5,0



Na základě 1 hodnocení
Šafrán Šafránová vlákna I Originál z Íránu I 1. jakost I 1,25 g I Uzavřená aromatická krabička
450,69 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
383,19 Kč-67,50Kč
255 460,00 Kč / 1kg
plus 349,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jeera prášek 1kg509,02 Kč/1kg
509,02 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Shahi Paneer Masala, 100 g, 2 ks549,90 Kč/1l
54,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Kitchen King, 100 g461,20 Kč/1kg
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Směs koření Al Amier Ras el Hanout2 405,50 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

tellofix Classic Klare Brühe 540g
896,13 Kč/1kg
483,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Cap Bon Harissa pálivá kořenící pasta tuniského typu ve sklenici 70g
531,00 Kč/1l
37,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
33 361,33 Kč/1kg
250,21 Kč
Prodejce: somnia24

Sonnentor 07738, Koření vločky, 30 g, 286 kcal, 1213 kJ, 6,51 g, 8,69 g
4 206,33 Kč/1kg
126,19 Kč
Prodejce: taleoo

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst

TRS Tandoori Masala, 100 g
473,40 Kč/1kg
55,90 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,34 Kč
Prodejce: CasteloStore

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347899033, Práškové koření, 364 kcal, 1532 kJ, 9,9 g, 7,6 g, 55 g
1 934,40 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Badyán - celý 10 kusů
1 011,86 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Cape Herb and Spice Rub Louisiana Cajun směs koření a soli 100g
1 096,50 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pravé vanilkové lusky – pravá bourbonová vanilka, 18–20 cm – celé vanilkové lusky (3 ks)
192 196,66 Kč/1kg
1 153,18 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
1 522,00 Kč/1kg
60,88 Kč
Prodejce: Inaris_International

Směs koření na těstoviny Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
4 314,29 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Covitar
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SAFRANOVÉ VLÁKNA Originál z Íránu
1. jakost 1,25 g v aromatické krabičce.
Vzduchotěsně uzavřeno.
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- 100% šafránová vlákna z ÍRÁNU
- Hmotnost
- 1.5 g
- Potravinářský podnik
- Saharkhis
- Prodejní název
- Šafránové nitě
- Výrobce
- Cocktail Academy
- Kód EAN
- 4337185576768
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- 100% šafránová vlákna z ÍRÁNU
- Hmotnost
- 1.5 g
- Potravinářský podnik
- Saharkhis
- Prodejní název
- Šafránové nitě
- Výrobce
- Cocktail Academy
- Kód EAN
- 4337185576768
K tomu se hodí také

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
5 990,13 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

tellofix Classic Klare Brühe 900g
768,50 Kč/1kg
691,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
434,22 Kč/1kg
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Černý kmín 1 kg, celá semena, Nigella sativa, koření do pečiva, přírodní, veganské, GiDeli
290,16 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Fuchs zelený amazonský pepř celá zelená zrna ve slaném nálevu 850g
619,02 Kč/1kg
526,17 Kč
Prodejce: somnia24

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
572,19 Kč/1kg
572,19 Kč
Prodejce: somnia24

Skořice cejlonská - mletá 50g
1 800,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kořenící směs Knorr na gril a smažené pokrmy 500g
788,18 Kč/1kg
394,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Růžový pepř celý sušený jemná příchuť balení 160g
3 175,13 Kč/1l
508,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
229,92 Kč/1kg
96,03 Kč
-4,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,97 Kč
Prodejce: Katomix

Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
4 314,29 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Covitar

Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
1 522,00 Kč/1kg
60,88 Kč
Prodejce: Inaris_International

Příprava koření Al Amier CousCous
1 603,67 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá pískavice řecké seno 1kg
101,00 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
1 019,94 Kč/1kg
356,98 Kč
Prodejce: somnia24

Bio kardamom, celý, zelený, 100 g
4 912,40 Kč/1kg
491,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kořenící sůl na maso, gril, brambory a zeleninu
196,00 Kč/1kg
196,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Prymat Przyprawa do Kurczaka 30 g
329,25 Kč/1l
39,02 Kč
-66%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,17 Kč
Prodejce: Katomix

Cape Herb and Spice Rub Portugalská kořenící sůl Peri Peri 100g
438,60 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
686,08 Kč/1kg
686,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prášek na nápoj s příchutí dýně, Blendsmiths, 250 g
340,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
133,20 Kč/1kg
133,20 Kč
Prodejce: Katomix

Cenofix univerzální tekutina 85ml
930,75 Kč/1kg
99,59 Kč
Prodejce: taleoo

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
1 024,07 Kč/1l
153,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst

Smíchejte sušenou zeleninu 100 g Targroch
1 073,27 Kč/1kg
160,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
přesvědčivá kvalita
Šafrán dorazil bezpečně zabalený v zapečetěné Aromaboxu. Již při otevření vás ovane typická, mírně trpká vůně – to je dobré znamení. Nitky jsou po celé délce sytě červené, suché a rovnoměrné, téměř bez žlutých částí. Pro rýžová jídla nebo paellu stačí jen pár nití: po krátkém namočení v teplé vodě okamžitě dodají jídlu zlatožlutou barvu a plnou vůni. Ve srovnání s mletým šafránem ze supermarketu je rozdíl zřejmý.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
421,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 339,33 Kč/1kg

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Fuchs Professinonal směs koření na zvěřinu pro tmavé omáčky 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
753,11 Kč/1kg

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 378,38 Kč/1kg

Fuchs Professional bylinkové máslo kořenící přípravek 1000g
685,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
685,15 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Carmencita mlýnek na koření Středomořská směs koření 216g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 962,92 Kč/1kg

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 776,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg