4,6



Na základě 31 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml1 357,86 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.2 547,72 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Metal Detox Mask 250ml2 034,43 Kč/1kg
610,33 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
312,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 500 ml
1 047,80 Kč/1l
523,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 250 ml
2 328,00 Kč/1l
582,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 598,80 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Color Wow Chris Appleton + Color Wow Money Masque maska s hydratačním účinkem 215 ml
4 025,93 Kč/1kg
1 087,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
3 121,10 Kč/1l
1 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Redken Acid Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask maska s regeneračním účinkem 250 ml
4 308,88 Kč/1l
1 077,22 Kč
Prodejce: somnia24

Vlasová maska Priorin pro jemné vlasy – 180 ml
3 474,72 Kč/1l
625,45 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
564,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač
5 017,46 Kč/1l
1 184,12 Kč
Prodejce: VogueVista

Wella SP Repair Mask 400 ml
1 546,12 Kč/1l
618,45 Kč
Prodejce: EasoMagno
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
K18 maska na vlasy | Veganská regenerační maska na vlasy 15ml
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask je veganská regenerační a obnovující bezoplachová maska na vlasy. Seznamte se se zámořským bestsellerem, který je skutečným hitem pro kadeřníky, stylisty a klienty, kteří chtějí okamžitou změnu vzhledu svých vlasů! Tento výjimečný produkt zcela změní váš přístup k péči o vlasy. A pokud znáte a oceňujete účinky jiných profesionálních kúr, pak si .... tento produkt pravděpodobně zamilujete ještě více!K18Hair Mask - co to je? Je to skutečná revoluce v péči o poškozené vlasy, zejména po extrémním zesvětlování, častém barvení a prameny, které jsou pravidelně upravovány žehličkou a fénem. Máte poškozené, drsné, lámavé a matné vlasy? Tento přípravek je pro ně skutečným zachráncem! Bezoplachová maska K18 Molecular Repair Hair Mask funguje na základě klinicky ověřené patentované technologie založené na peptidu K18, který je nejúčinnější při opětovném spojování přerušených peptidových řetězců ve struktuře vlasu. Dokáže trvale opravit a regenerovat vlasy během 4 minut. Ano, to je prokázaný fakt, o kterém se můžete přesvědčit na vlastních vlasech!Co byste měli vědět o masce K18Hair? Především - již po jednom ošetření budou vaše vlasy silnější, hladší a zregenerované. Pocítíte to okamžitě - budou příjemné na dotek, pružné a hladké. Maska se nanáší na ručníkem vysušené vlasy po umytí šamponem a neoplachuje se. To umožňuje účinným látkám proniknout do pramenů, obnovit poškozené vazby, posílit je a chránit. Pro začátek doporučujeme aplikovat masku po každém umytí vlasů. Po 4-6 umytích budou vaše vlasy "nasyceny" peptidem K18 a intenzitu aplikace můžete snížit na každé 3-4 umytí. Chcete vědět, co přesně tento výrobek obsahuje a co rozhodně ne? Maska na vlasy K18Hair je zcela veganská, nebyla testována na zvířatech a její složení je bezpečné pro barvené vlasy. Byla vyrobena v Kanadě. Neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, silikony, ftaláty, formaldehyd ani umělá barviva. Ve složení není "alkohol". Je to špatně? Ne! Výrobce přesně ví, co do svého výrobku přidal, a je to záměrné opatření k dalšímu zlepšení jeho účinnosti. Takže: Denaturovaný alkohol ve složení K18 otevírá porézní strukturu keratinu a pomáhá dopravit peptid do poškozených oblastí vlasů. Izopropylalkohol (ve stopovém množství 0,5 %) je rozpouštědlo, které umožňuje smíchání živin s ostatními složkami. Cetearylalkohol má voskovou strukturu, a proto má vyhlazující a zjemňující vlastnosti. Neobsahuje etanol. Benzylalkohol (rovněž ve stopovém množství 0,5 %) je naopak konzervační látka, která rovněž neobsahuje etanol. Nic zde není bezdůvodně.Obsah:15 ml
- Naneste malé množství přípravku na umyté a ručníkem vysušené vlasy (ne příliš mnoho! ideální jsou 1-2 pumpičky, u dlouhých a hustých vlasů 3 pumpičky).
- Masku rovnoměrně rozdělte po celých pramenech.
- Nechte masku působit 4 minuty, aby se produkt aktivoval.
- Neoplachujte!
- Začněte sušit a upravovat vlasy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky K18 z kolekce byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 15 ml.
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml je regenerační maska na vlasy pro každodenní péči o velmi suché a poškozené vlasy. Bezoplachové složení regeneruje a posiluje poškozené vlasy pomocí báze molekulární technologie a i silně poškozená místa jsou trvale opravena. Vlasy jsou intenzivně hydratované a vyživené pro hedvábnou hebkost a neodolatelný lesk. Vlasy se po použití zdají být výrazně zdravější a vitálnější.
Maska na vlasy K18 Professional Molecular Repair se používá po službě k nápravě poškození způsobených během chemické služby v salonu. Její hodnota pH 5,0 - 6,0 pomáhá uzavřít kutikulu. Kromě toho vnáší do vlasů cenné pečující látky, takže vlasy zůstávají hebké a poddajné.
Leave-In Molecular Repair Haarmaske 15 ml
K18 Hair Repair Mask (k dispozici ve 3 formátech: 5 ml, 15 ml a 50 ml) je inovativní vlasová kúra, která intenzivně obnovuje vlasy a zlepšuje jejich pružnost během pouhých 4 minut. Díky K18PEPTIDE™ jsou vlasy posíleny zevnitř a výsledek je hladký a odolný.
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask je veganská regenerační a obnovující bezoplachová maska na vlasy. Seznamte se se zámořským bestsellerem, který je skutečným hitem pro kadeřníky, stylisty a klienty, kteří chtějí okamžitou změnu vzhledu svých vlasů! Tento výjimečný produkt zcela změní váš přístup k péči o vlasy. A pokud znáte a oceňujete účinky jiných profesionálních kúr, pak si .... tento produkt pravděpodobně zamilujete ještě více!K18Hair Mask - co to je? Je to skutečná revoluce v péči o poškozené vlasy, zejména po extrémním zesvětlování, častém barvení a prameny, které jsou pravidelně upravovány žehličkou a fénem. Máte poškozené, drsné, lámavé a matné vlasy? Tento přípravek je pro ně skutečným zachráncem! Bezoplachová maska K18 Molecular Repair Hair Mask funguje na základě klinicky ověřené patentované technologie založené na peptidu K18, který je nejúčinnější při opětovném spojování přerušených peptidových řetězců ve struktuře vlasu. Dokáže trvale opravit a regenerovat vlasy během 4 minut. Ano, to je prokázaný fakt, o kterém se můžete přesvědčit na vlastních vlasech!Co byste měli vědět o masce K18Hair? Především - již po jednom ošetření budou vaše vlasy silnější, hladší a zregenerované. Pocítíte to okamžitě - budou příjemné na dotek, pružné a hladké. Maska se nanáší na ručníkem vysušené vlasy po umytí šamponem a neoplachuje se. To umožňuje účinným látkám proniknout do pramenů, obnovit poškozené vazby, posílit je a chránit. Pro začátek doporučujeme aplikovat masku po každém umytí vlasů. Po 4-6 umytích budou vaše vlasy "nasyceny" peptidem K18 a intenzitu aplikace můžete snížit na každé 3-4 umytí. Chcete vědět, co přesně tento výrobek obsahuje a co rozhodně ne? Maska na vlasy K18Hair je zcela veganská, nebyla testována na zvířatech a její složení je bezpečné pro barvené vlasy. Byla vyrobena v Kanadě. Neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, silikony, ftaláty, formaldehyd ani umělá barviva. Ve složení není "alkohol". Je to špatně? Ne! Výrobce přesně ví, co do svého výrobku přidal, a je to záměrné opatření k dalšímu zlepšení jeho účinnosti. Takže: Denaturovaný alkohol ve složení K18 otevírá porézní strukturu keratinu a pomáhá dopravit peptid do poškozených oblastí vlasů. Izopropylalkohol (ve stopovém množství 0,5 %) je rozpouštědlo, které umožňuje smíchání živin s ostatními složkami. Cetearylalkohol má voskovou strukturu, a proto má vyhlazující a zjemňující vlastnosti. Neobsahuje etanol. Benzylalkohol (rovněž ve stopovém množství 0,5 %) je naopak konzervační látka, která rovněž neobsahuje etanol. Nic zde není bezdůvodně.Obsah:15 ml
- Naneste malé množství přípravku na umyté a ručníkem vysušené vlasy (ne příliš mnoho! ideální jsou 1-2 pumpičky, u dlouhých a hustých vlasů 3 pumpičky).
- Masku rovnoměrně rozdělte po celých pramenech.
- Nechte masku působit 4 minuty, aby se produkt aktivoval.
- Neoplachujte!
- Začněte sušit a upravovat vlasy.
Maska na vlasy obnoví vaše vlasy za pouhé 4 minuty. Zlepšuje elasticitu vlasů a zároveň opravuje poškození způsobené chemickými službami, tepelným či mechanickým stylingem. Vrací vlasům jejich přirozený lesk.
Vlastnosti:
- maska na vlasy,
- má regenera
Jak používat
Naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy.
Vlastnosti:
- maska na vlasy,
- má regenera
Jak používat
Naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy.
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
K18 Biomimetic Hairscience Leave-In Molecular Repair Hair Mask je jediná patentovaná bioaktivní peptidová maska, u které bylo klinicky prokázáno, že opravuje a zvrací poškození způsobené chemickým ošetřením, tepelným stylingem a mechanickým stylingem.
- Jedná se o inovativní kúru, kterou lze použít při všech profesionálních službách v salonu nebo jako domácí ošetření.
- Lehké složení se aplikuje na čisté, ručníkem vysušené vlasy a během 4 minut regeneruje poškozené vlasy.
Jak používat:
- Šamponem vlasy umyjte, kondicionér nepoužívejte. Důkladně vysušte ručníkem.
- Začněte s 1 pumpičkou masky K18 a přidávejte další podle potřeby v závislosti na délce, tloušťce a stavu vlasů. Masku používejte střídmě. Malé množství vystačí na dlouhou dobu. Masku rovnoměrně vmasírujte do vlasů po tazích od konečků ke kořínkům.
- Masku nechte působit 4 minuty, aby se aktivovala.
- Neoplachujte.
- Vlasy upravte jako obvykle.
Voda (Aqua) (Eau), Alcohol Denat, Propylenglykol, Cetearyl Alkohol, Dikaprylyl Ether, Cetylestery, Behentrimonium Chlorid, Polysorbát 20, Sh-Oligopeptid -78, Hydrolyzovaný pšeničný protein, Hydrolyzovaný pšeničný škrob, Isopropyl Alkohol, Tokoferol, Fenoxyethanol, Sorban draselný, Kyselina citronová, Vůně (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alkohol.
Závazný seznam složek naleznete na výrobku!
Obnovující, intenzivní domácí kúra, která obnovuje, posiluje a zlepšuje pružnost vlasů, zjemňuje je a rozčesává během 4 minut.
K18 Hair Leave-in Molecular Repair Mask je patentovaný bioaktivní peptid, který posiluje a zlepšuje pružnost vlasů. Ošetření je vhodné pro vlasy, které byly poškozeny chemickým ošetřením nebo používáním tepelných přístrojů. Trvale napravuje poškození způsobené chemickým ošetřením a tepelným stylingem. Obsahuje jedinečnou řadu peptidů, které umožňují opravu vlasů hluboko u kořínků. Během pouhých 4 minut se obnoví přirozená keratinová struktura vlasů a vlasy jsou opět jako nové. Přípravek je lehký a má hydratační vlastnosti. K18 je prvním přípravkem, který využívá biomimetiku k opětovnému propojení a doplnění keratinových řetězců, které byly přerušeny například odbarvováním, barvením nebo používáním stylingových nástrojů. Výsledkem jsou hebké, pružné a silné vlasy s pružností, které jsou opět jako nové.
Klíčové vlastnosti:
- Obnovující a intenzivní ošetření
- Zlepšuje pružnost vlasů
- Obnovuje přirozenou keratinovou strukturu
- Bojuje proti roztřepeným konečkům a lámání vlasů
- Zachovává a prodlužuje barvu vlasů
- Lehké, hydratační vlastnosti
- Veganské
- Bez krutosti
Rekonstrukční a revitalizační maska pro narušené vlasy
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky K18 z kolekce byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 15 ml.
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml je regenerační maska na vlasy pro každodenní péči o velmi suché a poškozené vlasy. Bezoplachové složení regeneruje a posiluje poškozené vlasy pomocí báze molekulární technologie a i silně poškozená místa jsou trvale opravena. Vlasy jsou intenzivně hydratované a vyživené pro hedvábnou hebkost a neodolatelný lesk. Vlasy se po použití zdají být výrazně zdravější a vitálnější.
Maska na vlasy K18 Professional Molecular Repair se používá po službě k nápravě poškození způsobených během chemické služby v salonu. Její hodnota pH 5,0 - 6,0 pomáhá uzavřít kutikulu. Kromě toho vnáší do vlasů cenné pečující látky, takže vlasy zůstávají hebké a poddajné.
Leave-In Molecular Repair Haarmaske 15 ml
K18 Hair Repair Mask (k dispozici ve 3 formátech: 5 ml, 15 ml a 50 ml) je inovativní vlasová kúra, která intenzivně obnovuje vlasy a zlepšuje jejich pružnost během pouhých 4 minut. Díky K18PEPTIDE™ jsou vlasy posíleny zevnitř a výsledek je hladký a odolný.
- Model
- Molecular Repair
- Hmotnost
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Složení
- K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 8585110012890858511001289
- Číslo produktu
- 47060
- Model
- Molecular Repair
- Hmotnost
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Složení
- K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 8585110012890858511001289
- Číslo produktu
- 47060
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(150)Počet hodnocení: 150




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(27)Počet hodnocení: 27




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(62)Počet hodnocení: 62




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(1003)Počet hodnocení: 1003




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(35)Počet hodnocení: 35




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(37)Počet hodnocení: 37




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(90)Počet hodnocení: 902% poukaz




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(123)Počet hodnocení: 123




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 43% od 2 ks




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(1495)Počet hodnocení: 1495




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(48)Počet hodnocení: 48




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(95)Počet hodnocení: 95




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 84% od 2 ks




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(420)Počet hodnocení: 420




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(29)Počet hodnocení: 29




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(93)Počet hodnocení: 93




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(75)Počet hodnocení: 75





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(62)Počet hodnocení: 62




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(186)Počet hodnocení: 186




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(128)Počet hodnocení: 128




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(180)Počet hodnocení: 180

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
12 512,40 Kč/1l
3 232,00 Kč
-103,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 128,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
907,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

K18 Molecular Repair Hair Oil 30 ml
42 660,67 Kč/1l
1 279,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ohrádka dětská ohrádka, prodyšná síť, síť na plazení, ohrádka stan pro miminka děti kojence 128 x 128 x 65 cm
838,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
750,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
836,02 Kč/1kg
836,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fujifilm Instax Mini 12, 86 x 54 mm, Růžová, 60 mm, 62 x 46 mm, 2/2, 0.3 - ∞
2 251,00 Kč
Prodejce: Alky

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Zimolez, Tuberóza, Jasmín
15 483,60 Kč/1l
1 548,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Elizavecca Milky Piggy CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Hair Treatment – maska na vlasy s kolagenem a ceramidy – 100 ml
2 290,00 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml
11 498,93 Kč/1l
1 724,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Parní čistič CleanTenso
3 226,02 Kč
-964,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 262,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Bade'e Al Oud Sublime EDP 100 ml UNISEX
7 101,20 Kč/1l
710,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prostě skvělé...
Objem 0,015 l
Už po první aplikaci jsem nadšený... Moje vlasy vždycky hodně trpí, extrémní změny barvy... od blond přes zrzavou až po hnědou a zase zpátky.
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 0,005 l
Použití je velmi jednoduché. Vlasy jsou po něm hebké a krásné.
Ohodnoceno dne 17. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega
Objem 0,015 l
Mám silné kudrny a moje vlasy nikdy nebyly tak jemné jako s K18. Vydrží mega dlouho, protože ho opravdu stačí jen trochu.
Ohodnoceno dne 30. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Znovu a znovu
Objem 0,015 l
Velmi dobrý produkt pro vybudování struktury vlasů, naprosto doporučuji
Ohodnoceno dne 28. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Objem 0,015 l
Můj kadeřník mi ho doporučil a opravdu dělá skvělé vlasy!
Ohodnoceno dne 3. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dokonalá péče o vlasy
Objem 0,015 l
Vlasy jsou opravdu znatelně zdravější top!!!
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,015 l
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,015 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l