5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kari Madras v pastě, 283 g347,89 Kč/1kg
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g383,15 Kč/1kg
76,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Saitaku Wasabi Paste, 43 g1 418,60 Kč/1kg
61,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rinatura Kari pasta jemná665,36 Kč/1kg
83,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Primerba – křen – 320 g
2 523,38 Kč/1kg
807,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rajčatové pyré - passierte Tomaten 690g
91,06 Kč/1kg
62,83 Kč
Prodejce: taleoo

Pasta grzybowa z papryką 80 g
382,44 Kč/1kg
34,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tamari - silné Glutenfrei 500ml
495,88 Kč/1l
247,94 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 362025, Rajčatový, 800 g, 27 kcal, 112 kJ, 0,2 g, 0,1 g
97,44 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Paprykarz Wegetariański z Ryżem Primavika 160 g
335,45 Kč/1kg
67,09 Kč
Prodejce: Katomix

Sos Paprykowy Jalapeno 100 g
431,95 Kč/1kg
130,02 Kč
-34,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tao Tao Chili česneková omáčka 200 g
404,95 Kč/1kg
80,99 Kč
Prodejce: Katomix

Pasztet Pomidorowy z Ciecierzycą Prim 160 g
372,05 Kč/1kg
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

PRIMAVIKA Přírodní hummus 160g
474,19 Kč/1kg
79,09 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,87 Kč
Prodejce: Katomix

Conimex Ajam S Boemboe 95g – pikantní indonéská kořenící pasta pro Ajam S
1 116,95 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cibulový krém, 135 g
1 314,44 Kč/1l
177,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Tahini, 500 g, balení po 6 kusech
389,03 Kč/1kg
1 167,10 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Primerba kořenící pasta „Pesto“ 340 g (bylinková pasta)
2,19 Kč/1l
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr Primerba kořenící pasta „Kopr“ 340 g (bylinková pasta)
2,19 Kč/1l
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Houbová a lanýžová omáčka (se 7 % lanýžů) je jedním z nejoblíbenějších produktů: typická chuť lanýžů a hub a snadné použití z ní činí univerzální produkt pro mnoho receptů.
TIPY NA VAŘENÍ Chléb (opečený nebo krutony) Těstoviny, rizoto, polenta Nádivky k těstovinám (ravioli nebo tortelli) nebo masu Grilované, pečené nebo smažené maso Grilovaná, pečená nebo smažená zelenina (zejména brambory, artyčoky a lilek) Omelety Pizza Pečené ryby Lanýžové omáčky jsou zdaleka nejjednoduššími produkty na přípravu a kombinaci. Doporučujeme 15-20 g omáčky na osobu. Omáčku lze použít studenou na toasty nebo ohřátou na pánvi jako koření na těstoviny. V závislosti na vašich preferencích můžete připravit složitější pokrmy přidáním smetany, bešamelu, másla, taveného sýra, oleje nebo majonézy.
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě, po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 7/10 dnů
- Objem
- 180 ml
- Seznam přísad
- Houby, černý letní lanýž (Tuber aestivum Vitt.) 7%, extra panenský olivový olej, slunečnicový olej, černé olivy, sůl, lanýžové aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1880 Kj / 457 Kcal Tuky 48,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 6,8 g Sacharidy 1,4 g, z toho cukr 0,3 g Vláknina 2,2 g Bílkoviny 2,4 g Sůl 0,57 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Prodejní název
- Houby a lanýžová omáčka 7% lanýžů
- Výrobce
- Giuliano Tartufi
- Kód EAN
- 8025386000187
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě, po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 7/10 dnů
- Objem
- 180 ml
- Seznam přísad
- Houby, černý letní lanýž (Tuber aestivum Vitt.) 7%, extra panenský olivový olej, slunečnicový olej, černé olivy, sůl, lanýžové aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1880 Kj / 457 Kcal Tuky 48,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 6,8 g Sacharidy 1,4 g, z toho cukr 0,3 g Vláknina 2,2 g Bílkoviny 2,4 g Sůl 0,57 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Prodejní název
- Houby a lanýžová omáčka 7% lanýžů
- Výrobce
- Giuliano Tartufi
- Kód EAN
- 8025386000187
K tomu se hodí také

Lanýžová omáčka 180 gr Giuliano Tartufi
1 545,83 Kč/1l
278,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžový krém, 160 g
1 875,00 Kč/1kg
300,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Černá omáčka s letním lanýžem 5%, 180 g (Salsa nera con tartufo estivo)
2 035,83 Kč/1l
366,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Krém z Parmigiano-Reggiano s lanýžem Bianchetto, 170 g
1 970,29 Kč/1l
334,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
1 338,00 Kč/1l
669,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová pasta z černého lanýže 7%, 80g
3 062,50 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Lanýžová omáčka 80 g
1 937,50 Kč/1l
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Černá lanýžová omáčka s letním lanýžem 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
2 612,50 Kč/1l
209,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžový krém, 80 g
2 312,50 Kč/1l
185,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Omáčka z bílých lanýžů, 170 g, (Salsa Tartufata Bianca)
2 155,59 Kč/1l
366,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka 20%, 180 g (Salsa Tartufata)
2 916,67 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Fazole Gigantes v rajčatové omáčce 190g
544,74 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Plátky letního lanýže 80 gr Giuliano Tartufi
9 056,25 Kč/1l
724,50 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Prášek z letních lanýžů 30 g Giuliano Tartufi
11 025,00 Kč/1l
330,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka s 35% letního lanýže, 100 g (Salsa Tartufata)
4 900,00 Kč/1l
490,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka 20%, 80 g (Salsa Tartufata)
4 987,50 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Specialita s příchutí letních lanýžů na bázi akátového medu, 120 g
2 616,25 Kč/1l
313,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Prémiové lanýžové koření Spolverata, 100 g
7 864,50 Kč/1l
786,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka s černým lanýžem, 170 g (Salsa Tartufata)
1 558,82 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

dárkový box s 8 lanýžovými produkty
2 530,12 Kč/1l
3 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ItalianGourmetShop

Dárková sada lanýžů Giuliano Tartufi
3 584,62 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Máslo a bílý lanýž 5,5 %, 75 g
4 120,00 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Krém s hříbky a bílým lanýžem, 160 g
2 159,06 Kč/1l
345,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
385,94 Kč/1kg
385,94 Kč
Prodejce: VISO

Sýr Pecorino a letní lanýžový prášek Spolverata, 30 g
10 465,00 Kč/1l
313,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Omáčka z bílých lanýžů, 470 g
1 552,66 Kč/1l
729,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Omáčka z bílých lanýžů, 80 g
3 237,50 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Tagliatelle s bílým lanýžem, 250 g
1 045,80 Kč/1kg
261,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Olivový krém a lanýž, 80 g
3 005,63 Kč/1l
240,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

pětidílný box s 5 lanýžovými produkty
2 010,10 Kč/1l
1 990,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Oro di Parma rajčatové pyré trojitý koncentrát 200 g balení po 15 kusech
1 149,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 748,15 Kč/1kg

Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
76,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,15 Kč/1kg

Saitaku Wasabi Paste, 43 g
61,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 418,60 Kč/1kg

Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,69 Kč/1kg

Sójové mleté maso 250g
71,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
286,16 Kč/1kg

Rinatura Kari pasta jemná
83,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,36 Kč/1kg

JHFoods křenová pasta horká japonská pasta na sushi 43g
50,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 164,19 Kč/1l