Účinně neutralizuje nepříjemné pachy: S ekologickým odstraňovačem pachů jsou nepříjemné pachy minulostí. Majitelé domácích mazlíčků znají problém našich čtyřnohých přátel - odstranění pronikavých pachů, jako je moč nebo zvratky, je nyní rychlé a účinné. Odstraňovač pachů eco odstraňuje pachy u jejich zdroje, ať už na koberci, pohovce, v autě nebo z jiných textilií.
Použití: Nastříkejte odstraňovač zápachu a nechte působit. Pro lehké skvrny: Vložte do zásobníku na pachy: 1. Potřete skvrnu zvenčí směrem dovnitř bezbarvým textilním/papírovým hadříkem nebo kartáčem. 2. Přebytečnou tekutinu setřete a v případě potřeby ošetřete vodou. U obzvláště odolných zápachů nechte eco Odour Remover působit déle a v případě potřeby opakujte kroky 1 a 2.
- veganský - Snadné použití - Obal na bio bázi vyrobený z cukrové třtiny - Neutralizuje a odstraňuje zápach - Chrání barvy a tkaniny
Obsah: 500 ml
Upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. ...
ecoPhil Odstraňovač zápachu ve spreji, okamžitý účinek, neutralizuje nepříjemné pachy, 500 ml
241,39 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,36 Kč-21,03Kč
440,72 Kč / 1l
plus 249,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
čt 8. – út 13. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Intimní mycí gel 250ml
2 223,52 Kč/1l
555,88 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Intimní deodorant ve spreji 50ml
9 245,80 Kč/1l
462,29 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Lactimed Gel pro intimní hygienu 250 ml
1 883,88 Kč/1l
470,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Další informace o reklamě
Vionell Intimate Care mast Účinná péče o intimní oblast 15ml
14 484,00 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
217,26 Kč
Prodejce: apohealth
Actifemme Intimgel 5 v 1 300 ml
2 355,03 Kč/1l
706,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Bio gel pro intimní hygienu s biofermentem 250ml
990,68 Kč/1l
247,67 Kč
Prodejce: Visage
Alkagin Intimate, zklidňující gel, 30 ml
580 139,97 Kč/1l
580,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
ALKAGIN Osvujc ochrann zklidujc vaginln vajka 10 kus
578 109,97 Kč/1l
748,32 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-170,21 Kč
578,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Sulfomol intimní mycí krém, 200 ml krém
235,02 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
BAŚKA 400ml Gel pro intimní hygienu s kyselinou hyaluronovou
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-45,52 Kč
1 948,47 Kč
Prodejce: Parfumtoi
My'BIO hydratační gel pro intimní hygienu 250 ml
2 264,96 Kč/1l
566,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Ream Orchid Intimate Wash Lotion (300 ml)
219,10 Kč/1l
65,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Fria Easy Wet Toaletní papír 2 vůně 50
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Dvojitý váleček - Obsidián
4 692,00 Kč/1kg
1 173,00 Kč
Prodejce: taleoo
Intima Natural Origins Gel pro intimní hygienu 200 ml – zklidňující, pro citlivou pokožku
3 456,25 Kč/1kg
829,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Isdin Velastisa Intimní hygiena 200ml
2 895,05 Kč/1l
579,01 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Účinně neutralizuje nepříjemné pachy: S ekologickým odstraňovačem pachů jsou nepříjemné pachy minulostí. Majitelé domácích mazlíčků znají problém našich čtyřnohých přátel - odstranění pronikavých pachů, jako je moč nebo zvratky, je nyní rychlé a účinné. Odstraňovač pachů eco odstraňuje pachy u jejich zdroje, ať už na koberci, pohovce, v autě nebo z jiných textilií.
Použití: Nastříkejte odstraňovač zápachu a nechte působit. Pro lehké skvrny: Vložte do zásobníku na pachy: 1. Potřete skvrnu zvenčí směrem dovnitř bezbarvým textilním/papírovým hadříkem nebo kartáčem. 2. Přebytečnou tekutinu setřete a v případě potřeby ošetřete vodou. U obzvláště odolných zápachů nechte eco Odour Remover působit déle a v případě potřeby opakujte kroky 1 a 2.
- veganský - Snadné použití - Obal na bio bázi vyrobený z cukrové třtiny - Neutralizuje a odstraňuje zápach - Chrání barvy a tkaniny
Obsah: 500 ml
Upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek. Po použití si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. Pokud je to možné, odstraňte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: ecoPhil GmbH, Bartholomäusgasse 4, 65931 Frankfurt nad Mohanem, Německo
Rozměry
500 ml
Model
Geruchsentferner Spray
Hmotnost
0.5 kg
Objem
500 ml
Výrobce
ecoPhil
Počet kusů
500
Kód EAN
4270003029339
Rozměry
500 ml
Model
Geruchsentferner Spray
Hmotnost
0.5 kg
Objem
500 ml
Výrobce
ecoPhil
Počet kusů
500
Kód EAN
4270003029339
Pozor
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.