5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml1 357,86 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml4 386,20 Kč/1l
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.2 547,72 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
564,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional maska pro obnovu vlasových vláken, 750 ml
673,33 Kč/1l
505,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Velvet Oil In-Salon Treatment 750 ml
506,67 Kč/1l
380,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Londa Sleek Smoother In-Salon Treatment 750 ml
520,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Deep Moisture Intensive Mask 200 ml
1 210,00 Kč/1l
242,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Phyto Repair Intensive Repair Mask maska s regeneračním účinkem 200 ml
481 999,98 Kč/1kg
482,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Sebastian Professional Twisted Mask 500 ml
1 732,00 Kč/1l
866,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Mask 500 ml
514,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Intensive Mask 30 ml
4 266,67 Kč/1l
128,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Penetraitt Rescue Repair Mask 500 ml
2 888,16 Kč/1l
1 444,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 250 ml
2 020,00 Kč/1l
505,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Olaplex Weightless Nourishing Mask 200 ml
2 310,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Pro You The Moisturizer Hydrating Mask 500 ml
572,00 Kč/1l
286,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KERASILK Specialists Smoothing Mask 500 ml
2 888,64 Kč/1l
1 444,32 Kč
Prodejce: VISO

Obnovující kúra pro poškozené vlasy Repair Rescue (Treatment), 500 ml
820,00 Kč/1l
410,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Repair Nourishing Mask 250 ml
1 568,00 Kč/1l
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dosáhněte silných, pružných a lesklých vlasů s maskou Londa Professional Visible Repair Mask. Oživuje poškozené vlasy od kořínků až po konečky. Tato maska salónní kvality proniká do hlubších vrstev vlasů, okamžitě opravuje vlasy od kořínků ke konečkům a poskytuje jim intenzivní péči. Vlasy získávají zpět svůj zdravý vzhled a vypadají hladší a lesklejší.
Účinky: Vlasy jsou krásné, jemné a hebké, ale přesto mají dlouhou životnost:- Londa Professional maska pro poškozené vlasy
- Pro hloubkovou opravu a posílení vlasů
- Maska na vlasy Londa zanechává vlasy hladší a lesklejší
- Obohaceno o panthenol, výtažek z hedvábí a mandlový olej
poškozené vlasy
Použití: Vhodné pro vlasy s dlouhými vlasy:Nechte působit 5-10 minut a důkladně opláchněte.
Londa Visible Repair intenzivní maska 200 ml
Okamžitě opravuje a posiluje poškozené vlasy. Pro krásné, hedvábně jemné vlasy.
Použití:
Vmasírujte do ručníkem vysušených vlasů. nechte působit 5 minut. Pečlivě opláchněte.
Viditelná obnova
S hedvábnými proteiny a mandlovým olejem. Visible Repair byl speciálně vyvinut pro chemicky ošetřené, silně poškozené a porézní vlasy. Mikrojehličky Radialux, které jsou jako magnet přitahovány k poškozeným místům vlasu, opravují strukturu vlasu, vyplňují mikrojemné trhlinky na povrchu vlasu a tím jej obnovují. Čím jsou vlasy poškozenější, tím hlouběji do nich mikroionty Radialux pronikají. Speciální složení s aktivními látkami, jako je panthenol, vlasy vyživuje a vytváří jemnou ochrannou vrstvu, která posiluje vlasy od kořínků až ke konečkům a zabraňuje jejich dalšímu poškození. Pro okamžitě hladké, hedvábně jemné, lesklé a snadno rozčesatelné vlasy.
Okamžitá regenerace a posílení poškozených vlasů. Pro silné, lesklé a hedvábně jemné vlasy.
[Složení]
Inspirováno hedvábím a mandlemi
[Použití]
Vmasírujte do vlhkých vlasů a nechte 5 minut působit. Pečlivě opláchněte.
Složení
Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl DimethiconeIsopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Hexyl cinnamal, Benzyl Salicylate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrolyzed Silk, BHT, Propylene Glycol, Astragalus Gummifer Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
Londa Visible Repair Intensive Mask 200ml
Výrazně opravuje poškozené vlasy.
Exkluzivní složení pro salony, okamžitě opravuje a posiluje poškozené vlasy.
Intenzivní regenerační maska posiluje vlasy a dodává jim větší odolnost, viditelný lesk a snadnější rozčesávání.
S hedvábnými proteiny a mandlovým olejem.
Použití: Složení obsahuje vlasy, které jsou odolné proti poškození:
Vmasírujte do ručníkem vysušených vlasů. nechte působit 5 minut. Pečlivě opláchněte
Vyživující maska pro barvené vlasy
Londa Professional Regenerační maska pro poškozené vlasy je vysoce účinná péče pro vaše vlasy. S touto maskou mohou být vaše vlasy obnovena a posílena. Díky bohatému složení a intenzivní výživě se vaše poškozené vlasy stanou hladkými, lesklými a plnými života. S účinky této masky se můžete těšit na zdravé a krásné vlasy každý den. S objemem 200 ml máte dostatečné množství produktu na dlouhodobé používání. Užijte si péči o své vlasy s Londa Professional Regenerační maskou.
Londa Professional Visible Repair Intensive Mask je intenzivní regenerační maska na vlasy v 200ml balení, určená pro poškozené, suché nebo chemicky ošetřené vlasy. Její účinné složení s panthenolem a mandlovým olejem pomáhá obnovit strukturu vlasového vlákna, zjemňuje a posiluje vlasy bez zatížení.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Londa Professional z kolekce Visible Repair byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Londa Visible Repair Intensiv Mask 200ml
Londa Professional Visible Repair Intensivmaske 200 ml
- Model
- Visible Repair
- Hmotnost
- 224 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, STEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SILK AMINO ACIDS, SODIUM BENZOATE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 4064666317984
- Číslo produktu
- 12047060
- Model
- Visible Repair
- Hmotnost
- 224 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, STEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SILK AMINO ACIDS, SODIUM BENZOATE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 4064666317984
- Číslo produktu
- 12047060
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
564,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Velvet Oil Lightweight Oil 100 ml
2 137,40 Kč/1l
218,73 Kč
-4,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
349,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional maska pro obnovu vlasových vláken, 750 ml
673,33 Kč/1l
505,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa TonePlex Pearl Blonde Mask 200ml, perleťová blond barva
1 952,85 Kč/1l
390,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Velvet Oil In-Salon Treatment 750 ml
506,67 Kč/1l
380,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
302,00 Kč/1l
302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Sleek Smoother In-Salon Treatment 750 ml
520,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
1 984,85 Kč/1l
1 488,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Visible Repair Shampoo 1000 ml
290,00 Kč/1l
290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm bezoplachový kondicionér pro velmi suché a poškozené vlasy 250 ml
636,00 Kč/1l
174,64 Kč
-15,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm 250 ml
704,60 Kč/1l
176,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
8 616,67 Kč/1l
1 292,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Londa Professional Deep Moisture Intensive Mask 200 ml
1 210,00 Kč/1l
242,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Deep Moisture Conditioner 1000 ml
348,00 Kč/1l
348,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rekonstrukční kúra s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (5 Minute Treatment) 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 250 ml
436,00 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Londa Professional Visible Repair Shampoo 250 ml
704,00 Kč/1l
176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
352,00 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Color Radiance Intensivmaske 200 ml
1 979,95 Kč/1l
395,99 Kč
Prodejce: EasoMagno

MONZANA® Kufr Baseline Příruční zavazadlo Tvrdý kufr ABS Pogumovaná kolečka Teleskopická rukojeť Kombinovaný zámek Cestovní kufr Tvrdý kufr Trolley Black L
1 703,97 Kč
-253,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 450,79 Kč
Prodejce: artbook-service
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá péče o vlasy
S vlasovou péčí jsem se seznámila v kadeřnictví a vždy jsem ji tam kupovala. Bohužel kadeřnictví již neexistuje a já jsem byla ráda, že jsem svůj oblíbený výrobek našla relativně levně v Kaufland.de. Všechno fungovalo skvěle
Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi se mi líbí
Výrobek se mi velmi líbí
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l