5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4001686372852, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g261,87 Kč/1kg
39,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo OR02373, Vínové gumové bonbony, 100 g, Dary, Citrón, Pomeranč, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686103272, 25 g, 200 g, D, 344 kcal, 50 g, 0,5 g
216,31 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Primavera jahody pocukrované kousky pěnového cukru 175g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
1 087,00 Kč/1kg
271,75 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
1 462,13 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dětské ovocné žvýkačky Haribo s měkkou konzistencí 175g
Tyto lahodné ovocné žvýkačky mají obzvláště měkkou konzistenci, která se v ústech rozplývá. Kombinují oblíbené příchutě jahod, ananasu, citronu, malin a šťavnatého pomeranče v pestré směsi a zajišťují tak pestrý chuťový zážitek.
Výhody výrobku: - Vhodné pro děti od 3 let:
- Různé příchutě: jahoda, ananas, citron, malina a šťavnatý pomeranč.
- Jemná konzistence: Extra měkké a příjemné na kousání - potěšení, které se rozplývá.
- Barevná zábava při mlsání: Ideální pro každou příležitost - ať už doma, na cestách nebo na večírcích.
- Zpestření pro malé i velké: Ovocné pochoutky zajistí dobrou náladu a lahodný požitek.
Dopřejte si tuto ovocnou variantu a vyzkoušejte, jak lahodné chutě okouzlí vaše chuťové buňky. Povinná výbava pro každého, kdo má chuť na sladké!
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
| Ingredience | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, ředkvička, jablko, sladké brambory, mrkev, černý rybíz, ibišek, citron; slunečnicový olej; aroma; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota | 343,00 kilokalorií (kcal) / 1 459,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk | 0,50 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 g |
| Sacharidy | 77,00 g, z toho cukr: 46,00 g |
| Bílkoviny | 6,90g |
| Sůl | 0,07g |
| Informace pro alergiky | |
| Může obsahovat stopy: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z obilovin obsahující lepek, pšenice a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek), mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy) | |
Dětský panák Haribo
Klasický dudlík z řady Haribo. Ovocní panáčci v příchutích ananas, jahoda, malina, pomerančový džus a citron jsou vhodní nejen pro děti a zajišťují lahodné mlsání pro malé i velké.
Pokyny pro skladování: Chraňte před teplem a vlhkostí.
Obsah: 175 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
Dětský dudlík Haribo (175 g)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, ředkvička, spirulina, sladké brambory, mrkev, citron, černý rybíz, ibišek; aroma; poleva: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 6,90 Sůl: 0,07
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5748
- Kód EAN
- 4001686328941
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, ředkvička, spirulina, sladké brambory, mrkev, citron, černý rybíz, ibišek; aroma; poleva: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 6,90 Sůl: 0,07
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5748
- Kód EAN
- 4001686328941
K tomu se hodí také

Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo OR02373, Vínové gumové bonbony, 100 g, Dary, Citrón, Pomeranč, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Melouny tříbarevné 3cm velké ovocné žvýkačkové kousky tříbarevné 160g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051175 HARIBO Starmix Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žvýkací bonbony 50 ks.
449,17 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Open Food 4001686372852, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g
261,87 Kč/1kg
39,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686103272, 25 g, 200 g, D, 344 kcal, 50 g, 0,5 g
216,31 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Primavera jahody pocukrované kousky pěnového cukru 175g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Vampire, Měkké sladkosti, 175 g, Dary, Vícebarevný, 1461 kJ, 344 kcal
252,17 Kč/1kg
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Happy-Cola 100g Ovocné želé
235,20 Kč/1kg
23,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Herzbeben pěnové cukrové srdíčko s příchutí třešní 160g
254,63 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg