Trolli Strawberry Sour Strips kyselé ovocné žvýkačky 85g
28,61 Kč
336,59 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g550,14 Kč/1kg
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HARIBO 10046154 HARIBO Wackelgeister Fruchtgummi 160,0 g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043404 Pasta Basta Apfel Fruchtgummi 150 St.
417,76 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
143,46 Kč/1kg
181,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
400,97 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Mix Stixi gumové bonbony s různými ovocnými příchutěmi 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 10043230 Spaghetti sauer Fruchtgummi 200,0 g
243,25 Kč/1kg
48,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3x HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
236,94 Kč/1kg
37,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
166,20 Kč/1kg
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli červené ovocné kroužky s příchutí jahoda malina a třešeň 150g
479,07 Kč/1kg
71,86 Kč
Prodejce: M_plus_L

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
374,37 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč/1kg
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé Trolli Sour Worms 1000 g
320,08 Kč/1kg
320,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nimm2 Směšné kyselé ovocné želé 100 g
958,20 Kč/1kg
95,82 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Trolli Strawberry Sour Strips kyselé ovocné žvýkačky 85g
Trolli Strawberry Sour Strips jsou ovocné kyselé žvýkačky s jahodovou příchutí. Lahodná svačinová zábava, kterou lze při vychutnávání zauzlovat, srolovat nebo složit.
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózo-fruktózový sirup; cukr; 15% ovocné šťávy (jablečná, hrušková, hroznová, ananasová, broskvová) z koncentrátů ovocných šťáv; PŠENIČNÁ mouka, škrob; regulátory kyselosti: kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina mléčná; rostlinný tuk (palmový); regulátory kyselosti: Citronany sodné, mléčnan sodný; sůl; emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; aromata; zvlhčující látka: glycerol; barvivo: karmín, paprikový extrakt. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1445 kJ/340 kcal, tuky: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,6 g, sacharidy: 81 g, z toho cukr: 54 g, bílkoviny: 1,8 g, sůl: 0,5 g
- Hmotnost
- 85 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Prodejní název
- Gumdrop
- Výrobce
- Číslo produktu
- 861494
- Kód EAN
- 4000512013327
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózo-fruktózový sirup; cukr; 15% ovocné šťávy (jablečná, hrušková, hroznová, ananasová, broskvová) z koncentrátů ovocných šťáv; PŠENIČNÁ mouka, škrob; regulátory kyselosti: kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina mléčná; rostlinný tuk (palmový); regulátory kyselosti: Citronany sodné, mléčnan sodný; sůl; emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; aromata; zvlhčující látka: glycerol; barvivo: karmín, paprikový extrakt. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1445 kJ/340 kcal, tuky: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,6 g, sacharidy: 81 g, z toho cukr: 54 g, bílkoviny: 1,8 g, sůl: 0,5 g
- Hmotnost
- 85 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Prodejní název
- Gumdrop
- Výrobce
- Číslo produktu
- 861494
- Kód EAN
- 4000512013327
K tomu se hodí také

Trolli Strawberry Stixi gumové bonbony s jahodovou příchutí 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mix Sour Strips ovocné kyselé ovocné žvýkačky 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Cola Sour Strips kyselé ovocné žvýkačky s příchutí koly 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mix Stixi gumové bonbony s různými ovocnými příchutěmi 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3x HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
236,94 Kč/1kg
37,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
359,05 Kč
Prodejce: somnia24

3x HARIBO 10054423 Balla-Balla Magic Fruchtgummi 160,0 g
260,13 Kč/1kg
41,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 090,86 Kč/1kg
632,70 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
143,46 Kč/1kg
181,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantní příchutí 150g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé kyselé modré želé bez želatiny s pektinem 800g
249,46 Kč/1kg
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari Fruchtgummi 225,0 g
1 623,96 Kč/1kg
365,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Pico Balla ovocná žvýkačka s oboustrannou cukrářskou náplní 65g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
203,20 Kč/1kg
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Herzbeben pěnové cukrové srdíčko s příchutí třešní 160g
254,63 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
178,53 Kč/1kg
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg