5,0



Na základě 11 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vegeta przyprawa 180 g2 339,33 Kč/1kg
421,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Fuchs Professinonal směs koření na zvěřinu pro tmavé omáčky 1000g753,11 Kč/1kg
753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi Fondor 200g499,60 Kč/1kg
99,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Umami kořenící přípravek - bez glutamátu - Pikantní univerzální koření - 100g
1 924,40 Kč/1kg
192,44 Kč
Prodejce: allerFeinst

Kucharek univerzální polská směs koření 200g
156,10 Kč/1l
31,22 Kč
Prodejce: Katomix

TRS, kořenová směs garam masala, 400 g
355,02 Kč/1kg
162,99 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,01 Kč
Prodejce: CasteloStore

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kucharek Przyprawa Uniwersalna do Potraw 1,5 kg
115,03 Kč/1kg
181,75 Kč
Prodejce: Katomix

Ankerkraut 4260347899033, Práškové koření, 364 kcal, 1532 kJ, 9,9 g, 7,6 g, 55 g
1 934,40 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional polévkové koření pro zeleninové vývary a čiré bujóny 400g
459,97 Kč/1kg
183,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření Al Amier Ras el Hanout
2 405,50 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tellofix Classic Klare Brühe 540g
896,83 Kč/1kg
484,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Prémiové koření na gyros - koření na gyros na maso, zeleninu a dipy v prémiové kvalitě - pro středomořskou kuchyni - 90g
1 995,44 Kč/1kg
179,59 Kč
Prodejce: allerFeinst

Chmeli Suneli Originální gruzínské koření ve sklenici 240 G Fine
2 920,60 Kč/1l
146,03 Kč
Prodejce: PHRoyal

Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst

Mletá pískavice řecké seno 1kg
101,00 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kořenicí směs"Sbohem soli" Zeleninová - krabička 55 g SONNENTOR
1 654,55 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: Covitar

Fuchs Professional konzervační koření klášterní směs hromadné balení 1000g
247,74 Kč/1kg
247,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nie czekaj, dodaj Kucharek do koszyka już dziś! Odkryj pełnię smaku w każdej potrawie.
S měs koření Kucharek - koření, které inspiruje!
Hledáte pro své pokrmy to pravé? Naše směs koření Kucharek přinese do vaší kuchyně autentickou polskou chuť - jednoduše, rychle a chutně!
Co je to Kucharek?
Jemně vyvážená směs papriky, česneku, cibule, kurkumy, petrželky & spol. která dodá polévkám, dušeným pokrmům, masu a zelenině dokonalý říz.
Perfektně se hodí pro:
-Vhodné pro polévky a dušená jídla
- Maso a ryby
- Zelenina a omáčky
- Dipy a chuťovky
Proč právě Kucharek?
Autenticky polský
Přírodní suroviny - bez umělých přísad
Časově nenáročné a univerzální
Dlouhá trvanlivost a praktické balení
Tipy pro použití: Vhodné pro děti od 3 do 6 let:
- 1-2 čajové lžičky na litr polévky
- Přidejte přímo do zeleniny nebo marinád
- Přidejte ke konci vaření pro intenzivní chuť
- Seznam přísad
- Sůl, sušená zelenina v různých hmotnostních podílech (15,5 %): Mrkev, pastinák, brambory, cibule, zelená petržel, celer, pórek, sladká paprika, látky zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, disodium-5, ribonudeotied, cukr, škrob, černý pepř, barvivo: riboflaviny.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- PrymatPochodzenie: PolskaPojemność: 1kg
- Prodejní název
- Směs koření Kucharek
- Výrobce
- DO&G
- Kód EAN
- 5901135000017
- Seznam přísad
- Sůl, sušená zelenina v různých hmotnostních podílech (15,5 %): Mrkev, pastinák, brambory, cibule, zelená petržel, celer, pórek, sladká paprika, látky zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, disodium-5, ribonudeotied, cukr, škrob, černý pepř, barvivo: riboflaviny.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- PrymatPochodzenie: PolskaPojemność: 1kg
- Prodejní název
- Směs koření Kucharek
- Výrobce
- DO&G
- Kód EAN
- 5901135000017
K tomu se hodí také

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS, kořenová směs garam masala, 400 g
355,02 Kč/1kg
162,99 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,01 Kč
Prodejce: CasteloStore

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
Prodejce: VISO

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

PLANETovesné vločky 1kg
93,00 Kč/1kg
93,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Relaxdays 10019248, 1 kusů
482,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

imoshion držák na mobilní telefon do auta – nastavitelný – univerzální – karbon – ventilační mřížka – černý
538,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Grafschafter Goldsaft pomazánka 134767 500g
214,36 Kč/1kg
107,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Samsung INR18650-35E - Li-Ion článek 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechráněný)
120,09 Kč
Prodejce: Akkuman

Umami kořenící přípravek - bez glutamátu - Pikantní univerzální koření - 100g
1 924,40 Kč/1kg
192,44 Kč
Prodejce: allerFeinst

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
96,22 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cloer 261, Černá, Bílá, 15 cm, 0,93 m, 800 W, 230 V, 214 mm
1 542,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Bolsius 103626947118, Kulatý, Fuchsiová, Bílá, Žlutá, Citronela, 18 kusů
121,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Robotická sekačka na trávu WORX 20V Landroid M500 Plus 18cm/500 m² s aplikací, IPX4 WR165E, včetně instalačního materiálu
11 377,61 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

200x220 cm 1800 gr. 5% DOWN 95% FEATHER BED Hotel QUALITY péřová přikrývka péřové přikrývky peřiny postel peřina přikrývka přikrývka peřina world-of-dreams
2 504,50 Kč
Prodejce: Welt_der_Traeume

plast team 22320803 plast team úložný box HOME BOX, 30 litrů, transparentní
401,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

TecTake 401270, Černá, 1 kusů
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Samonastavovací brýle s tekutým ostřením
176,35 Kč
Prodejce: Przydasie

GreenBlue automatický vařič vajec, příkon 400 W, až 7 vajec, odměrka, 220-240 V, 50 Hz, GB573
328,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
901,45 Kč
Prodejce: somnia24

Einhell PXC-Starter-Kit, Sada baterie a nabíječky, 2,5 Ah, 18 V, Černá, Červená, 0,83 h, 200 - 250 V
590,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Intex 64428NP Airbed Ultra Plush Bed Queen 152 x 203 x 46 cm s vestavěnou pumpou 230 V
1 639,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 549,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WAYS

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Svíčky do sklenice "Bakery Selection" od značky HS Candle, balení 12 kusů, doba hoření až 18 hodin na jednu svíčku, rozměry 6x6 cm, sladká a kořeněná vůně, dárková sada pro advent a zimu
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je dobrý
Velmi spokojen, doporučuji.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Vše je v pořádku.
Ohodnoceno dne 14. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé odeslání a dobré zboží
Nahoru !
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše v pořádku
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
421,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 339,33 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Zelený chubrique 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
278,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
274,06 Kč/1kg

Fuchs Professinonal směs koření na zvěřinu pro tmavé omáčky 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
753,11 Kč/1kg

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Fuchs Professional bylinkové máslo kořenící přípravek 1000g
685,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
685,15 Kč/1kg

Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 378,38 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

Šafrán Šafránová vlákna I Originál z Íránu I 1. jakost I 1,25 g I Uzavřená aromatická krabička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
450,69 Kč
-67,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
383,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
255 460,00 Kč/1kg