5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Puri-Sensilium - Zklidňující Pěna pro Obličej a Oči 150 ml by Pharmaceris A669,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Farmona pure icon zklidňující micelární odličovač 500 ml330,89 Kč/1kg
261,00 Kč
-79,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
LEBELAGE - Collagen Regeneration Cleansing Foam - Omlazující čisticí pěna -547,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TOŁPA Dermo Face Rosacal, posilující micelární voda pro obličej a oči, 150 ml504,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ACNESTIL čisticí čisticí gel 200ml
2 747,55 Kč/1l
549,51 Kč
Prodejce: somnia24

Byphasse Micelrn odliovac roztok s aktivnm uhlm 500 ml
677,20 Kč/1l
338,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bielenda Antybakteryjny Żel do demakijażu, 500 ml
672,60 Kč/1l
336,30 Kč
Prodejce: MANADA

Martiderm Micelární roztok 3 v 1 (75 ml)
3 838,40 Kč/1l
287,88 Kč
Prodejce: somnia24

Natuint Čistící hydratační gel 3v1 100 ml
3 900,00 Kč/1l
390,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Babaria A Mycelar Biphasic 400ml
695,52 Kč/1l
278,21 Kč
Prodejce: somnia24

Talika Hydratační micelární roztok Pflegelotion 200ml
2 220,45 Kč/1l
444,09 Kč
Prodejce: somnia24

Micelární pěna (Micellar Mousse) 150 ml
5 860,13 Kč/1l
879,02 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Micelární čisticí voda Babaria 400 ml
1 482,75 Kč/1l
593,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

VINOPURE Čistící pleťové želé 75 ml
676,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Stendhal čisticí mléko 400 ml
2 056,12 Kč/1l
822,45 Kč
Prodejce: somnia24

SYLVECO Feedskin Centella Asiatica Pleťový gel s Centella Asiatica 300 ml
366,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Jean d'Arcel DEMAQUILLANTE Matující čisticí gel 200 ml
3 514,15 Kč/1l
702,83 Kč
Prodejce: LeMont

Gel mycí odličovací 100ml
119,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Nacomi Olejek do demakijażu, cera mieszana, 150 ml
1 406 950,04 Kč/1kg
281,39 Kč
Prodejce: MANADA

Dermedic Hydrain 3 Hialuro micelární voda 500 ml
857,90 Kč/1l
428,95 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gel určený ke každodennímu čištění obličeje a očí a odstraňování make-upu, určený pro pleť s problémy s růžovkou. Po použití je pleť vyhlazená a čistá jako nikdy předtím. Gel je založen na přírodních složkách a čisticích prostředcích z kokosu, díky čemuž je mimořádně šetrný. Komplex kyseliny laktobionové a azelainové působí protizánětlivě a redukuje zarudnutí.
Aktivní složky:
KYSELINA LAKTOBIONOVÁ - posiluje obnovovací mechanismy pokožky a chrání ji před volnými radikály. Silně hydratuje, stimuluje proces obnovy buněk. Účinnost při redukci porušených kapilár potvrzena studiemi.
KYSELINA AZELAINOVÁ - zklidňuje záněty. Vykazuje seboregulační účinky a zklidňuje erytém způsobený růžovkou.
VÝTAŽEK Z ROMANU - zklidňuje podráždění pokožky a má protizánětlivé účinky.
VÝTAH Z DUBOVÉ KŮRY - má zklidňující a stahující účinky. Přináší úlevu při zánětech.
Složení: Extrakt z kůry dubu roburského, extrakt z heřmánku pravého (Chamomilla recutita), xantanová guma, alantoin, polysorbát 20, benzoan sodný, sorbát draselný, voda, decilglukosid, kaprylyl/kaprylglukosid, PEG-8, kokosový glukosid, glyceryl oleát, panthenol, kyselina laktobionová, kyselina azelaová.
Čisticí gel Solverx Propleť s růžovkou je dokonalým řešením pro pečující rituál, který zanechá vaši pleť krásně čistou a osvěženou. Tato jemná formulace s růžovkou jemně odstraňuje nečistoty a make-up, zanechávajíc pleť dokonale vyčištěnou a hydratovanou. S vůní růžovky se tento čisticí gel stane oblíbeným krokem vaší denní péče o pleť. Objem 200 ml postačí na dlouhodobé používání.
- Rozměry
- 200 ml.
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Rožnový olej, glycerin, kyselina hyaluronová, jojobový olej, extrakt z aloe vera, kyselina salicylová, extrakt z heřmánku, vitamín E, extrakt z růžových květů, výtažek z kamilky, esenciální olej z levandule, kolagen, kyselina askorbová, hyaluronát sodný, arganový olej, extrakt z levandule, extrakt z rozmarýnu, ceramidy, panthenol, kyselina glykolová.
- Výrobce
- Solverx
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907479385216
- Rozměry
- 200 ml.
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Rožnový olej, glycerin, kyselina hyaluronová, jojobový olej, extrakt z aloe vera, kyselina salicylová, extrakt z heřmánku, vitamín E, extrakt z růžových květů, výtažek z kamilky, esenciální olej z levandule, kolagen, kyselina askorbová, hyaluronát sodný, arganový olej, extrakt z levandule, extrakt z rozmarýnu, ceramidy, panthenol, kyselina glykolová.
- Výrobce
- Solverx
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907479385216
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Revitalizační Krém proti Akné s Růžovým Efektem 50ml
5 242,80 Kč/1l
262,14 Kč
Prodejce: MANADA

Aktivní řešení pro citlivou a problematickou pokožku - Rosacea Tonic 200ml
2 069,25 Kč/1l
413,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Královská Ochrana SPF50+ pro Citlivou Pokožku - Krém Solvrex 50ml
3 459,40 Kč/1l
172,97 Kč
Prodejce: Katomix

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6 cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4 GB RAM, 128 GB
Použité
6 261,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Jemně Čistící Žel pro Citlivou Pleť - Revoluční Čisticí Prostředek pro Ženy, 200 ml
1 577,50 Kč/1l
315,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Pánské automatické náramkové hodinky z nerezové oceli - modrý ciferník - Seiko Model: SNXS77K1
6 156,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timestore

Logitech Crayon, Tablet, Apple, Oranžová, iPad Air (4th gen)(A2316, A2324, A2325, A2072), Odolnost proti pádu, Oválný
1 737,00 Kč
Prodejce: Alky

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,84 Kč/1l
27,32 Kč
Prodejce: Katomix

Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 16,9 cm (6,67") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5110 mAh levandulová, fialová
5 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: CoreTechni

Dámské automatické hodinky - Seiko Watches Model: SYMC18K1
5 063,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timestore

vidaXL Noční stolky 2 ks se 2 zásuvkami MDF White
3 613,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Intenzivní čistící gel Solverx Acne Skin pro mastnou a aknózní pleť, 200 ml.
2 144,25 Kč/1l
428,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB korálově zelený smartphone
8 609,81 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: Shop-Mediarado

Home Deluxe - Sada koupelnového nábytku - WANGEROOGE bílá - velká - včetně umyvadla a kompletního příslušenství - šířka umyvadla: cca 60 cm I Koupelnový nábytek Umyvadlo Sada koupelnového nábytku
8 037,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Kancelářská židle - Ergonomický sedák - Křeslo s 90° sklopnou područkou - Bederní opěrka - Výškově nastavitelná - Šedá
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Rozkládací pohovka COSTWAY se 2 polštáři, rozkládací pohovka se 6stupňovým nastavením opěradla, rozkládací pohovka pro lenochy, podlahová pohovka do ložnice, obývacího pokoje a na balkon šedá
5 160,99 Kč
-477,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 683,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

SoBuy koupelnová skříňka vysoká skříňka se zásuvkami koupelnová skříňka úzká prostorově úsporný koupelnový nábytek vysoká skříňka úzká skříňka 32x170x30cm FRG236-W
2 249,00 Kč
-767,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 481,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Stropní svítidlo MasterLED - 3 světla - Černá E27 - Moderní stropní svítidlo průmyslového designu - Ocel
367,30 Kč
Prodejce: master-led

SOLVERX Acne Skin Spot Gel - proti akné 15ml
379,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

APIS ROSACEA- STOP Home terapis Zklidňující noční krém 50 ml
4 928,00 Kč/1l
259,60 Kč
-13,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
246,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

Arabský jasmín - Jasminum sambac - kvetinác 12 cm
353,86 Kč
Prodejce: Exotenherz

Casio - GW-M5610U-1ER - Hodinky - Pánské
2 807,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timestore

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Zrekonstruovaný notebook Dell Latitude 7490, určený pro podnikové použití, s 14palcovým displejem, procesorem Intel Core i5-8250U, 32 GB RAM, 2 TB SSD a operačním systémem Windows 11 Pro
15 354,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Micelární krém Solverx Sensitive Skin 100 ml - Pro ženy s citlivou pokožkou
2 398,30 Kč/1l
239,83 Kč
Prodejce: MANADA

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dvoufázový micelární odličovač Sensibio H2O Eye (Biphasic Micellar Make-up Remover) 125 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
434,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 477,28 Kč/1l

Farmona pure icon odličovací olej na obličej a oči 250 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
651,96 Kč/1l

Farmona pure icon zklidňující micelární odličovač 500 ml
261,00 Kč
-79,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
330,89 Kč/1kg

Mary Kay Odličovač očí bez oleje 110 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
6 132,00 Kč/1l

Puri-Sensilium - Zklidňující Pěna pro Obličej a Oči 150 ml by Pharmaceris A
669,21 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24
451,09 Kč
Prodejce: Serica

Estée Lauder Gentle Eye, Ženy, 100 ml, Pleťová voda na odstranění makeupu, Univerzální pleť, Láhev, Water\Aqua\Eau , Peg-32 , Butylene Glycol , Disodium Cocoamphodiacetate , Peg-6 , Disodium Edta ,...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 648,90 Kč/1l

Declare Cosmetics 16032900, Ženy, 100 ml, Pleťová voda na odstranění makeupu, Univerzální, Láhev, Alkohol
675,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 755,00 Kč/1l

Zdokonalující tonikum Purete Thermale (Perfecting Toner) 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,33 Kč
Prodejce: apohealth

Micelární odličovač očí DermatoCLEAN (Micellar Eye Make-up Remover) 125 ml
453,77 Kč
Prodejce: apohealth
453 769,98 Kč/1l

Jemná čisticí pleťová pěna Skin Essentials (Softening Cream-to-Foam Cleanser) 150 ml
620,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 137,13 Kč/1l

Odličovač očí Pureté Thermale (Soothing Eye Make-up Remover) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
349,90 Kč
Prodejce: apohealth

MÁDARA Cosmetics 676221, Čisticí krém, Ženy, Normální pokožka, Čisticí, Vyživující, 100 ml, 1 kusů
517,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 171,40 Kč/1l

Odličovač make-upu pro pleť s hyperpigmentací Sensyses (Cleanser Lightening) 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
395,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 977,80 Kč/1l

Hildegard Braukmann Professional odličovač očí (100 ml)
439,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 395,70 Kč/1l

Odliovac poltky Cotonet, 80 ks
509,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
9 106,96 Kč/1kg

AHAVA 81315165, Pleťová voda na odstranění makeupu, Ženy, Citlivá pokožka, Vyživující, Zklidňující, 125 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
387,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 102,88 Kč/1l