5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Kakaové sušenky Petit Beurre 400G1 044,50 Kč/1kg
417,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g458,14 Kč/1kg
64,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
573,83 Kč/1kg
537,97 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,13 Kč/1kg
390,85 Kč
Prodejce: Katomix

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Sušenka, Obdélník, 250 g, 1 kusů
257,48 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix

Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
580,95 Kč/1kg
116,19 Kč
Prodejce: VISO

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky Biscotto snack 124g - Lotus
423,85 Kč/1kg
55,10 Kč
Prodejce: Katomix

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
1 730,45 Kč/1kg
231,88 Kč
Prodejce: somnia24

Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
474,05 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus - Lotus Biscoff plněné sušenky speculoos, stojan po 16 kusech s 5 sušenkami, 50 g, vanilka
33,84 Kč/1kg
27,07 Kč
Prodejce: LAVONIO

Oreo Crunch dekorace mleté kakaové sušenky s vanilkovou náplní 400g
433,45 Kč/1kg
173,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 774514 Lotus Luxe Assorti 3-Mix sušenky 160 ks.
864,70 Kč/1kg
951,17 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Sušenka
- Kapacita:
- 150 g
- Tvar:
- Kulatý
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 522 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2186 kJ
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 4,3 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 66 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 35 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 27 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 12 g
- Obsah dietní vlákniny (na 100 g):
- 1,2 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,82 g
- Hmotnost:
- 150 g
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Lotus Biscoff Cream (9 x 150 g)
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), cukrový sirup, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), sójová mouka, sůl, skořice, emulgátor (sójový lecitin), *palmový olej z udržitelného a certifikovaného pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 522,00 kcal, 2.185,00 kJ; Tuky: 26,00 g; z toho nasycené tuky: 15,00 g; Sacharidy: 66,00 g; z toho cukry: 34,00 g; Bílkoviny: 4,60 g; Sůl: 0,81 g; Vláknina: 1,20 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Lotus Bakeries GmbH Roßstraße 92 40476 Düsseldorf Deutschland
- Prodejní název
- Lotus Biscoff Cream
- Výrobce
- LOTUS BAKERIES
- Počet kusů
- 3
- Číslo produktu
- 72636
- Kód EAN
- 5410126006360
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), cukrový sirup, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), sójová mouka, sůl, skořice, emulgátor (sójový lecitin), *palmový olej z udržitelného a certifikovaného pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 522,00 kcal, 2.185,00 kJ; Tuky: 26,00 g; z toho nasycené tuky: 15,00 g; Sacharidy: 66,00 g; z toho cukry: 34,00 g; Bílkoviny: 4,60 g; Sůl: 0,81 g; Vláknina: 1,20 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Lotus Bakeries GmbH Roßstraße 92 40476 Düsseldorf Deutschland
- Prodejní název
- Lotus Biscoff Cream
- Výrobce
- LOTUS BAKERIES
- Počet kusů
- 3
- Číslo produktu
- 72636
- Kód EAN
- 5410126006360
K tomu se hodí také

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
760,90 Kč/1kg
304,36 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
416,92 Kč/1kg
158,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
573,83 Kč/1kg
537,97 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský polohovací polštář pro novorozence, korekční polštář, zabraňuje částečnému převrácení hlavy, matrace proti převrácení pro 0-10 měsíců,opálení
894,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
997,42 Kč/1kg
997,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
580,95 Kč/1kg
116,19 Kč
Prodejce: VISO

Lotus - Biscoff dvojité sušenky Biscoff krém - 16x 5s
541,40 Kč/1kg
27,07 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
432,97 Kč/1kg
811,81 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,13 Kč/1kg
390,85 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krém Lotus Smooth karamelizované sušenky 400 g
172,79 Kč/1kg
107,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

nutella 4160 Nutella Biscuit Kekse 304,0 g
739,22 Kč/1kg
295,69 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Sušenka, Obdélník, 250 g, 1 kusů
257,48 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus Biscoff Cream mléčná čokoláda 180 g – originál z Belgie
1 240,94 Kč/1kg
223,37 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dětská židlička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Tyrkysová
1 830,00 Kč
-131,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MA-Trading

HELLMA 60114800 Mini muffiny, v košíku v kartonu
615,45 Kč/1kg
516,98 Kč
Prodejce: somnia24

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
506,41 Kč/1kg
86,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kosmetické zrcadlo s osvětlením Led do Make-Up Zrcadlo na stěnu s LED osvětlením Osvětlené do Make-Up Krokové světlo Hollywood Retoo
290,99 Kč
-111,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,39 Kč
Prodejce: Retoo

COSTWAY 12V 2místné dětské vozidlo, 3rychlostní elektrické auto 2,5-4 km/h, od 3 let (černé)
7 252,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Kuličky mléčné čokolády Lindor s rozplývajícím se středem 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g
203,90 Kč/1kg
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru!
Hledáno, nalezeno zde, objednáno. Výborné sušenky, které u nás nekoupíte.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg