její výjimečné kvality. Jak si Arthur Charles Wilkin oblíbil, velká část ovoce se stále pěstuje přímo v Tipptree / hrabství Essex, protože jen tak lze přesně ovlivnit kvalitu ovoce. Není proto divu, že džemy a ovocné pomazánky od společnosti WILKIN & SONS mají mimořádně lahodnou a intenzivní chuť a získaly si celosvětovou proslulost. Džemy Wilkin & Sons dnes najdete na snídaňových bufetech h hotelů po celém světě. Společnost je světově proslulá svou odrůdou LITTLE SCARLETT, velmi aromatickým džemem z těžko pěstovatelných jahod. Už samotný sběr jahod je umění, protože jsou drobné a jejich pěstování a sklizeň vyžadují velké úsilí. Chuť džemu však vše vynahradí a ukazuje, proč je společnost WILKIN & SONS z Velké Británie kolébkou těch nejlepších džemů.
- Seznam přísad
- Cukr, lesní jahody, želírující látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 1128; Energie (kcal): 266; Tuky (g)0; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0; Sacharidy (g): 65; z toho cukr (g): 65; Bílkoviny (g): 0; Sůl (g): 0
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- Wilkin & Sons Limited, Tiptree, Colchester, Essex. CO5 0RF, Großbritannien
- Prodejní název
- Confitüre
- Výrobce
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Číslo produktu
- MIC/30306
- Kód EAN
- 004364715001143647150011
- Seznam přísad
- Cukr, lesní jahody, želírující látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 1128; Energie (kcal): 266; Tuky (g)0; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0; Sacharidy (g): 65; z toho cukr (g): 65; Bílkoviny (g): 0; Sůl (g): 0
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- Wilkin & Sons Limited, Tiptree, Colchester, Essex. CO5 0RF, Großbritannien
- Prodejní název
- Confitüre
- Výrobce
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Číslo produktu
- MIC/30306
- Kód EAN
- 004364715001143647150011
K tomu se hodí také

Džem Old Times Orange od společnosti Wilkin & Sons z Anglie
704,65 Kč/1kg
239,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Wilkin & Sons - Džem z černoplodé šílenky - 340 g
491,12 Kč/1kg
166,98 Kč
Prodejce: artbook-service

Fíková marmeláda "Zelené fíky".
704,65 Kč/1kg
239,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Bünting Darjeeling first Flush 35g
1 704,00 Kč/1kg
68,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Lemon Curd 320g
368,94 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Džem s zázvorem.
704,65 Kč/1kg
239,58 Kč
Prodejce: artbook-service

340 g kompotu z kyselých třešní (Sauerkirsch) od společnosti Gl. W&S
704,65 Kč/1kg
239,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

d’arbo 268994000 d’arbo Heidelbeer Konfitüre, 450,0 g
388,51 Kč/1kg
174,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Ovocná pomazánka s divokými borůvkami Natural Fruit Rich 200g
605,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Pomerančová marmeláda, 340 g
398,38 Kč/1l
135,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Hruškový džem extra s citronem, 350 g (120g ovoce na 100g džemu)
0,62 Kč/1kg
215,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Muh Muhs Original Toffee Spread s příchutí karamelu 245g
230,20 Kč/1kg
56,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff švestkový džem nesrovnatelně lahodné chuti 250g
518,92 Kč/1kg
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick ovocná pomazánka z černého rybízu 250g
510,20 Kč/1kg
127,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dżem agrestowy Her z owoców agrestu 280 g
92,86 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra borůvková snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
371,59 Kč/1kg
126,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka - ostružinová 200g
475,75 Kč/1kg
98,55 Kč
-3,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,15 Kč
Prodejce: taleoo

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
37,04 Kč/1kg
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zuegg Orange, JAM, Pomeranč, 320 g, 229 kcal, 972 kJ, 51 g
303,00 Kč/1kg
96,96 Kč
Prodejce: foodperium

Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Chivers Ginger
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau zvěřinové brusinkové speciality klasika se zvěřinou 330g
473,94 Kč/1kg
156,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Švestkový džem Darbo
33,56 Kč/1l
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l