5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BeOrganic Pohankové vločky EKO 300g ALINESS213,11 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
347,16 Kč/1kg
164,90 Kč
Prodejce: taleoo

Mein Crunchy – malina a citron, 400 g | BOHLSENER MÜHLE
279,62 Kč/1kg
111,85 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
555,76 Kč/1kg
277,88 Kč
Prodejce: somnia24

Kamutové vločky 250g
394,00 Kč/1kg
98,50 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldové vločky 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky – klíčené, 250 g | GOVINDA
624,68 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Flocken z pohanky, 250 g | BAUCKHOF
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky 500g | SPIELBERGER MÜHLE
111,50 Kč/1kg
55,75 Kč
Prodejce: taleoo

Amarantové vločky 250g
416,08 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Pohankové vločky - bezlepkové 250g
164,11 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky, hrubé, s jádřinci, 500 g | KORNKREIS
135,84 Kč/1kg
77,95 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

Žitné vločky 500g
148,20 Kč/1kg
74,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosové vločky 300g | DR. GOERG
433,67 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová krupice 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Vločky ovesné bezlepkové500 g PRO
138,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: Covitar

4-zrnné mandlové křupavé - bezlepkové křupavé müsli 250g
404,64 Kč/1kg
101,16 Kč
Prodejce: taleoo

HotHafer - Ovesná kaše s čokoládou, 400g | BAUCKHOF
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Vločky - ovesné 275g
254,07 Kč/1kg
69,87 Kč
Prodejce: taleoo

Vločky žitné250 g PROBIO
116,00 Kč/1kg
29,00 Kč
Prodejce: Covitar
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vločky z tygřích ořechů jsou ideální jako alternativa müsli, ovesné kaše s vysokým obsahem vlákniny a bez ořechů nebo místo ořechů při pečení chleba a koláčů.
Naše tygří ořechy pocházejí z pěstitelského projektu v Nigeru a pomáhají mnoha tamním lidem se stálou mzdou, zásobami vody a solární energií. S našimi tygřími ořechy podporujete nejen 100 zaměstnanců - ale také všechny osady v okolí farmy. Prodávají se totiž pouze tygří ořechy. Zbytek toho, co vyroste na polích, si zaměstnanci rozdělí ve vesnicích. Celkově z toho má prospěch asi 500 lidí.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- 100 % vločky z tygřích ořechů** z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1930 kJ / 461 kcalTuky: 24gz toho nasycené mastné kyseliny: 5,1gSacharidy: 51gz toho cukr: 18gBílkoviny: 4,2gSůl: 0,05g
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- GOVINDA
- Prodejní název
- Mandlové vločky 250g
- Výrobce
- Govinda Natur
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 127292
- Kód EAN
- 4038507011638
- Seznam přísad
- 100 % vločky z tygřích ořechů** z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1930 kJ / 461 kcalTuky: 24gz toho nasycené mastné kyseliny: 5,1gSacharidy: 51gz toho cukr: 18gBílkoviny: 4,2gSůl: 0,05g
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- GOVINDA
- Prodejní název
- Mandlové vločky 250g
- Výrobce
- Govinda Natur
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 127292
- Kód EAN
- 4038507011638
K tomu se hodí také

Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
347,16 Kč/1kg
164,90 Kč
Prodejce: taleoo

Flocken z pohanky, 250 g | BAUCKHOF
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
855,96 Kč/1kg
213,99 Kč
Prodejce: taleoo

pětizrnné bezlepkové vločky 475g
280,48 Kč/1kg
133,23 Kč
Prodejce: taleoo

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
1 031,38 Kč/1kg
1 031,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

GymBeam - Tygří ořechy 500 g
527,38 Kč/1kg
333,24 Kč
-69,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
263,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mein Crunchy – malina a citron, 400 g | BOHLSENER MÜHLE
279,62 Kč/1kg
111,85 Kč
Prodejce: taleoo

Emmer vločky demeter 250g
181,68 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepková manioková mouka 450 g
237,18 Kč/1kg
146,98 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,73 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
555,76 Kč/1kg
277,88 Kč
Prodejce: somnia24

Mandlová mouka 200 g
859,05 Kč/1kg
171,81 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - kokosová 250g
358,00 Kč/1kg
89,50 Kč
Prodejce: taleoo

PLANETovesné vločky 1kg
93,00 Kč/1kg
93,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Rýžový škrob 200g
641,90 Kč/1kg
128,38 Kč
Prodejce: taleoo

Clatronic BZ 3740, 5 l, Nerezová ocel, 2 °C, CE, Studené nápoje, Izolovaný
4 284,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

Pohankové vločky 1000g TARGROCH
92 160,00 Kč/1kg
96,50 Kč
-4,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,16 Kč
Prodejce: Katomix

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g
600,71 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šípkový škrob 125g
759,20 Kč/1kg
94,90 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln Křupavé křupavé ovesné otruby s křupavými kreáliemi 250g
441,68 Kč/1kg
110,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
395,64 Kč/1kg
98,91 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosové vločky 300g | DR. GOERG
433,67 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker tmavé kakao na pečení s plnou chutí 100g
1 452,50 Kč/1kg
145,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Köllnvícezrnné vločky jemné, 500g
768,78 Kč/1kg
384,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle a dobře
Položka byla dodána rychle. Dobrá hodnota a dobrá kvalita.
Ohodnoceno dne 14. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mandle
Super
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg