Celia, Kolagen, mastný krém proti vráskám, 50 ml
45,03 Kč
900,60 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zklidňující krém na obličej Lenitivo 50 ml14 460,00 Kč/1l
723,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Babor SeaCreation The Serum115 038,34 Kč/1l
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
SkinCeuticals Phyto A+ – Osvěžující pleťová péče91 384,00 Kč/1l
2 741,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Revitalizační krém proti vráskám Bielenda Golden Placenta 70+ 50ml13 140,80 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Celia Kolagenový krém proti vráskám na kapiláry, 50 ml
2 122,40 Kč/1l
106,12 Kč
Prodejce: Visage

Nektarový krém s kolagenem pro pleť, objem 50ml
1 852,80 Kč/1l
92,64 Kč
Prodejce: Visage

Zmatňující Aquafluid SPF50+ 40ML pro mastnou pleť
9 492,00 Kč/1l
379,68 Kč
Prodejce: apohealth

H&B Zpevňující kolagenový krém 50ml
9 800,00 Kč/1l
490,00 Kč
Prodejce: ADONIS

StriVectin Protivráskový peptidový krém s kolagenem Plump™ 50 ml
25 515,00 Kč/1l
1 275,75 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

SKIN EMULSION regenerační krém 50 ml
9 262,00 Kč/1l
463,10 Kč
Prodejce: somnia24

Naexy Phyto Collagen Recovery Cream, 50 ml
5 560,86 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zpevňující pleťové sérum Revitalift (Serum) 30 ml
15 243,00 Kč/1l
457,29 Kč
Prodejce: VISO

Eucerin Atopicontrol pleťový krém 50 ml
12 004,00 Kč/1l
600,20 Kč
Prodejce: somnia24

Bielenda Revitalizační Krém Proti Vráskám 70+ 50 ml
2 467 333,40 Kč/1kg
148,04 Kč
Prodejce: Visage

Bielenda Zpevňující peptidová maska proti vráskám, 8 g
8 647,50 Kč/1l
69,18 Kč
Prodejce: MANADA

Ahava Osmoter Concetrate vyhlazující krém
17 373,60 Kč/1l
868,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

SKIN1004 Madagaskarský zklidňující krém Centella 75 ml
5 853,33 Kč/1l
439,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Celia Krém proti vráskám 80+, 50 ml
3 457,00 Kč/1kg
241,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Celia Retinol krém proti vráskám 60 50ml
5 604,57 Kč/1kg
392,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cetaphil Pro Urea 4% regenerační hydratační krém, 200 ml krém
1 609,20 Kč/1kg
403,91 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Celia, Kolagen, mastný krém proti vráskám, 50 ml
- Model
- Celia Collagen Series Anti-Falten Reichhaltige Creme für trockene Haut
- Hmotnost
- 90 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 5900525054012
- Číslo produktu
- Celia, Kolagen, krem tłusty przeciw zmarszczkom, 50 ml
- Model
- Celia Collagen Series Anti-Falten Reichhaltige Creme für trockene Haut
- Hmotnost
- 90 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 5900525054012
- Číslo produktu
- Celia, Kolagen, krem tłusty przeciw zmarszczkom, 50 ml
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Celia Kolagen Przeciwzmarszczkowy krem półtłusty z kozim mlekiem, 50 ml
900,60 Kč/1l
45,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revitalizační denní a noční krém Celia Q10 s kolagenem, pro ženy nad 60 let, redukce vrásek, 50 ml
1 032,20 Kč/1l
51,61 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Celia Kolagen Krem nawilżający, 50 ml
891,00 Kč/1l
44,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nektarový krém s kolagenem pro pleť, objem 50ml
1 852,80 Kč/1l
92,64 Kč
Prodejce: Visage

Celia Kolagen Krem półtłusty z oliwką, 50 ml
1 151 750,03 Kč/1kg
92,14 Kč
Prodejce: Visage

SAMSUNG SM-A145RZKVEUB Galaxy A14 4G Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
12 089,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: G-Electronics

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Celia Kolagenový krém proti vráskám na kapiláry, 50 ml
2 122,40 Kč/1l
106,12 Kč
Prodejce: Visage

Gorenje NRS9182VXB1, Stojací, Americká dvířka, Šedá, Dotyk, LED, Ocel
32 348,59 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: T3S_Shop

Philips HD7548, Kávovar na překapávanou kávu, 1,32 l, Mletá káva, 1100 W, Černá, Metalická
2 684,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Výživný Krém na Den a Noc Pani Walewska Classic 50ml
6 259,80 Kč/1l
312,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Voděodolný chránič matrace 140 x 200 - bezpečná ochrana matrace
889,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Matrace 90x200 22 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónové postelové matrace Roll matrace komfortní pěna
3 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

VASAGLE toaletní stolek na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílý
1 949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Matrace 90x200 20 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 H4 7zónové matrace do postele 2 v 1 matrace z kokosového vlákna komfortní pěna
3 250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER
![Obrázek produktu pro WISFOR závěsný křišťálový lustr 60×30 cm, 3stupňové závěsné LED světlo, výškově nastavitelné stmívatelné klasické dekorativní stropní světlo do obývacího pokoje, jídelny, otevřené kuchyně, předsíně, ložnice [energetická třída A++]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1043f529a7e6a0a969ac5a5ec190878e.webp)
WISFOR závěsný křišťálový lustr 60×30 cm, 3stupňové závěsné LED světlo, výškově nastavitelné stmívatelné klasické dekorativní stropní světlo do obývacího pokoje, jídelny, otevřené kuchyně, předsíně, ložnice [energetická třída A++]
3 960,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: WISFOR

Jídelní set 5 dílů Flieks Seating Group, jídelní stůl se 4 židlemi, sada 4 čalouněných židlí Velvet, jídelní stůl obdélníkový, 117 cm, šedý
5 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

LED stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním nastavitelná barva světla/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám
3 863,43 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

Siemens iQ500 KF96NAXEA, Stojací, Francouzská dvířka, Černá, Nerezová ocel, 605 l, SN-T, C
43 580,96 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

SoBuy Koupelnová skříňka Komoda - univerzální koupelnový nábytek se zásuvkou, odolný proti vlhkosti - prostorově úsporná skříňka Bílá, 60x87x35cm, FRG238-W
2 069,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

ZMH LED stropní svítidlo stmívatelné s dálkovým ovládáním svítidlo 4 plamenné kroužky s optikou, 55W černé vnitřní stropní světlo 88 cm
1 999,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: ZMH

Schritte plus Neu 1. Kursbuch und Arbeitsbuch mit Audios online
748,48 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Perforovaná fólie WENKO na ochranu proti slunci 56 x 200
490,18 Kč/1m²
549,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Tribesigns Moderní jídelní stůl pro 6 osob, stůl do obývacího pokoje, 160 x 80 x 75 cm, obdélníkový, kuchyňský stůl, jídelní stůl, moderní design, bílá a zlatá barva
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomická, prodyšná a bodově elastická
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Hydratační Krém na Obličej Himalaya, Objem 150ml
968,13 Kč/1l
145,22 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Hisense RF540N4SBF2, Stojací, Francouzská dvířka, Černá, Dotyk, LED, Uvnitř
26 208,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Belini Moderní kuchyňská linka ITALIA 1 – kuchyňský nábytek 180 cm, matná bílá – vestavěná kuchyně se závěsnými skříňkami, spodními skříňkami a pracovními deskami
9 951,30 Kč
Prodejce: Belini
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
854,75 Kč
Prodejce: apohealth
12 210 713,96 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 343,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 973,02 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 627,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
132 548,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(180)Počet hodnocení: 180
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 605,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
32 100,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
429,20 Kč
Prodejce: apohealth
4 292,00 Kč/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(62)Počet hodnocení: 62
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l

MARY KAY Hydratační krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normální / suchá pleť 88 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 000,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
11 369,32 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 624,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders
120 804,34 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l