4,5



Na základě 2 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jelly Belly Bean Boozled 7th Edition 54g2 619,63 Kč/1kg
141,46 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťávou a bobulemi Veggie 160g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Roulette Rolls 6 rolí 6x plátky ovocné žvýkačky 150g261,87 Kč/1kg
39,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé Haribo Wummis – měkké a ovocné 175 g
450 684,20 Kč/1kg
85,63 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Kirsch Cola veggie lahvičky s příchutí Kirsch Cola 175g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,82 Kč/1kg
471,39 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10046076 HARIBO Joghurties Fruchtgummi 160,0 g
236,88 Kč/1kg
37,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
1 340,80 Kč/1kg
234,64 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10046325 HARIBO Ingwer Zitrone Fruchtgummi 160,0 g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka Haribo Fruity Bussi s pěnovým cukrem a ovocnou náplní 175g
256,17 Kč/1kg
46,11 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
366,91 Kč/1kg
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
452,44 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Wobbly Ghosts lahodné ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 160g
Kymácející se, strašidelné, úžasně sladké!Haribo Wobbly Ghosts kombinují lahodné ovocné žvýkačky s měkkým pěnovým cukrem a poskytují ovocnou strašidelnou zábavu pro malé i velké. Díky roztomilému designu duchů a barevné ovocné příchuti jsou ozdobou každé halloweenské oslavy - v praktickém sáčku o hmotnosti 160 g.
Proč Haribo houpací duchové?
Tito malí duchové tu nejsou proto, aby vás děsili, ale abyste si na nich pochutnali!Zdařilá kombinace jemného pěnového cukru a ovocných gumových medvídků dělá z houpavých duchů chuťový a vizuální zážitek - ideální pro sdílení, zdobení nebo prostě jen mlsání.
Přehled vlastností výrobku
Ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem na bázi v designu duchů
Barevné druhy ovoce - aromatické a příjemně měkké
160 g sáček - ideální pro halloweenský čas nebo jako strašidelná svačinka
Kvalita značky Haribo - oblíbená u malých i velkých
Ideální pro sdílení, zdobení a dárky
Pro koho jsou žigulíková strašidýlka vhodná?
Ideální pro děti, rodiny, fanoušky Halloweenu, organizátory akcí, milovníky cukrovinek, školky, školy nebo kohokoli, kdo hledá ovocnou strašidelnou zábavu v praktické velikosti.
Nejlepší možnosti použití
Pro halloweenské večírky, koledování nebo školní oslavy
V bonboniérách, dárkových taškách nebo jako dekorace na stůl
Jako malý dárek nebo překvapení pro děti
Do sběrných boxů, na řemeslné činnosti nebo na svačinu mezi tím
Kupte si nyní Haribo houpací duchy - váš další krok
Zažijte strašidelně sladkou svačinovou zábavu hned teď!
Objednejte si ovocné žvýkačky Haribo Wobbly Ghosts s pěnovým cukrem 160 g - sladké, barevné a ideální na Halloween!
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
| Ingredience | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukr; dextróza; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, světlice barvířská, sladké brambory, spirulina, jablko, citron, ředkev, černý rybíz; slunečnicový olej; aroma; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE. | |
| Informace pro alergiky | |
| Může obsahovat stopy: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z obilovin obsahující lepek, pšenice a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek), mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy) | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | obsahuje 345,00 kilokalorií (kcal) / 1 466,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 0,50 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,10 g |
| Sacharidy: 10,0 g (10,0 g), - 10,0 g (10,0 g): | 79,00 g |
| of which sugar: | 53,00 g |
| Bílkoviny: | 5,80 g |
| Sůl: | 0,02 g |
Haribo Želatinové lihoviny
Želatinové lihoviny chutnají jako tři oblíbené příchutě želé: Haribo se pyšní třemi příchutěmi: Woodruff, Malina a Citron. Jsou kombinovány s nadýchaným pěnovým cukrem s vanilkovou příchutí.
Pokyny pro skladování: Chraňte před teplem a vlhkostí.
Obsah: 160 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
Upozornění na duchy v HARIBUDávejte pozor! Strašidla nyní převzala vládu a poskytují strašidelnou, lahodnou třepající se zábavu s třepajícími se strašidly HARIBO.Dvojnásobek je lepšíŽelé v příchutích woodruff, malina a citron je již sladkým pokušením. V kombinaci s nadýchanou vanilkovou pěnou jsou však kymácející se duchové děsivě lahodní.obsah 160 gBalení obsahuje 160 g ovocně sladké kymácející se zábavy, o kterou se lze samozřejmě podělit.neuvěřitelně lahodné! Klikněte zde pro informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 1459/343 kJ/kcalTuky 0,5 gZ toho nasycené mastné kyseliny 0,1 gZ toho mononenasycené mastné kyseliny -Z toho polynenasycené mastné kyseliny -Sacharidy 79,0 gZ toho cukry 56,0 gZ toho polyhydrické alkoholy -Z toho škrob -Vláknina -Bílkoviny 5,5 gSůl 0,02 gVitamíny a minerální látky -
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; dextróza; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, světlice barvířská, sladké brambory, spirulina, jablko, citron, ředkvička, černý rybíz; aroma; poleva: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 79 g, z toho cukr: 56 g Bílkoviny: 5,5 g Sůl: 0,02 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
- Prodejní název
- Ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5758
- Kód EAN
- 4001686329351
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; dextróza; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, světlice barvířská, sladké brambory, spirulina, jablko, citron, ředkvička, černý rybíz; aroma; poleva: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 79 g, z toho cukr: 56 g Bílkoviny: 5,5 g Sůl: 0,02 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
- Prodejní název
- Ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5758
- Kód EAN
- 4001686329351
K tomu se hodí také

Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťávou a bobulemi Veggie 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4001686103272, 25 g, 200 g, D, 344 kcal, 50 g, 0,5 g
216,31 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Haribo Kirsch Cola veggie lahvičky s příchutí Kirsch Cola 175g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046076 HARIBO Joghurties Fruchtgummi 160,0 g
236,88 Kč/1kg
37,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10042436 Air-Drops Bonbons 100,0 g
3 540,10 Kč/1kg
354,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 10046325 HARIBO Ingwer Zitrone Fruchtgummi 160,0 g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,82 Kč/1kg
471,39 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
297,31 Kč/1kg
47,57 Kč
Prodejce: Katomix

Ovocná žvýkačka Haribo Fruity Bussi s pěnovým cukrem a ovocnou náplní 175g
256,17 Kč/1kg
46,11 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
1 340,80 Kč/1kg
234,64 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
1 090,24 Kč/1kg
272,56 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
366,91 Kč/1kg
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Ovocné plody se sladkokyselou kombinací ovoce v sáčku 160g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Hermiona Granger ovocné žvýkačky kouzelné figurky sáček 160g
400,00 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: Magule-cz

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 017,09 Kč/1kg
352,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 300g
1 199,13 Kč/1kg
359,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
315,99 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 053,30 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 201,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 065,30 Kč/1kg

Look O Look Candy Květinová kytice ovocných žvýkaček Pěnový cukr 145g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
300,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 072,62 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
251,95 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Katjes Zelený ušatý zajíc kyselý pěnový cukr s ovocnými gumami 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,14 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg

De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(17)Počet hodnocení: 17
310,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,41 Kč/1kg

De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies