HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g

38,07 Kč

217,54 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g
Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
217,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
237,94 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 4
233,94 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Broskve 175g
Haribo Broskve 175g
209,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
237,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
1 462,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
233,94 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Happy Cola, Želatinové fazolky, 175 g, Kola, Modrozelená, Průsvitné, 110 kcal, 25 g
Haribo Happy Cola, Želatinové fazolky, 175 g, Kola, Modrozelená, Průsvitné, 110 kcal, 25 g
217,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Primavera jahody pocukrované kousky pěnového cukru 175g
Haribo Primavera jahody pocukrované kousky pěnového cukru 175g
217,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Haribo Quaxi Fröschli ovocné žabky s pěnovým cukrem 175g

Žabky Haribo Quaxi lze samozřejmě také políbit - málokdy je za nimi princ, ale čeká na ně nesrovnatelně sladká pochoutka! Tyto oblíbené klasické žabky kombinují ovocné žvýkačky s měkkým základem z pěnového cukru a nabízejí jedinečný chuťový zážitek. Lahodná příchuť broskví a mučenky z nich dělá nepostradatelný vrchol v sortimentu Haribo.

Nejdůležitější vlastnosti výrobku:

  • Příchuť broskve a mučenky: Sladká, ovocná a jednoduše neodolatelná.
  • Ovocná žvýkačka se setkává s pěnovým cukrem: Dokonalá kombinace jemnosti a ovocnosti.
  • Klasický zvířecí tvar: Oblíbené žabky, které rozbuší srdce nejen dětem.
  • Pro každou příležitost: Ideální na svačinu, na oslavu nebo jako sladké překvapení mezi tím.

Vyzkoušejte žabky Haribo Quaxi a přesvědčte se, proč jsou již léta jednou z nejoblíbenějších klasik společnosti Haribo. Zakousněte se a pochutnejte si!

HARIBO GmbH & Co KG
Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 153501 Grafschaft, Německo


Quaxi Žabka v želé 175g - Haribo

Křehké, mimořádně chutné žabí gumové bonbony od známé značky Haribo jsou vynikající volbou pro všechny milovníky sladkých dobrot. Balení 175 g obsahuje měkké, intenzivně ovocné gumové medvídky, které potěší děti i dospělé. Haribo Quaxi má nejen jedinečnou texturu, ale také bohatou ovocnou chuť, která všem navodí dobrou náladu. Ideální jako svačinka mezi jídly, na oslavu nebo jako dárek. Díky kompaktnímu balení je můžete mít vždy u sebe a vychutnat si jejich chuť, ať jste kdekoli. Objevte potěšení z každého želé a nechte se unést do světa ovocné sladkosti!

Složení: Glucose syrup Sugar Dextrose Gelatine Vegetable and fruit concentrates (spinach, spirulina, safflower, apple) Natural flavourings Acids: citric acid Coating agents: Nutriční informace na 100 g: Energetická hodnota: 1402 kJ / 330 kcal Tuky: <0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 76 g, z toho cukr: 55 g Bílkoviny: 5,6 g Sůl: 0,07 g Země původu: Německo Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Haribo Quaxi

Klasika v sortimentu Haribo již řadu let. Směs ovocné gumy a pěnového cukru dělá z žabek lahodnou ovocnou svačinku.

Pokyny pro skladování: Chraňte před teplem a vlhkostí.

Obsah: 175 g

Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo



Quaxi je již léta klasikou v sortimentu HARIBO! Pěnové cukrové žabky s ovocnou gumou mají obzvlášť aromatickou příchuť broskví a mučenky.



Nebuďte žábou... Probuďte v sobě okouzlujícího prince a překvapte své oblíbené kolegy oblíbenými, ovocnými a lahodnými žvýkačkami HARIBO QUAXI. Značková kvalita s chutí!" S ovocnými žabkami QUAXI má HARIBO ve svém sortimentu skutečnou klasiku! Není se čemu divit, protože výrobky jsou vždy vysoké a bezvadné kvality. A tyto ovocné žabky QUAXI jsou navíc: "Také máte rádi žabky HARIBO? Obliba žabek zůstává nezlomná u malých i velkých. Mnoho lidí zná směs ovocných žvýkaček a pěnového cukru již od dětství a miluje ji dodnes! informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gg 1466/345 kJ/kkalcový tuk 0,5 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,1 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 79,0 gz toho cukry 53,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 5,8 gsůl 0,02 gVitamíny a minerální látky -
Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.175 l
Seznam přísad
Glukózový sirup; cukr; dextróza; želatina; okyselovadlo: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: spirulina, světlice barvířská, jablko; potahová látka: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; aroma; sirup z invertního cukru
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie 1466kJ / 345kcal, tuk <0,5g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g, sacharidy 79g, z toho cukr 53g, bílkoviny <5,8g, sůl <0,02g, referenční množství pro průměrného dospělého člověka (8400kJ/2000kcal)
Alergeny
Žádné
Hmotnost
175 g
Potravinářský podnik
HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft, Deutschland
Prodejní název
Ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
5756
Kód EAN
4001686322536

Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.175 l
Seznam přísad
Glukózový sirup; cukr; dextróza; želatina; okyselovadlo: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: spirulina, světlice barvířská, jablko; potahová látka: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; aroma; sirup z invertního cukru
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie 1466kJ / 345kcal, tuk <0,5g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g, sacharidy 79g, z toho cukr 53g, bílkoviny <5,8g, sůl <0,02g, referenční množství pro průměrného dospělého člověka (8400kJ/2000kcal)
Alergeny
Žádné
Hmotnost
175 g
Potravinářský podnik
HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft, Deutschland
Prodejní název
Ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
5756
Kód EAN
4001686322536
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g
Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g
576,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
217,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
1 462,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
233,94 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Haribo Broskve 175g
Haribo Broskve 175g
209,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 4
233,94 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Happy Cola, Želatinové fazolky, 175 g, Kola, Modrozelená, Průsvitné, 110 kcal, 25 g
Haribo Happy Cola, Želatinové fazolky, 175 g, Kola, Modrozelená, Průsvitné, 110 kcal, 25 g
217,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
237,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10051176 HARIBO GOLDBÄREN sauer Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051176 HARIBO GOLDBÄREN sauer Fruchtgummi 175,0 g
1 133,31 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Ovocné plody se sladkokyselou kombinací ovoce v sáčku 160g
Haribo Ovocné plody se sladkokyselou kombinací ovoce v sáčku 160g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Primavera jahody pocukrované kousky pěnového cukru 175g
Haribo Primavera jahody pocukrované kousky pěnového cukru 175g
217,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Melouny tříbarevné 3cm velké ovocné žvýkačkové kousky tříbarevné 160g
Haribo Melouny tříbarevné 3cm velké ovocné žvýkačkové kousky tříbarevné 160g
237,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
242,05 Kč/1kg
48,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
400,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Jablečný sad 150g
Trolli Jablečný sad 150g
124,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
829,00 Kč/1kg