5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření Fajita Seasoning 113g1 371,43 Kč/1kg
192,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Garam masala, 100 g509,80 Kč/1kg
60,70 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,98 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Koření Chimichurri, 200 g94 000 000 375 605,47 Kč/1l
94,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Al Amier harissa v prášku1 958,80 Kč/1kg
48,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomidory z czosnkiem i bazylią Kamis 12 g
2 706,00 Kč/1kg
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Suszone pomidory z bazylią Kamis przyprawa 235 g
1 562,71 Kč/1kg
375,05 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Przyprawa do żurku i barszczu Kamis 20 g
1 999,00 Kč/1l
63,79 Kč
-37%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,98 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Kompozycja Ryżu Smażonego Indyjskiego 31 g
889,75 Kč/1kg
35,59 Kč
Prodejce: Katomix

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 15 g
1 267,33 Kč/1l
44,92 Kč
-57%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
19,01 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis Panierka Chrupiący Kurczak O Fakak Česnek 70 G
707,00 Kč/1kg
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Mieszanka Przypraw Harissa Kotányi 20 g
116,04 Kč/1kg
29,01 Kč
Prodejce: Katomix

Ostmann 3436945008 Ostmann Raclette Gewürzmischung, 45,0 g
5 659,11 Kč/1kg
254,66 Kč
Prodejce: somnia24

Mieszanka peklująca do mięs 2 kg
0,12 Kč/1kg
334,39 Kč
-83,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Prymat Przyprawa do Ogórków Konserwowych 40 g
688,75 Kč/1l
27,55 Kč
Prodejce: Katomix

UBENA 718559001 UBENA Schnittlauch Gewürz, 250,0 g
2 116,32 Kč/1kg
529,08 Kč
Prodejce: somnia24

Ostmann 3436916000 Ostmann Pfeffer Gewürz, 40,0 g
6 326,00 Kč/1kg
253,04 Kč
Prodejce: somnia24

Przyprawa do Indyka Prymat 25 g
438,67 Kč/1kg
39,04 Kč
-66%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,16 Kč
Prodejce: Katomix

Żurek śląski tradycyjny 1 kg
257,66 Kč/1kg
344,83 Kč
-69,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
275,70 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Przyprawa do karkówki grillowej Kamis 20 g
1 767,50 Kč/1l
35,35 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krém z Parmigiano-Reggiano s lanýžem Bianchetto je díky své jemné chuti ideální pro přípravu mnoha druhů pokrmů. Patří k nejoblíbenějším produktům: profesionální kuchaři i nadšenci se s vařením s lanýži setkávají poprvé. TIPY NA VAŘENÍ Těstoviny, rýže, polenta Těstovinové náplně (ravioli, tortelli) Maso, syrové nebo pečené ryby Smetana z lanýžů Parmigiano-Reggiano a Bianchetto je jedním z nejprodávanějších a nejoceňovanějších produktů; zejména pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní produkt Parmigiano Reggiano je jedním z nejlepších představitelů Itálie a jejích potravinářských vymožeností Na těstoviny 40 až 45 g smetany na osobu: smetanu lze před použitím mírně ohřát vodou na vaření.
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě, po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 7/10 dnů
- Objem
- 0.17 l
- Seznam přísad
- Smetana, Parmigiano Reggiano DOP 5%, kukuřičný škrob, bílý lanýž (Tuber albidum Pico) 3%, sůl, lanýžové aroma, E270
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1361 Kj / 330 Kcal Tuky 33,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 24,0 g Sacharidy 4,5 g, z toho cukr 1,5 g Vláknina 0,5 g Bílkoviny 2,9 g Sůl 0,79 g
- Hmotnost
- 170 g
- Potravinářský podnik
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Prodejní název
- Krém z parmazánu a lanýžů Bianchetto
- Výrobce
- Giuliano Tartufi
- Kód EAN
- 8025386003058
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě, po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 7/10 dnů
- Objem
- 0.17 l
- Seznam přísad
- Smetana, Parmigiano Reggiano DOP 5%, kukuřičný škrob, bílý lanýž (Tuber albidum Pico) 3%, sůl, lanýžové aroma, E270
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1361 Kj / 330 Kcal Tuky 33,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 24,0 g Sacharidy 4,5 g, z toho cukr 1,5 g Vláknina 0,5 g Bílkoviny 2,9 g Sůl 0,79 g
- Hmotnost
- 170 g
- Potravinářský podnik
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Prodejní název
- Krém z parmazánu a lanýžů Bianchetto
- Výrobce
- Giuliano Tartufi
- Kód EAN
- 8025386003058
K tomu se hodí také

Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Lanýžová omáčka 80 g
1 937,50 Kč/1l
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžový krém, 80 g
2 312,50 Kč/1l
185,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Černá omáčka s letním lanýžem 5%, 180 g (Salsa nera con tartufo estivo)
2 035,83 Kč/1l
366,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
1 338,00 Kč/1l
669,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžový krém, 160 g
1 875,00 Kč/1kg
300,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Černá lanýžová omáčka s letním lanýžem 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
2 612,50 Kč/1l
209,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka 180 gr Giuliano Tartufi
1 545,83 Kč/1l
278,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lanýžová omáčka 20%, 180 g (Salsa Tartufata)
2 916,67 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Žampiony a lanýžová omáčka 7% lanýž, 180 g (Salsa Tartufata)
1 972,22 Kč/1l
355,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Bianchetto Trüffelsauce, 170 g (omáčka z bílých lanýžů)
1 558,82 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

KETO PASTA (KONJAKOVÁ PASTA VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ270 g - KETO CHEF (LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY)
1 149,67 Kč/1kg
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Horká čokoláda 350g | NATURATA
531,11 Kč/1kg
185,89 Kč
Prodejce: taleoo

Tartuflanghe - Krém s bílým lanýžem - 90 g
13 874,89 Kč/1kg
1 248,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Prášek z letních lanýžů 30 g Giuliano Tartufi
11 025,00 Kč/1l
330,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Krém z parmazánu a lanýže Bianchetto, 80 g
3 187,50 Kč/1l
255,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Dárková sada lanýžů Giuliano Tartufi
3 584,62 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová pasta z černého lanýže 7%, 80g
3 062,50 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Omáčka z bílých lanýžů, 170 g, (Salsa Tartufata Bianca)
2 155,59 Kč/1l
366,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Celé letní lanýže, 25 g
10 000,00 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Plátky letního lanýže 80 gr Giuliano Tartufi
9 056,25 Kč/1l
724,50 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Fazole Gigantes v rajčatové omáčce 190g
544,74 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Krém z Pecorina Romano a černého lanýže, 80 g
3 478,13 Kč/1l
278,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Pestová omáčka, 185 g, Ořechy, Gluten, Sklenice
363,53 Kč/1l
69,07 Kč
Prodejce: foodperium

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Krém s hříbky a bílým lanýžem, 160 g
2 159,06 Kč/1l
345,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 1 kg
1 150,00 Kč/1l
1 150,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lanýžová omáčka s černým lanýžem, 170 g (Salsa Tartufata)
1 558,82 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá omáčka
Tato smetanová omáčka je velmi dobrá, nejlépe se hodí k těstovinám. Je lepší než jiné varianty, ale to je jen můj osobní názor, nám velmi chutnala.-
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg