5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PARAZAX complex 30 kapslí originál81 269,75 Kč/1l
1 329,23 Kč
-63,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,37 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
4FLEX KOLAGEN VITAMIN C 30 sáčků na klouby Sport Fitness trénink98 085,00 Kč/1l
980,85 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Hepaslimin, 30 tabletek8 134 500,21 Kč/1kg
325,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Fyziologický komplex pro zlepšení vitality a kondice seniorů - 100 tablet Pharmaton Geriavit10 509 900,27 Kč/1kg
1 050,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Essetil Forte 600 mg – Dlouhoúčinkové doplňky stravy v kapslích (30ks)
3 538 461,53 Kč/1kg
230,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Esseliv, 50 kapsułek
6 558 856,97 Kč/1kg
459,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Diosmin 500 Complex 60 tablet - Dlouhodobá platnost!
11 116 400,28 Kč/1kg
555,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Hydrominum + Detox, 30 tabletek - Długi termin ważności!
6 497 500,16 Kč/1kg
259,90 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Hydrominum, 30 tabletek
13 221 500,33 Kč/1kg
528,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Linex Forte 28 kapsul - Prosilněná Formule pro Zdravou Bakteriální Flóru
17 729 667,11 Kč/1kg
531,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Aktivní Lab Essepatil Extra - Podpora imunitního systému, 60 kapslí
6 040 571,27 Kč/1kg
422,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg 30 tobolek – Vysoký obsah sójových fosfolipidů, Sójový lecitín pro játra, nervový systém a cholesterol
3 988,50 Kč/1l
439,40 Kč
-279,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,54 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Sanprobi Super Formula 40 kapslí - dlouhodobě!
9 987 200,25 Kč/1kg
261,38 Kč
-11,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,68 Kč
Prodejce: Katomix

Sanprobi IBS 20 kapsułek
25 385 500,64 Kč/1kg
507,71 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Mollers Tran Norweski Płyn cytrynowy, 250ml
2 035 678,52 Kč/1kg
569,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Doplněk stravy Femibion 2 - 28 tablet a 28 kapslí, komplexní podpora žen v období plánování těhotenství a během něj
7 714 142,65 Kč/1kg
539,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Hepativo - Tabulky pro detoxikaci jater, 40 tablet
12 589 000,32 Kč/1kg
377,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Název produktu:
Hepatil 150 mg 40 tablet
Typ produktu:
Doplněk stravy
Popis produktu:
Doplněk stravy podporuje funkci jater a přispívá ke správnému metabolismu tuků.
Seznam složek:
Složení: Účinná látka: L-ornitin L-aspartát, bramborový škrob, polyvinylpyrolidon, mastek, celulóza, stearan hořečnatý.
Složení:
1 tableta obsahuje : L-ornitin L-aspartát 100 mg, cholin 35 mg.
Doporučené dávkování:
1-2 tablety
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Návod k použití:
Dospělí a děti starší 7 let: 1-2 tablety 3x denně.
Kontraindikace:
Těhotným a kojícím ženám se nedoporučuje.
Skladovací podmínky:
Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 °C mimo dosah malých dětí. Chraňte před světlem.
Název společnosti vyrábějící výrobek/Adresa subjektu:
Teva Operations Poland Sp. z o.o.5300-113 Emilia Plater Street 5300-113 Warsaw
Země nebo místo původu:
Evropské unii.
Doplněk stravy (potravina) se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.
Účelem doplňku stravy je doplnit běžnou stravu. Doplněk stravy nemá léčivé účinky.
Další informace o výrobku naleznete v příbalové informaci k výrobku nebo na obalu výrobku.
Hepatil se doporučuje k podpoře funkce jater, která jsou vystavena každodenním nebo periodickým poruchám, např. v důsledku špatné stravy, konzumace alkoholu nebo léků. 1 tableta obsahuje: L-ornitin-L-aspartát 100 mg, cholin 35 mg. Složení: objemové činidlo - mikrokrystalická celulosa s koloidním oxidem křemičitým, L-ornitin L-aspartát, cholin hydrogen-tartrát, protispékavá látka - hořečnaté soli mastných kyselin, protispékavá látka - mastek, protispékavá látka - oxid křemičitý. Dávkování: Dospělí a děti starší 7 let: 1-2 tablety 3x denně. Tablety se zapíjejí trochou vody.
- Seznam přísad
- Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza s koloidním oxidem křemičitým, L-ornitin-L-aspartát, cholin bitartrát, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, protispékavá látka: mastek, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Hmotnost
- 0.02 g
- Potravinářský podnik
- Medica Herbs
- Prodejní název
- Doplňky stravy
- Výrobce
- Počet kusů
- 80
- Doporučená spotřeba
- 1 tableta obsahuje: L-ornitin L-aspartát 100 mg, cholin 35 mg.
- Kód EAN
- 5900160160048
- Seznam přísad
- Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza s koloidním oxidem křemičitým, L-ornitin-L-aspartát, cholin bitartrát, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, protispékavá látka: mastek, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Hmotnost
- 0.02 g
- Potravinářský podnik
- Medica Herbs
- Prodejní název
- Doplňky stravy
- Výrobce
- Počet kusů
- 80
- Doporučená spotřeba
- 1 tableta obsahuje: L-ornitin L-aspartát 100 mg, cholin 35 mg.
- Kód EAN
- 5900160160048
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 880,79 Kč/1kg
1 571,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 597,64 Kč/1kg
1 388,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: apohealth

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 265,21 Kč/1l
1 246,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 587,81 Kč/1kg
2 261,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
926,55 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
61 674,00 Kč/1l
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 204,21 Kč/1kg
1 988,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý 1000 mg veganská vysoká dávka, 180 St TAB
2 437,12 Kč/1kg
694,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis

Biostile Kolagenová směs v prášku s kyselinou hyaluronovou - 30 sáčků s 8600 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinou hyaluronovou, vitaminem C, kurkuminem a shilajitem pro kůži, klouby a kosti
4 386,63 Kč/1l
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biostile

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super!
Hmotnost 0,02 g
skvělé, rád znovu! díky!
Ohodnoceno dne 17. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
OK
Ohodnoceno dne 11. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,02 g
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg