5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g1 111,21 Kč/1kg
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erlenbacher Selection Jahodový cheesecake 2 x 1100 g (mražený)1 412,04 Kč/1kg
1 553,24 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Drážďanský závin s máslovými sultánkami, marcipánem a moučkovým cukrem 500g840,34 Kč/1kg
420,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Emil Reimann Stollen cukrovinky s lahodnou perníkovou náplní 300g573,00 Kč/1kg
171,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister mramorový dort vlhký piškotový dort s polevou 400g
198,52 Kč/1kg
79,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Jahodový dort s kakaovou polevou 400g
197,62 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister mini muffiny mramorový piškot s nízkotučným kakaem 255g
310,00 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsenův dort "Comtess Marble", 350 g
1 088,86 Kč/1kg
381,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

KuchenMeister croissant plněný ořechovým nugátovým krémem 48g
317,50 Kč/1kg
15,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kakaová roláda KuchenMeister s vanilkovou náplní a polevou 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Comtess Schoko Kuchen 350,0 g
315,23 Kč/1kg
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
1 069,60 Kč/1kg
374,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bahlsen Kuchen "Comtess Choco-Chips", 350 g
1 069,60 Kč/1kg
374,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bahlsen 45120 Bahlsen Kuchen "Comtess Baileys", 350 g
1 069,60 Kč/1kg
374,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kuchenmeister máslový závin se sultánkami a kandovaným ovocem 500g
283,08 Kč/1kg
141,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mr. Brownie 8411037892315, Sušenka, Kokosová, Čokoláda, Čokoláda, Vejce, Gluten, Sója, Čtverec, Palmový olej, Umělé barvivo, Umělá příchuť
454,75 Kč/1kg
90,95 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KuchenMeister Stracciatella dort s čokoládovými kousky 400 g
Vychutnejte si dort KuchenMeister Stracciatella, šťavnatý piškotový dort, který je zdobený jemně se rozplývajícími čokoládovými kousky. Ideální pro zvláštní příležitosti nebo jako malá pochoutka mezi jídly.
Výhody produktu:
- Jemná chuť stracciatella: Šťavnaté těsto s harmonickou kombinací vanilky a čokoládových kousků.
- Vysoce kvalitní ingredience: pro neodolatelný aromatický zážitek.
- Ideální pro každou příležitost: Ať už k kávě, jako dezert nebo pro příjemné odpoledne.
- Šťavnatá konzistence: Zajišťuje nezapomenutelný požitek s každým soustem.
Dort KuchenMeister Stracciatella – zážitek pro všechny, kteří se chtějí nechat svést jemnou čokoládovou chutí!
KuchenMeister GmbHCoesterweg 31
D-59494 Soest
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, VEJCE, palmový tuk*, zvlhčující látky: sorbitol, glycerol; glukózo-fruktózový sirup, kakaová hmota, PŠENIČNÝ škrob, přírodní aroma, sůl, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny; regulátor kyselosti: octan sodný; nízkotučný kakaový prášek, kypřící látky: difosforečnany, uhličitany sodné; barvivo: betakaroten. (*certifikovaný udržitelný palmový olej). Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ a MLÉČNÝCH VÝROBKŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1791 kJ/428 kcal, tuky: 22 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 10 g, sacharidy: 53 g, z toho cukr: 30 g, bílkoviny: 5,5 g, sůl: 0,63 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 D-59494 Soest
- Prodejní název
- Piškotový dort s 5% čokoládovými lupínky
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 70298
- Kód EAN
- 42000198
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, VEJCE, palmový tuk*, zvlhčující látky: sorbitol, glycerol; glukózo-fruktózový sirup, kakaová hmota, PŠENIČNÝ škrob, přírodní aroma, sůl, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny; regulátor kyselosti: octan sodný; nízkotučný kakaový prášek, kypřící látky: difosforečnany, uhličitany sodné; barvivo: betakaroten. (*certifikovaný udržitelný palmový olej). Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ a MLÉČNÝCH VÝROBKŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1791 kJ/428 kcal, tuky: 22 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 10 g, sacharidy: 53 g, z toho cukr: 30 g, bílkoviny: 5,5 g, sůl: 0,63 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 D-59494 Soest
- Prodejní název
- Piškotový dort s 5% čokoládovými lupínky
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 70298
- Kód EAN
- 42000198
K tomu se hodí také

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister mramorový dort vlhký piškotový dort s polevou 400g
198,52 Kč/1kg
79,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
198,37 Kč/1kg
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové zmrzlinové kapsle Moritz v kornoutu 200 g
271,60 Kč/1kg
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Pan Brownie Galactic Brownies s čokoládovou čočkou jednotlivě balené 200g
454,75 Kč/1kg
90,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

KuchenMeister mini muffiny mramorový piškot s nízkotučným kakaem 255g
310,00 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
580,95 Kč/1kg
116,19 Kč
Prodejce: VISO

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Capri Sun Monster Alarm, 200 ml, Multivitamin, Jablko, Černý rybíz, Strawberry, Barvivo, Konzervant, 36 kcal, 153 kJJednorázové
710,35 Kč/1l
142,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister croissant plněný ořechovým nugátovým krémem 48g
317,50 Kč/1kg
15,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Jahodový dort s kakaovou polevou 400g
197,62 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mr. Brownie 8411037800037, Sušenka, Čokoláda, Čokoláda, Vejce, Sója, Mléko, Čtverec, 474 kcal
454,75 Kč/1kg
97,38 Kč
-6,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

Ritter Sport Amicelli Box oplatkové rohlíčky s lískooříškovým krémem 200g
564,10 Kč/1kg
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesné vločky Hammermühle Chocolate Crunchy 350g
461,26 Kč/1kg
161,44 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dort z mého dětství
Hmotnost 0,4 kg
Skvělé produkty, které se ve Francii už téměř nedají sehnat, nebo jen velmi zřídka, navíc velmi rychlé doručení, pěkná aplikace, vím, že budu moci tuto stránku upřímně doporučit, protože jsou to dorty z mého dětství, které se jen zřídka dají sehnat, takže tisíckrát děkuji. Doporučuji na 100 %.
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi aromatické a lahodné
Hmotnost 0,4 kg
Velmi dobrá hodnota za peníze!
Ohodnoceno dne 8. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 0,4 kg
Položka podle popisu, super rychlé dodání, celkově vše skvělé, top
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 8. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 17. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erlenbacher Selection Jahodový cheesecake 2 x 1100 g (mražený)
1 553,24 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 412,04 Kč/1kg

Biskuitkuchen OHNE ZUCKERZUSATZ, GLUTENFREI 100 g - GLUTENEX
386,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 863,80 Kč/1kg

KuchenMeister máslový závin se sultánkami a ovocem 500g balení po 10 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 412,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
282,60 Kč/1kg

Mochi Maple Pancake krémová náplň jednotlivě balená 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 432,33 Kč/1kg

POMERANČOVÉ BISKVITY V ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 80 g - GLUTENEX
385,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 821,13 Kč/1kg

Emil Reimann Dresden Stollen Fürstenzug Edition dárkové balení 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
994,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
994,72 Kč/1kg

FISTIKCI pražená vlákna z andělského vlasového těsta Kadayif pro výrobu dubajské čokolády 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 069,00 Kč/1kg

Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 111,21 Kč/1kg

Frischli Cheesecake dezertní krém chuťový zážitek 5000g
780,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
156,14 Kč/1kg

Drážďanský závin s marcipánem a moučkovým cukrem v plechové formě 750g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
545,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
727,61 Kč/1kg

Hostess Chocolate Twinkies 10 ks balení 385 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
692,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 797,79 Kč/1kg

Hostess Vanilla Twinkies 385g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
710,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 845,35 Kč/1kg

Bauli Pandoro Di Verona Italský kynutý koláč s moučkovým cukrem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
294,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
502,70 Kč/1kg

Dr. Oetker křupavé domečky Vánoční řemeslná zábava pro malé i velké



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(60)Počet hodnocení: 60
302,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,64 Kč/1kg

Emil Reimann Dresden Stollen s mandlemi v potravinářské fólii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
458,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,74 Kč/1kg

Dresden Stollen Edition Frauenkirche v dárkovém balení 1000g
610,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,76 Kč/1kg

Drážďanský závin s máslovými sultánkami, marcipánem a moučkovým cukrem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
420,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
840,34 Kč/1kg

Emil Reimann, vánočka "Christstollen" z Drážďan s mandlemi a rozinkami, 750 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
445,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,07 Kč/1kg

Wicklein Hey Mini Elisen perník extra oříškový glazovaný 150g
148,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
989,73 Kč/1kg

Nawarra 8er Cream Kakao



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,00 Kč/1kg