5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rotkäppchen Ryzlink rýnský kvašený v lahvi (6 x 0,75 l)667,89 Kč/1l
3 005,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Šumivé víno Schlumberger Brut GP830,38 Kč/1l
1 245,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nicolas Napoléon Šumivé víno Muscat Rosé Doux 750 ml274,17 Kč/1l
205,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Šumivé víno Schlumberger Brut 750ml719,37 Kč/1l
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brut Dargent Chardonnay Ice (6 x 1,5 l)
953,69 Kč/1l
8 583,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Henkell Blanc de Blancs 750ml
294,12 Kč/1l
220,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mumm Godefroy Riesling Brut 750ml
387,13 Kč/1l
290,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schlumberger Šumivé víno Rose Brut
744,25 Kč/1l
148,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šumivé víno Schlumberger Brut 200ml
738,70 Kč/1l
147,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché 1,5 litru.
285,25 Kč/1l
427,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schlumberger Šumivé víno Rose Brut Classic
719,37 Kč/1l
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schlumberger Gold Secco 750ml
719,37 Kč/1l
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šumivé víno Prince of Metternich Riesling 750ml
418,97 Kč/1l
314,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prince of Metternich Chardonnay 750ml
416,15 Kč/1l
312,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šumivé víno Rotkäppchen – polosuché – (24 x 0,2 l)
321,13 Kč/1l
1 541,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Rotkäppchen Trocken 1,5 litru
271,70 Kč/1l
407,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zámek Munz.šumivé víno Cuvee Brut
428,00 Kč/1l
85,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Campo Viejo polosladké víno, 750 ml
456,84 Kč/1l
319,79 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Rotkäppchen Bottle Fermentation Rosé (6 x 0,75L)
472,47 Kč/1l
2 126,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Les Grands Chais de France Brut Dargent Chardonnay Nealkoholické 750ml
Nealkoholické potěšení.
Šumivé víno s půvabem a chutí hroznů Chardonnay.
Les Grands Chais de France1 Rue de la Division LeclercFR-67290 Petersbach- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Nejsou přítomny žádné deklarovatelné složky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Žádné
- Obsah alkoholu
- 0 % vol.
- Potravinářský podnik
- Les GrandsChais de France 1 Rue de la Division Leclerc FR-67290 Petersbach
- Prodejní název
- Šumivé víno
- Výrobce
- Sonstige
- Číslo produktu
- 0642011721
- Kód EAN
- 3500610155772
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Nejsou přítomny žádné deklarovatelné složky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Žádné
- Obsah alkoholu
- 0 % vol.
- Potravinářský podnik
- Les GrandsChais de France 1 Rue de la Division Leclerc FR-67290 Petersbach
- Prodejní název
- Šumivé víno
- Výrobce
- Sonstige
- Číslo produktu
- 0642011721
- Kód EAN
- 3500610155772
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Les Grands Chais de France Brut Dargent Pinot Noir Nealkoholické 750ml
367,93 Kč/1l
275,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Arthur Metz Crémant d'Alsace Rosé brut | 12 % obj. | 0,75 l
1 418,55 Kč/1l
1 063,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Les Grands Chais de France Brut Dargent L'Orangerie Spritz 750ml
347,88 Kč/1l
260,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001744064828, 750 ml, 44 kcal, 10 g, 10 gJednorázové
193,61 Kč/1l
145,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Legero nealkoholické šumivé víno 750mlJednorázové
254,41 Kč/1l
190,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Červená Karkulka nealkoholickáJednorázové
299,90 Kč/1l
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno nealkoholické Piccolo lahve 12 x 0,2 lJednorázové
444,85 Kč/1l
1 067,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Fruit secco granátové jablko nealkoholickéJednorázové
249,31 Kč/1l
186,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schloss Białe wino bezalkoholowe 0% 750 ml
131,04 Kč/1l
98,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brut Dargent Pinot Noir Rosé (6 x 1,5 l)
998,22 Kč/1l
8 983,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Prince of Metternich Chardonnay 750ml
416,15 Kč/1l
312,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šumivé víno Mumm Extra Dry Vintage
306,17 Kč/1l
229,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prosecco Frizzante DOC Treviso Chuť jablek suché čerstvé 750ml
318,47 Kč/1l
238,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Carta Nevada Medium Dry 200ml
424,10 Kč/1l
84,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Ice Rose 750ml
384,79 Kč/1l
288,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lehký živý, nealkoholický 750mlJednorázové
192,89 Kč/1l
144,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MM Extra - Šumivé víno suché chuti Piccolo perlivé 200 ml
257,05 Kč/1l
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šampaňské Heidsieck Brut Blue Top Zlatá medaile Mundus Vini 200ml
2 228,45 Kč/1l
445,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Champagne Heidsieck Red Top plné a velmi vyvážené 750ml
1 664,17 Kč/1l
1 248,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Scavi & Ray Ice Prestige Spumante šumivé víno s ovocnou chutí polosuché | 10,5 % obj. | 0,75 l
447,15 Kč/1l
335,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Henkell Blanc de Blancs 750ml
294,12 Kč/1l
220,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Geldermann Brut šumivé víno vyrobené z hroznů Chardonnay Pineau de Loire a Pinot 750ml
524,75 Kč/1l
393,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Freixenet Carta Nevada Extra Dry 750ml
315,56 Kč/1l
236,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brut Dargent Chardonnay Ice (6 x 1,5 l)
953,69 Kč/1l
8 583,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Moet&Chandon Brut Imperial
3 286,83 Kč/1l
1 232,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fürst von Metternich šumivé víno Rosé suché | 12,5 % obj. | 0,75 l
416,15 Kč/1l
312,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Geldermann Rosé šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
4 644,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 032,07 Kč/1l

Rotkäppchen šumivé víno suché Tradition z Německa 200ml 24 balení
2 675,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed
557,46 Kč/1l

Rotkäppchen Ryzlink rýnský kvašený v lahvi (6 x 0,75 l)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 005,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
667,89 Kč/1l

Rotkäppchen Fruit Secco Peach (12 x 0,2 litru)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 002,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
834,26 Kč/1l

Rotkäppchen Fruchtsecco Černý rybíz (12 x 0,2 l) 8,00 % obj. 2,4 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
821,51 Kč/1l

Rotkäppchen Fruchtsecco Raspberry (12 x 0,2 l) 8,00 % obj. 2,4 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
821,51 Kč/1l

Fürst von Metternich šumivé víno Rosé suché | 12,5 % obj. | 0,75 l
1 813,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed
403,00 Kč/1l

Fürst von Metternich Chardonnay šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)
1 813,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed
403,00 Kč/1l

Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko (12 x 0,2 litru)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 854,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed
772,80 Kč/1l

Veuve Clicquot Champagne VCP Demi-sec, V Remeši Francie - 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 850,03 Kč/1l

Fürst von Metternich, sekt rosé, suché, (12 x 0,2 l)
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
661,24 Kč/1l

12 x 0,2 l | Fürst von Metternich šumivé víno suché lahve piccolo | 12,5 % obj
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
661,24 Kč/1l

Fürst von Metternich Pinot Gris Trocken (6 x 0,75l)
1 730,51 Kč
-143,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
352,66 Kč/1l

Henkell jemné šumivé víno suché Magnum 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 693,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,35 Kč/1l

Jules Mumm Středně polosuché suché šumivé víno Piccolo 200ml 24 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 648,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
343,47 Kč/1l

MM Matheus Müller šumivé víno extra suché Piccolo lahve 11%, 200 ml - balení 24 ks
1 235,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,44 Kč/1l

Henkell Trocken 11,5% obj. 0,2l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 132,70 Kč/1l

Šumivé víno Schlumberger Brut 750ml
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
719,37 Kč/1l

Schlumberger White Secco 750ml
542,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
722,67 Kč/1l

Fürst Metternich Riesling šumivé víno suché 1500ml
1 035,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
690,38 Kč/1l