5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující6 358,53 Kč/1l
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml2 794,40 Kč/1l
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml12 020,80 Kč/1l
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Pánský balzám po holení 50ml7 309,60 Kč/1l
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither

Balzám Balsalip 5 ml
13 411,43 Kč/1kg
187,76 Kč
Prodejce: apohealth

Ziaja Yego Sensitiv Balsam po goleniu, 75 ml
917 846,15 Kč/1kg
119,32 Kč
Prodejce: Tersorte

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
2 180,00 Kč/1l
218,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Refreshing Beard Balm 100 ml
2 819,60 Kč/1l
281,96 Kč
Prodejce: MANADA

Tiande regenerační balzám po holení 170ml 1012210131
3 774,65 Kč/1l
641,69 Kč
Prodejce: Emerosa

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
6 518,70 Kč/1l
651,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hydrocare balzám po holení 100 ml
3 184,00 Kč/1l
318,40 Kč
Prodejce: Tersorte

Proraso Coarse Beards After Shave Balm 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační balzám po holení
6 424,80 Kč/1l
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kedma AFTERSHAVE BALM 100g
5 500,00 Kč/1l
550,00 Kč
Prodejce: JERICHO

Balzám po holení Bulldog - 100 ml
2 225,60 Kč/1l
222,56 Kč
Prodejce: VISO

Sebamed Po-holení Hygienický Balzám 100 ml
2 191,80 Kč/1l
219,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Natuint Cosmetics Balzám po holení s Aloe vera 100 ml
3 900,00 Kč/1l
390,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Balzám po holení Uomo 100 ml
5 520,00 Kč/1l
552,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Sunsilk Balzám pro hladké vlasy, 200 ml
533,80 Kč/1l
106,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Humanist Balsam po goleniu łagodzący 150 ml
431,28 Kč/1kg
107,82 Kč
Prodejce: Hanashop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nivea péče o rty s růží nabízí dokonalou hydrataci a jemné provonění pro vaše rty. Tato kvalitní péče je ideální volbou pro udržení vaší pleti hydratované a zároveň jemně provoněné. S 5.5 ml obsahu zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a pohodlí po celý den. S láskou vyvinuto pro péči o vaše rty.
NIVEA_Caring Lip Oil Rose 5,5 ml
NIVEA_Caring Lip Oil Rose 5,5 ml
- Hmotnost
- 0.01 g
- Objem
- 5.5 ml
- Složení
- Aqua, Rincinus Communis Seed Oil, Glycerin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Glucoside, Rosa Gallica Extract, Glyceryl Stearate, Mica, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Linalool.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8806322113389
- Hmotnost
- 0.01 g
- Objem
- 5.5 ml
- Složení
- Aqua, Rincinus Communis Seed Oil, Glycerin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Glucoside, Rosa Gallica Extract, Glyceryl Stearate, Mica, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Linalool.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8806322113389
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Nivea Péče Olej na Rty Clear Glow, 5.5 ml - Intenzivní Osvěžující Péče pro Jemné a Zdravé Rty
38 385,45 Kč/1l
211,12 Kč
Prodejce: MANADA

Faber-Castell 118298, B, Borovice, Trojúhelníkový, Blistr, 2 kusů, PVC
264,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Dove Mýdlo Kokos 90 G
321 000,01 Kč/1kg
32,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nivea Hydratační Sérum s Dávkovačem 625ml - Vyživující Péče o Pleť
520,08 Kč/1l
325,05 Kč
Prodejce: MANADA

NIVEA 80750, Sprchový krém, 250 ml, Adults, Adult, Ženy, Tělo, Citlivá pokožka
2 529,60 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Depesche TOPModel 12347, Růžová, Děti, Lesk, 2,3 ml, 57 g, 7,8 mm
73 478,26 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Loomaid 4052926094249, Toaletní štětka s držákem, Šedá, Nerezová ocel, Bílá, Nerezová ocel, Silikon, 1 kusů
621,02 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Labello Velvet Rose, Balzám na rty, Růžová, Ženy, Univerzální pleť, Bambucké máslo, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující
1 444,30 Kč/1kg
144,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
5 292,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

2L láhev na pití Sportovní láhev Láhev na vodu Láhev na pití s brčkem, časový marker Gradient Red
310,74 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
907,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

BOXILAND® nostalgický adventní kalendář 2026, 24 retro sladkosti, klasika
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

ZMH LED stolní lampa na baterie Dotykové stmívatelné kouřově šedé noční lampičky Stolní lampa moderní pro ložnici Obývací pokoj Kancelář
1 011,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

LED sněhová vločka pohádkové světla barevné světlo opona 8 světelných režimů vnitřní strana zahrada okno Vánoční osvětlení
701,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
760,90 Kč/1kg
304,36 Kč
Prodejce: somnia24

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Apple MagSafe, Vnitřní, Bezdrátové nabíjení, Stříbrná, Bílá
756,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Fisher-Price FXC66, Vydra - hračka, 0 rok/roky, Interaktivní, Zvuky, AA, Baterie
1 056,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Držák ručníků RD4397
731,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Health&Beauty Balzám po holení 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 704,87 Kč/1l

AVON care MEN balzám a hydratační krém po holení 2 v 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 596,60 Kč/1l

Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista
6 358,53 Kč/1l

Solverx Měkký balzám na holení pro muže, 50 ml.
482,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 640,00 Kč/1l

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 794,40 Kč/1l

Farmasi Masculine After Shave Balm 100 ml – Zklidňující balzám po holení pro muže s vitamínem E a mentolem | KBruShop
396,33 Kč
Prodejce: lithuaniashop
3 963,30 Kč/1l

Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 020,80 Kč/1l

Pánský zklidňující a regenerační balzám po holení Sensitive 100ml
331,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 766,58 Kč/1kg

FARMONA Výživné tělové mléko Tango Mango 200ml
248,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 244,95 Kč/1l

Pánský balzám po holení 50ml
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither
7 309,60 Kč/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 427,06 Kč/1l

Sebamed Po-holení Hygienický Balzám 100 ml
219,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 191,80 Kč/1l