5,0



Na základě 6 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hop Siup Včelí ovocné želé v cukru s malinovou náplní 1Kg572,18 Kč/1kg
572,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Owolovo Ovocné pyré bez přidaného cukru - jablko, borůvka (200g), 1016282 029,45 Kč/1kg
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Delisana sušenky s malinovou marmeládou 135 g2 947,07 Kč/1kg
412,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
ŽLUTÁ S AGAR ANANAS - POMERANČE BEZ LEPKU 45 g - CELIKO5 577,40 Kč/1kg
278,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TYČINKA JABLKO – BORŮVKA – KEŠU BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 35 g – BOB SNAIL
1 051,71 Kč/1kg
38,55 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,81 Kč
Prodejce: Katomix

MINI BISCUIT BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 85 g - GLUTENEX
3 940,47 Kč/1kg
334,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Neporušená dextrózová rolka jahodový jogurt, 40 g sladkostí
2 173,57 Kč/1kg
91,29 Kč
Prodejce: apohealth

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kakaové sultánky v rawčokoládě 70g
5 884,43 Kč/1kg
411,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

FRUPP GEFRIERGETROCKNETER APFELRIEGEL, BEZLEPKOVÝ 9 g - CELIKO
2 390,00 Kč/1kg
29,22 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,51 Kč
Prodejce: Zbrojownia

Ricola Malinová meduňka bez cukru 50g
2 751,00 Kč/1kg
137,55 Kč
Prodejce: apohealth

Waldbeer-Bonbons, 200 g
299,90 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Tim Solen Papita Jahodová tyčinka 33 g
433 333,34 Kč/1kg
13,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Pulmoll citron bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Veganská rolka Fruittella s jahodovou příchutí (20 × 41 g)
375,94 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 4x25g
2 689,50 Kč/1kg
268,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Olbas - Pastilky Minis bez cukru 20g
3 780,94 Kč/1kg
120,99 Kč
Prodejce: apohealth

SNACK ROLL LONG JABLKO – MALINA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 15 g – BOB SNAIL
2 031,33 Kč/1kg
30,47 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SLOŽENÍ Jablka 70 %, hrušky 30 %. POPIS Bob Snail jablečné a hruškové přesnídávky. Bez přidaného cukru.
Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Balení obsahuje 3 snacky. VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g Kalorická hodnota: 883 kJ/208 kcal Tuk: 1,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 47 g z toho cukr: 41 g Vláknina: 3,5 g Bílkoviny: 1,5 g Sůl: <0,01 g DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Skladujte na suchém místě. Chraňte před teplem. Po otevření spotřebujte do několika dnů.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě. Chraňte před teplem. Po otevření spotřebujte do několika dnů.
- Seznam přísad
- Jablka 70 %, hrušky 30 %
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 883 kJ/208 kcal, tuky: 1,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g, sacharidy: 47 g, z toho cukr: 41 g, vláknina: 3,5 g, bílkoviny: 1,5 g, sůl: <0,01 g
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- ECO-SNACK
- Prodejní název
- Svačinka z jablek a hrušek bez přidaného cukru, bez lepku
- Výrobce
- Bob Snail
- Obsah balení
- 3 svačiny
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 4820162520248
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě. Chraňte před teplem. Po otevření spotřebujte do několika dnů.
- Seznam přísad
- Jablka 70 %, hrušky 30 %
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 883 kJ/208 kcal, tuky: 1,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g, sacharidy: 47 g, z toho cukr: 41 g, vláknina: 3,5 g, bílkoviny: 1,5 g, sůl: <0,01 g
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- ECO-SNACK
- Prodejní název
- Svačinka z jablek a hrušek bez přidaného cukru, bez lepku
- Výrobce
- Bob Snail
- Obsah balení
- 3 svačiny
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 4820162520248
K tomu se hodí také

Bob Snail Przekąska owocowa Jabłko Malina 30 g
13 559,00 Kč/1kg
406,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

MANGO ROLL SNACK BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 30 g - BOB SNAIL
1 280,00 Kč/1kg
38,40 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4820206080066, Fruit, Apple, Berries, Malaceous fruit, Blueberry, 186 kcal, 41 g, 36 g, 1,4 g, 1,7 g
10 891,00 Kč/1kg
326,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Jablečná přesnídávka - třešeň 60g BOB SCHNECKE
49 490,00 Kč/1kg
51,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Bob Snail Ovocná svačina Jablko Jahoda 30 g
10 985,33 Kč/1kg
329,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Eco Snack Bob Snail Rolls Ovocné plátky jablko, třešeň (30g), 54654
975,00 Kč/1kg
30,55 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,25 Kč
Prodejce: Katomix

JABLKO - BLUEBER ROLLS SNACK BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 60 g - BOB SNAIL
902,17 Kč/1kg
56,73 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
54,13 Kč
Prodejce: Katomix

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
13 405,67 Kč/1kg
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

EAT & PLAY SNAIL APPEL - BIRNE MIT SPIELZEUG 20 g - BOB SNAIL
18 779,00 Kč/1kg
375,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

JABLEČNĚ-JAHODOVÁ SNÍDANKA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 60 g - BOB SNAIL
902,17 Kč/1kg
56,73 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
54,13 Kč
Prodejce: Katomix

STRIP SNACK JABLKO - HRUŠKA - HIDELBERRY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 14 g - BOB SNAIL
1 166,43 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Bob Snail Choco Ovocná pochoutka v čokoládě bez přidaného cukru - jablko, jahoda (30g), 101533
1 400,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Vysoce kvalitní dětská matrace a matrace pro děti | 80 x 160 cm | extra potah šetrný k pokožce | DREAMSTAR Ergo Kids
1 197,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
666,99 Kč
Prodejce: FANEO

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

CCLIFE Dětská podložka na hraní, podložka na plazení 196x176x1cm, netoxická, skládací a protiskluzová, čísla a zvířata
1 044,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Jiubiaz Dětská koloběžka Fun Scooter Kick Scooter 3-kolová dětská koloběžka LED kola do 50 kg Nastavitelná výška černá
1 315,72 Kč
-504,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
811,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Dětská postel 80x160 cm s matrací a zásuvkou, ochranou proti vypadnutí a roštovým rámem v bílé barvě kompletní postel pro mládež jednolůžko dřevo chlapec dívka
5 341,03 Kč
-221,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 119,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeCollective

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Velký krémový plyšový medvěd 100 cm - XL
670,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,00 Kč
Prodejce: Jurhan

JABLKO - Slámové rohlíčky bez přidaného cukru, bez lepku 60 g - BOB SNAIL
824,83 Kč/1kg
51,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Bob Snail Przekąska Jabłko Malina 30 g
1 400,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6 cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4 GB RAM, 128 GB
Použité
6 261,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Ovocně-zrnkové rohlíčky bez cukru 100 g - BOB SNAIL
4 526,70 Kč/1kg
452,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bob Snail Choco Ovocná pochoutka v čokoládě bez přidaného cukru - mango (30g), 101534
1 400,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Bob Snail Rollsy owocowe Jabłko Truskawka 100 g
4 580,80 Kč/1kg
458,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Elektrický mlýnek na kávu, mlýnek na kávu s nárazovým nožem z nerezové oceli, keramický mlýnek na cestách s nastavitelnou hrubostí, nárazový nůž z nerezové oceli Retoo
215,69 Kč
Prodejce: Retoo

Lubluelu P7, akumulátorový vysavač, sací výkon 75000 Pa, kartáč proti zaplétání vlasů, zelené podsvícení, stojací model, vhodný pro koberce i tvrdé podlahy
1 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lubluelu-DE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg