5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ariel Barevná Praní - Kapsle, Balení 72 kusů1 389 875,04 Kč/1kg
1 111,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Lovela Family, Hipoalergiczne uniwersalne kapsułki do prania, 32 sztuki1 090 416,61 Kč/1kg
654,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Johnson&Johnson, Szampon dla dzieci, 200 ml849 958,35 Kč/1kg
203,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ariel, Odstraňovač barevných skvrn, 500 g550 307,69 Kč/1kg
286,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Dětský šampon Johnson's Baby Shiny Drops 500ml 30515
297,00 Kč/1l
148,50 Kč
Prodejce: ProTechShop

Woolite, prací prostředek s keratinem, 2,7 l
265,00 Kč
Prodejce: AAOcz

Jemný prací gel pro citlivé tkaniny 1 625 l
181,15 Kč
-102,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Calgon 5997321701813, 15 kusů
497 499,98 Kč/1kg
149,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bryza Express Płyn do czyszczenia pralki, 250 ml
1 274 099,94 Kč/1kg
382,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Barvení vlasů s Kapslemi Purox - 40 ks
793,10 Kč/1m
230,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Čistič myčky, čistič pračky, odstraňovač vodního kamene, 200 g koncentrát
424,95 Kč/1kg
84,99 Kč
Prodejce: taleoo

Perwoll Renew Black, Żel do prania, 2 l
133 259,09 Kč/1kg
293,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

/ Aviváž Kuschelweich ""Letní Vítr"" - 20 dávek
385 819,98 Kč/1kg
192,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Purox Uniwersalny proszek do prania, 3 kg
195 010,00 Kč/1kg
585,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Woolite Kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną, 33 sztuki
744 400,02 Kč/1kg
346,25 Kč
-48,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sofin, Uniwersalne kapsułki do prania, 24 sztuki
1 116 799,95 Kč/1kg
335,04 Kč
Prodejce: Visage

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
207,47 Kč
Prodejce: MANADA

Havraničky Color do Praní - Balení 20 Kusů
52,66 Kč
Prodejce: Katomix

Woolite Kapsułki do prania kolorowych tkanin z keratyną, 43 sztuki
665 166,68 Kč/1kg
598,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lovela 5908252013883, 11 kusů
949 299,95 Kč/1kg
284,79 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krém jemně čistí vlasy a pokožku hlavy.
Hypoalergenní*, vhodné pH
Vhodné od 1. dne
Testováno pediatry a dermatology
*složení minimalizuje riziko vzniku alergií.
Složení:
- Složení: Aqua
- Cocamidopropyl Betaine
- PEG-80 sorbitan laurát
- Glycerin
- PEG-150 Pentaerythrityl tetrastearát
- Ethylhexylglycerin
- Kyselina kokosová
- PPG-2 hydroxyetylkokamid
- Decilglukosid
- Methylkokoyltaurát sodný
- Chlorid sodný
- Kyselina citronová
- Fenoxyethanol
- Benzoan sodný
- Parfém
Tučný text = složky přírodního původu
Tento jemný čistící přípravek od Johnson & Johnson je ideální pro každodenní péči o tělo a vlasy. S objemem 500 ml poskytuje dostatečné množství produktu pro dlouhodobé používání. Jeho speciální složení je šetrné k pokožce i vlasům, což z něj činí skvělou volbu pro celou rodinu. Navíc jeho osvěžující vůně dodává vaší koupeli neodolatelný nádech čerstvosti. Získejte tento všestranný produkt a dopřejte si kvalitní ošetření pro tělo i vlasy každý den.
Johnson's Baby, Top-To-Toe, Dětské mytí těla a vlasů, 500 ml
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- - Voda, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betain, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Lauroamphoacetate, Polysorbate 20, PEG-80 Sorbitan Laurate, Citrát sodný, Benzoát sodný, Parfum, Kyselina citronová, Polyquaternium-7, Styrene/Acrylates Copolymer, Cocamide MEA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citronellol, Limonen, Linalool, CI 16035
- Výrobce
- Kód EAN
- 3574669909952
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- - Voda, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betain, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Lauroamphoacetate, Polysorbate 20, PEG-80 Sorbitan Laurate, Citrát sodný, Benzoát sodný, Parfum, Kyselina citronová, Polyquaternium-7, Styrene/Acrylates Copolymer, Cocamide MEA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citronellol, Limonen, Linalool, CI 16035
- Výrobce
- Kód EAN
- 3574669909952
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

iGlobal Dětská postýlka 2 v 1 s matrací Výškově nastavitelná, přestavitelná na postel pro mladší děti Zásuvka pod postelí bílá 120x60 cm
6 250,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco

Dětský šampon Johnson's Baby Shiny Drops 500ml 30515
297,00 Kč/1l
148,50 Kč
Prodejce: ProTechShop

Johnson's Baby Classic ampon 300 ml
1 102,53 Kč/1l
330,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dětská židlička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Tyrkysová
1 830,00 Kč
-131,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MA-Trading

Dětský šampon Johnson's 500 ml
517,64 Kč/1l
258,82 Kč
Prodejce: somnia24

Johnson's Baby tělové mléko s kokosovým olejem, 500 ml
1 688 749,92 Kč/1kg
1 013,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lionelo Bianka 3v1 Kočárek, autosedačka, skládací, cestovní systém Opěrka zad nastavitelná 360o Čalounění kol, stříška XXL-černá
7 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Dětský šampon Johnson's 750ml
160,03 Kč/1l
125,18 Kč
-5,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Johnson&Johnson, Szampon dla dzieci, 200 ml
849 958,35 Kč/1kg
203,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

BUF BOOF® P100 Autosedačka i-Size R129 40–150 cm, otočná o 360°, ISOFIX, boční ochrana, polohování až 165°, BlackBear
2 659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BUF_BOOF

Hrací deka MoMi PASTEL
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

MAXI-COSI CabrioFix Cosi Gruppe 0+, i-Size, Ab Geburt bis 12 Monate, Essential Black
3 614,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kočárek BabyGo Style 3v1 černý
Použité
3 548,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Johnson's Jemný Dětský Tělový Gel, 500ml
554,74 Kč/1l
277,37 Kč
Prodejce: MANADA

Simba Lví král, Mufasa dětské povlečení 100x135 cm, 100 % bavlna
495,00 Kč
Prodejce: Krocoworld

Johnson & Johnson Baby Łagodna oliwka, 200 ml
702,20 Kč/1l
140,44 Kč
Prodejce: Katomix

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Johnsons Baby Öl Aloe Vera 500ml
638,64 Kč/1l
319,32 Kč
Prodejce: somnia24

ALIGHTUP Šatní skříň, látková konstrukce, s tyčí na ramínka, rozměry 150 x 45 x 175 cm, černá barva
742,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Dětská ložní souprava 100 x 135 + 40 x 60 cm – přikrývka a polštář s prošíváním ve tvaru medvídků
486,02 Kč
Prodejce: Bestlivings

Dětský olej Johnson's Sweet Dreams 300ml
889,40 Kč/1l
266,82 Kč
Prodejce: somnia24

BRUBAKER 7dílná sada pro péči o dítě - Uvítací sada pro dívky - Dětská dárková sada s vaničkou a plyšovým medvědem - růžová
374,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Elektrické houpátko MoMi KENANI tmavě šedá
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Kinderkraft MIMI - Dětské lehátko - 3stupňová opěrka zad - lehké a skládací - skandinávský design - měkký materiál - šedá barva
1 349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kinderkraft
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Air-val, Psi Patrol Marshall, Żel pod prysznic 3w1, 400 ml
395,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
879 644,46 Kč/1kg

Linomag, Szampon dla dzieci i niemowląt, 200 ml
394,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
1 973,50 Kč/1l

Gel na hygienu těla a vlasů pro děti Linomag 200 ml
340,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
1 701,00 Kč/1l

Air-val, Psi Patrol Skye, Żel pod prysznic 3w1, 400 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
677,47 Kč/1l

Bambino Šampon a koupelová emulze pro děti 400 ml
248,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
622,47 Kč/1l

Bochko Dětské mýdlo s výtažkem z heřmánku, 75 g
145,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
1 933,33 Kč/1kg

Johnson&Johnson, Szampon dla dzieci, 200 ml
203,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
849 958,35 Kč/1kg

Bübchen Dětský šampon, 200 ml
90,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
451,35 Kč/1l

Sebamed Dětský Šampon a Sprchový Gel, 200 ml - Pro Citlivou Dětskou Pokožku
174,91 Kč
Prodejce: apohealth
874,55 Kč/1l