La Rive Sparkling Rose perfumowana Mgiełka do ciała, 200ml
248,99 Kč
1 244,95 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX13 438,00 Kč/1l
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tělová mlha La Rive Golden Dream, 200ml
1 027,95 Kč/1l
205,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

La Rive Pretty Flowers Mgiełka do ciała i włosów, 200ml
1 179,95 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sorvella Perfume Bonita Mgiełka do ciała i włosów, 100 ml
4 438,50 Kč/1l
443,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Madonna Exquisite Mgiełka do ciała, 100 ml
583,30 Kč/1l
68,41 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,33 Kč
Prodejce: MANADA

Sparkling Crème - tělový závoj, 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Christina Aguilera by Night Body Mist
1 529,75 Kč/1l
361,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

APIS Mystic Oud Mgiełka do ciała, i włosów, 150ml
1 853,80 Kč/1l
278,07 Kč
Prodejce: MANADA

Helia-D Hydramax Nawilżająca mgiełka do twarzy, 110ml
4 334,00 Kč/1l
476,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret Pomegranate Sky tělový sprej 250 ml W
2 332,00 Kč/1l
583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nabeel, Raunaq, tělový sprej, tělo, 250 ml
1 065,16 Kč/1l
266,29 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla Mgiełka do ciała i włosów, 250 ml
2 048,84 Kč/1l
512,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

I Love Odświeżająca Mgiełka do ciała, Violet Dreams, 150ml
681,47 Kč/1l
102,22 Kč
Prodejce: NutraBestBG

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Tělový sprej 200 ml
557,50 Kč/1l
132,10 Kč
-20,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bulgari Aqva Divina Osvěžující tělová mlha 100 ml
1 814,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo

Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
634 333,30 Kč/1kg
95,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Oh My Glam Influscents Bright As Crystal tělový sprej 100 ml
690,40 Kč/1l
69,04 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Parfémovaná tělová mlha je skvělým způsobem, jak se během dne osvěžit.Zanechává jemnou vůni a díky třpytivým částečkám pokožku krásně rozzáří.
Jak používat:
Chraňte své oči: Jemně nastříkejte na tělo podle potřeby.
La Rive Sparkling Rose perfumowana Mgiełka do ciała, 200ml
[b]La Rive Shimmer Mist Sparkling Rose 200 ml tělová mlha ve spreji[/b][br][br]Tělová mlha ve spreji Sparkling Rose od La Rive dodá vaší pokožce třpytivý lesk a květinovou vůni jasmínu, pomerančových květů a kosatce. [br][br][b]Použití:[/b][br][br]Naneste na suchou a čistou pokožku a nastříkejte ze vzdálenosti asi 15-20 cm.
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- La Rive Sparkling Rose perfumowana Mgiełka do ciała, 200ml
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5903719640749
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- La Rive Sparkling Rose perfumowana Mgiełka do ciała, 200ml
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5903719640749
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Korektory Max Factor Miracle Pure 5
52 115,39 Kč/1l
406,50 Kč
Prodejce: somnia24

Bebeconfort Timba Comfort sedací polštář, pro vysokou židli Timba, příjemný sedací polštář, pratelný v pračce na 30 °C, šedá mlha
1 485,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tělová mlha La Rive Golden Dream, 200ml
1 027,95 Kč/1l
205,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Australské zlaté opalovací mléko s bronzerem SPF30
2 126,29 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Pantene Hair Biology – šampon – 250 ml – proti krepatění a pro lesk
17 981,20 Kč/1l
899,06 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
822,42 Kč/1kg
822,42 Kč
Prodejce: VISO

Pantene Pro-V Deffrizz & Illuminate, Unisex, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Matné vlasy, Obarvené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, 160 ml, Tuba
905,88 Kč/1l
144,94 Kč
Prodejce: Di-Life

Swiffer - čistič podlah 3D Clean terkit, se 4 suchými a 2 mokrými prachovkami
701,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Pantene Pro-V Hair Biology Deffrizz & Illuminate 160ml, 160 ml, Unisex, Barevné vlasy, Kudrnaté vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Revitalizační, Lesklý, Kyselina hyaluronová, Dávkovač
648,13 Kč/1l
103,70 Kč
Prodejce: Di-Life

VapoWesp Pomeranč a rozmarýn v prášku - 100 g
279,65 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Australian Gold Sprej na opalování s bronzerem SPF 15, 237 ml
4 059,30 Kč/1l
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Munchkin - Hrneček s brčkem Simple Clean 296ml - růžový
243,00 Kč
Prodejce: Toyrama

Bebeconfort 27038197 Hochstuhl Timba Basic, přírodní dřevo
3 945,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nasazovací kartáčky Oral-B iO Ultimate Cleaning 8ks FFU černé
997,96 Kč
Prodejce: Di-Life

Maybelline New York Fast Gel lak na nehty 14-Smoky Rose
21 675,00 Kč/1l
303,45 Kč
Prodejce: somnia24

VapoWesp Pulver Seno Květy & Tymián - 100 g
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Munchkin - Hrneček s brčkem Simple Clean 296ml - modrý
243,00 Kč
Prodejce: Toyrama

Bref Power, čisticí prostředek, 750 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
384,07 Kč/1l
288,05 Kč
Prodejce: somnia24

Oral-B Liner Brushes Kids Spiderman 8er FFU
994,63 Kč
Prodejce: somnia24

Fisher-Price HJP94, 0,75 rok/roky, Zvuky, Nutné baterie, AA, Textil, Plast, Vícebarevný
1 891,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

VapoWesp prášek citron a bazalka – 100 g
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Zwilling Pediküre Premium Fußnagelknipser 60 mm
738,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bell HypoAllergenic Oční tužka 01 Černá - Odolný oční tužka, 5 g
30 693 000,78 Kč/1kg
306,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Oral-B iO Series 4 s cestovním pouzdrem Lavender
11 472,60 Kč/1kg
7 113,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Boost Me Up péče o řasy a obočí Brow + Lash Serum pro ženy 5 - Wet n Wild
21 786,67 Kč/1kg
653,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Munchkin MUNCHKIN puodelis MIRACLE 360, 12 mėn+, 296 ml, 5162302
226,00 Kč
Prodejce: Toyrama

Szczoteczka Oral-B iO Series 8N Black Onyx
4 256,33 Kč/1kg
4 256,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Oral-B iO Series 5, Dospělý, Vibrační kartáček, Denní péče, Intenzivní, Citlivý, Super sensitive, Bělicí, Černá, 2 min, Černá
1 535,26 Kč/1kg
2 741,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips Sonicare F3 Quad Stream nozzle HX3062/00 Tryska ústní sprchy, Elektrická ústní sprcha, Bílá, 138 mm, 65 mm, 22 mm, 18 g
720,68 Kč
Prodejce: egenta-shop

Oral-B Vitality Pro D103 Závěsná krabička Lilac Violet
2 059,23 Kč/1kg
724,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AMPQ
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 438,00 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l